Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Kolejne mapki z DI odwzorowane do DII
Autor Wiadomość
Pyrek 
Wtajemniczony
Rycerz Śmierci



Wiek: 31
Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 33
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2014-03-27, 23:01   Kolejne mapki z DI odwzorowane do DII

Witam ;-) Zamieszczam kolejne dwie mapki znane z pierwszej części Disciples, odwzorowane przeze mnie w drugiej części gry. Tym razem pod lupę wziąłem "Polowanie na czarownice" i "Królową wieków". Życzę miłej zabawy ;-) Jeśli macie jakieś propozycje co do odwzorowania kolejnych mapek, to piszcie.

Królowa wieków i Polowanie na czarownice.rar
Pobierz Plik ściągnięto 846 raz(y) 58,95 KB

 
 
Waskos 
Patriarcha
Kapłan Spamu



Wiek: 30
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 595
Skąd: Masłowy Bród
Wysłany: 2014-03-27, 23:57   

Wybacz, ale nie miałem sił grać w te mapy w angielskiej wersji, ale cosik powiem po sprawdzeniu w edytorze.

Ogólnie gratki za chęci przy odwzorowywaniu terenu i zdarzeń, zwłaszcza, że to mapki z boskiego imperium, które uwielbiam. Szkoda jednak że nie dodałeś wprowadzeń, bez tego tak ubogo bardzo. Ale sądzę, że to wina tego, że w polskich apostołach teksty te był poucinane. Poza tym było chyba jeszcze kilka tekstów odpalanych po x turach, a tych nie zauważyłem u ciebie.

Ale co do samego terenu to taki trochę ubogi. Rozumiem, że to odwzorowanie, ale można pokusić się na dodanie czegoś od siebie, by uzupełnić puste miejsca czy zastąpić elementy krajobrazu, które były tylko d D1. Poza tym, zwłaszcza w polowaniu na czarownice, pełno wzgórz czy płaskowyżów, które są idealnymi prostokątami. Mnie osobiście bardzo to razi i sugerowałbym zrobić bardziej nieregularne kształty ;-)

EDIT:
Skoro to zaoferowałeś, to może poproszę o odtworzenie map "Astralne miasto" i "Fontanna wieków" chciałem kiedyś dorobić do nich bardziej złożoną fabułę i pare innych smaczków. Jeżeli odtworzyłbyś ich szkielet to bardzo ułatwiłoby mi pracę :>
_________________
I lubię patrzeć, jak w panice
Pospólstwo z mieniem pierzcha drogą,
A po ich piętach wojownicy
Depcą i ławą suną mnogą.
Lubię to sercem całym!
 
 
 
Pyrek 
Wtajemniczony
Rycerz Śmierci



Wiek: 31
Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 33
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2014-03-28, 11:09   

Ale co do samego terenu to taki trochę ubogi. Rozumiem, że to odwzorowanie, ale można pokusić się na dodanie czegoś od siebie, by uzupełnić puste miejsca czy zastąpić elementy krajobrazu, które były tylko d D1.

Można jak najbardziej uzupełnić teren;] Jednakże ja postawiłem juz na samo odwzorowanie, dalsze edytowanie mapki pozostawiam jako sprawę otwartą, kto chce niech doda coś od siebie:D Ja pozostaję przy tym co jest ;-)

Postaram się odtworzyć szkielety wymienionych przez Ciebie map. Nie obiecuję tego w najbliższym czasie, ale prędzej czy później to nastąpi ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum