Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Wojny apostolskie - uwagi, pytania, opinie
Autor Wiadomość
Raven 
Nosferat
Wieczny Bluźnierca



Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 784
Skąd: Tar Al'naihme
Wysłany: 2011-01-29, 17:09   

Ja chcę poprowadzić to tak by Raven dowiedział się kto stoi za wrobienie go w zdradę i jego próbach wrócenia w łaskę Mortis.
_________________


Jam jest Hermes
Który własne skrzydła pożerając
Oswojon zostałem
 
 
Fergard 
Rycerz piekieł
Już nie emo półdemon



Wiek: 29
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 188
Skąd: Czy to ważne?
Wysłany: 2011-01-29, 17:19   

Ja mam ten problem, że wyraźnie zaznaczyłem, dokąd udaje się Casper(Cytadela Wąpierza), co stawia mnie w trochę trudnym położeniu. Na dłuższą metę nie przewiduję jednak żadnej większej roli w fabule, raczej gościa od roboty. Może gdzieś się przewinie doppelganger Vogela...
_________________
Your hope ends here... And your meaningless existence with it!
 
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-01-29, 17:20   

Krótki zarys...
Arosal spotka się ze swoim tatuśkiem i jego świtą, u elfów dojdzie do wewnętrznego rozłamu. Przywódcą „buntowników” będzie zniesmaczony postawą Ilumielle Tharoned. Młody Arosal dostanie od ojca zadanie które może nie przypaść do gustu Red :-> . Tym samym moja druga postać staje się częścią otoczenia pierwotnego bohatera i pełnić będzie drugoplanową rolę.

Już widzę to niezadowolenie na Waszych twarzach.
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2011-01-29, 17:35   

U mnie o tyle prosto co trudno - radzenie sobie bez Naga oznacza zostawienie na razie wątku cyrulików, który miał zresztą być tylko jednym z kilku. Streszczając, moja postać jest wszędzie tam, gdzie jej każą, przy czym obecnie oznacza to nadzorowanie ruchów mrocznych na wszelkie możliwe sposoby i z użyciem dowolnych "narzędzi"; co oznacza, że mogę przez dosyć sporo czasu mieć redziową hałastrę na oku.
Stosunkowo łatwo można opcjonalnie dokoptować mi jakieś związki z innymi postaciami, bo jestem tylko pachołkiem kogoś o dużych planach :-P

@Aro
Na razie nie jestem zniesmaczony bo nie wiem co to w praktyce oznaczać będzie :-P
_________________
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2011-01-29, 17:39   

Vozu, "redziowa hałastra", czyli masz na myśli kogo konkretnie - mrocznych pod dowództwem Cillen Tary czy mój piękny tandem Lituhanienn-Cei'ne?
_________________

 
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2011-01-29, 17:52   

Lituhanienn i spółkę - możesz spodziewać się bycia obserwowaną gdy tylko jasnym się okaże, że prawdopodobnie jesteś w stanie życzliwie doprowadzić do jakichś skupisk mroczniaków, a przynajmniej okolic w których się szwędają ;]
Zakładam, że same mroczne niespecjalnie się starają by być znalezionymi, dlatego właśnie znalezienie ich jest kluczowe. Przynajmniej z perspektywy mojego kąta widzenia fabularnego.
_________________
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2011-01-29, 20:22   

Tylko że ja się będę szlajać po Puszczy, terytorium elfów, wątpię, żebyś mógł mieć tam jakieś konkretne "wtyki" Vozu.
_________________

 
 
 
Allemon 
Obrońca Wiary
były inkwizytor



Wiek: 32
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 549
Skąd: Temperance-Zdrój
Wysłany: 2011-01-29, 20:50   

Ja tam klasycznie - poprowadzę to trochę fabularnie, a potem do bicia.
_________________
Allemon
(-) Z Łaski Wszechojca, Wysoki Komisarz ds. Administracji, Porządku, i Konserwacji Jedynego Słusznego Forum
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2011-01-29, 21:50   

Sir Allemon napisał/a:
, a potem do bicia.

Alle tym razem na trzeźwo :?:

U mnie na razie jest sporawa bardzo prosta, ciągnie mnie tam gdzie są Legiony a tam gdzie są Legiony są teraz Mroczne Elfy a tam gdzie są Mroczne Elfy idą Leśno-Szlachetne Elfy.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2011-01-30, 09:19   

Borze i puszczo szumiąca! Ludzie (i inni) - Lituhanienn nie wyjdzie poza strzeżony obręb Puszczy, skichacie się, a nie wejdziecie i nie spotkacie jej (przynajmniej póki Nagash tak nie pokieruje) i koniec kombinowania!
_________________

 
 
 
Allemon 
Obrońca Wiary
były inkwizytor



Wiek: 32
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 549
Skąd: Temperance-Zdrój
Wysłany: 2011-01-30, 21:34   

Vogel Serapel napisał/a:
Alle tym razem na trzeźwo

Oczywiście, przecież Imperium i dzikie, suto nakrapiane imprezy? Toż to łoksymoron.
_________________
Allemon
(-) Z Łaski Wszechojca, Wysoki Komisarz ds. Administracji, Porządku, i Konserwacji Jedynego Słusznego Forum
 
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2011-02-01, 11:57   

To bierzemy się za to? Jakaś kolejność tworzenia wpisów etc?
_________________
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-02-02, 09:53   

Czekam na wpis Red, tak to sobie ustaliliśmy na gg. Resztę proszę o jakieś info bo to nie na miejscu, ktoś się pyta o kolejność, a tu cisza jak makiem zasiał :-?
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2011-02-02, 12:22   

Uno momento, realne życie mnie sponiewierało, dzisiaj już coś na pewno dodam! Obiecuję!
_________________

 
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2011-02-02, 12:26   

Ja nie popędzam :) chciałem tylko żeby to było jakoś skoordynowane, coby dało się robić - myślę, że Aro też specjalnie nie pogania ;)
_________________
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-02-24, 11:26   

Długie, kościste palce Arosal od jakiegoś czasu wystukiwały nerwowy rytm. Kamienny blat okrągłego stołu pokryty był już nie tylko obrusem Nevendaarskich map, ale także srebrną pajęczyną kurzu. Wyrażając granicę swojego zniecierpliwienia elf westchnął przeciągle po czym zerknął w stronę granitowego tronu na którym zwykł siadać Nagash… nasz przewodnik. Pusto. Miejsce to nie było jedynym takim pośród znajdujących się tu siedzisk. W zasadzie elf przebywał tu sam. Po niedługiej chwili padło pytanie.
- To koniec historii? – Arosal odsunął swoje krzesło po czym zamaszystym ruchem zarzucił na ramię czarną togę. Ironiczny ukłon i uśmiech na bladej twarzy wyrażały jedno.
- Zawiodłem się mili państwo bowiem to już nie wina Nagasha lecz wszystkich mających głęboko ową grę. Mam liczyć na ostatni zryw? Czy kolejny raz byłaby to moja mglista nadzieja?

;-)
Ostatnio zmieniony przez Arosal 2011-03-08, 11:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2011-02-24, 15:15   

Ja cudów nie zdziałam, pytałem, czy mamy jakiś porządek pisania beznagowego, to nikt nic nawet nie pisnął. Współpraca leży, a jakbym chciał skrobać sam, to bym robił fika.
_________________
 
 
Fergard 
Rycerz piekieł
Już nie emo półdemon



Wiek: 29
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 188
Skąd: Czy to ważne?
Wysłany: 2011-02-24, 18:06   

Powiem tak, po części z własnej winy unieruchomiłem się, kierując kroki swej postaci do Cytadeli Wąpierza ergo Wąpierz jest mi potrzebny. Strasznie mi z tego powodu przykro.
_________________
Your hope ends here... And your meaningless existence with it!
 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2011-02-24, 18:11   

Wypraszam sobie pisanie o mnie per "wąpierz". Wąpierz, to jest psze państwa wsyp z pierzem.

:P

Coś naskrobię, ale fajerwerków nie oczekujcie ;)
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Allemon 
Obrońca Wiary
były inkwizytor



Wiek: 32
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 549
Skąd: Temperance-Zdrój
Wysłany: 2011-02-25, 18:58   

Nagash ep Shogu napisał/a:
fajerwerków nie oczekujcie

Demonolog śmieje się pod nosem, wreszcie tym czarem osiągnie chwałę!
- Tofiku mój drogi - tu spojrzał na swojego wiernego kanciastego chochlika - zaczynamy!
- Rozpierdut totalus Nevendaar ka-bum!

To chyba koniec WA.
_________________
Allemon
(-) Z Łaski Wszechojca, Wysoki Komisarz ds. Administracji, Porządku, i Konserwacji Jedynego Słusznego Forum
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum