Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Wojny apostolskie - uwagi, pytania, opinie
Autor Wiadomość
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2007-08-27, 11:11   

Do usług. :mrgreen:
_________________

 
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-08-27, 16:24   

Krótka charakterystyka postaci

Właściwie to znałem to już przed FMA :-P
R'ed jest odszczepieńcem nienawidzącym szlachetnej części gatunku i budząca strach wśród dzikiej /przesada jest celowa niech się dziewczyna cieszy :mrgreen: / ma też bardzo silną awersje do imperium.
Ponadto zawarła układ z niejakim Nagashem ep Shogu który zdradził jej plany ataku Hord na stolice przymierza /czym go skusiła o tym zwoje milczą :-/ / podejrzewam też ze jego znikniecie ma z tym jakiś związek bo człowiek jest zawsze stratny na układach z babą/
Pyriel próbował wykorzystać ich do swoich planów niestety jego urok i czar osobisty sprawił że wszyscy widzieli go jedynie jako wiszącą ozdobę jakiegoś drzewa. samodzielne przewroty i machlojki doprowadziły go do domniemanej śmierci / ciała nigdy nie odnaleziono / prawdopodobnie w okolicach Ognistego Gaju gdzie go ostatnio widziano sikającego na mur obronny /podobno sprawdzał zabezpieczenia/
Elledan do Yasser jakoś coś tam /w wolnym przekładzie na ludzki zaufany lub, bez urazy Elle, przydupas ;-) / i chodzi za nią krok w krok wpatrzony jak w obrazek
Allemom to alkocholik który pozycje w Imperialnej armii wykupił za złoto. Już pierwszej nocy jak wjechał do WA rozniesiono jego oddział w pył a on sprzedał wszystkie informacje, jakie posiadał i oczywiście jakich nie posiadał ale mogły być prawdziwe.
Aurobos pojawił się twierdząc iż to on zabił Pyriela, jest do niego bardzo podobny jednak ma lepsze wyczucie czasu o czym przekonała się R'ed /po tym co zobaczył długo nie mógł sie otrząsnąć/ zaproponował on naszej elfce pomoc za co ona go teraz chce wykastrować a potem powiesić na drzewie na haku /nie napisze gdzie by go wbiła :-/ / Elle jest nieco przychylniej do niego nastawiony.
MahaK po odprawieniu ,,Dziadów'' biega po Newendaar w towarzystwie łatającej czaszki /ta nawiasem mówiąc jest z nieco innej bajki/ i pijanych szkieletów
_________________

 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2007-08-27, 19:27   

Pyriel napisał/a:
czym go skusiła o tym zwoje milczą


Pozostawiliśmy to wam z Nagiem do osobistych dociekań... ;-)

Pyriel napisał/a:
człowiek jest zawsze stratny na układach z babą


...a co dopiero z elficą...

Pyriel napisał/a:
jego urok i czar osobisty sprawił że wszyscy widzieli go jedynie jako wiszącą ozdobę jakiegoś drzewa


idealnie prezentowałbyś się na mojej bożonarodzeniowej choince 8-)

Pyriel napisał/a:
przydupas


przydupasem jest Nagu, nie myl stopni moich mężczyzn tylko dlatego, że jesteś zazdrosny ;-)

Pyriel napisał/a:
sprzedał wszystkie informacje


jedno muszę przyznać Nagashowi - te jego wampirze prostytutki są piekielnie dobre w dyskusjach... i nie tylko :mrgreen:

Pyriel napisał/a:
lepsze wyczucie czasu


Timing to podstawa w grach fantasy, ale to był cios poniżej pasa...

Pyriel napisał/a:
po tym co zobaczył długo nie mógł sie otrząsnąć


Najlepszego NIE widziałeś, może i dobrze, bo twoje dziewicze oczka pękły by od nadmiaru "widoków" ;-)

Pyriel napisał/a:
wykastrować a potem powiesić na drzewie na haku /nie napisze gdzie by go wbiła


...bo nie grzeszysz pomysłowością, ale nie ma co się martwić, kiedyś pokażę ci wszystkie możliwe rozwiązania tego... hmmm, układu :mrgreen:

Pyriel napisał/a:
po odprawieniu ,,Dziadów''


tylko nie Mickiewicz... Słowacki lepszy...
_________________

 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2007-08-28, 19:30   

R'edoa napisał/a:
przydupasem jest Nagu


Hie, R'ed wciąż nie może przeżyć, że nad... hmmm... wątłe walory elfki cenię sobie moje wampirzyce :]

To, że rzadziej tutaj bywam nie znaczy R'edzinko, że możesz wypisywać pierdoły :-P
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2007-08-31, 12:42   

Pyriel napisał/a:
Elledan do Yasser jakoś coś tam /w wolnym przekładzie na ludzki zaufany lub, bez urazy Elle, przydupas ;-) / i chodzi za nią krok w krok wpatrzony jak w obrazek


Heh przydupas dobre..... wparzony w nia jak w obazek chyba raczej nie jestem z drugiej strony kazdy musi grac swoja role :P
_________________

 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2007-12-11, 11:51   

Elledan zamiera wskrzesić WA ma nawet niemal gotowy tekst. Zastanawiam się jednak czy warto, bo Shogu się z tej działalności wypisał, R’ed nie jest zbyt chętna a jeśli nawet to we trójkę będzie ciężko stworzyć ciekawą historie. No chyba, że jeszcze ktoś się pisze :?:

Powyżej znajdziecie małe wprowadzenie i ściągawke, co do postaci.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2007-12-11, 12:37   

Z Nagashem i Cethu podjęliśmy decyzję, że jak (jeśli) skończymy WA, to pójdzie na stronę jako fanfik zbiorowy. Ale mam pomysł na dalsze pisanie tego - konferencja i "mniej wolnego RPG, więcej współpracy".
_________________

 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2007-12-11, 18:30   

Ale jak ja mam sie na powrót wdrożyć w WA... Skoro sporo wydarzeń umknęło mojej uwadze, eeech... powrót do momentu, w którym uciekłem i ponowne pisanie, tyle, że już razem? Że nie wspomnę, że się sesja zbliża...
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Allemon 
Obrońca Wiary
były inkwizytor



Wiek: 32
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 549
Skąd: Temperance-Zdrój
Wysłany: 2007-12-11, 19:11   

No, przydała by się jakaś koordynacja działań. Jak chcecie sztandarowy fajtułapa WA może powrócić na scenę ^^
_________________
Allemon
(-) Z Łaski Wszechojca, Wysoki Komisarz ds. Administracji, Porządku, i Konserwacji Jedynego Słusznego Forum
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2007-12-14, 11:14   

Czyżbym znał tę białogłowe ze snu :?: Elle lepiej byś zrobił usuwając starego posta i wrzucając tego, dzięki czemu każdemu wyświetliłby się jako nowy post. Informacje z Nie Kochamy Naczelnej Terrorystki Forum nie wszyscy wyłapują. Ogólnie mi się podoba i nawet mam ochotę się włączyć, co pociągnie za sobą wprowadzenie nowego bohatera i kontynuację starych wątków i ich kolizje wszak zostałem usunięty z głównego wątku.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2007-12-14, 16:19   

W sumie jak bardzo mi nie przeszkodzisz w zdeptaniu Serphisa, to się włączaj.

A ja, jak już poradzę sobie z tym, co dzisiaj wynikło, to napiszę ciąg dalszy.
_________________

 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2008-01-23, 10:44   

No i znowu dosc dluga przerwa. Hmmmm mam nadzieje ze jeszcze to ruszy bo to chyba jeden z ciekawszych projektow na forum.
_________________

 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2008-03-18, 16:15   

Zastanawialem sie nad finalowa wersja WA na Portal (jako Fanfik)
i am pewne pytako... mianowicie chodzi mi o poczatki o krotkie teksty Red i Nagaha oraz wstawki Pyriela... W jakiej formie macie zamiar to umiescic na Stronce (Np. utworzyc z tego kilka spojnych rozdzialow ??). Osobiscie jestem zdania ze Forum to jedno jednak Teksty na stronke musza zostac troche lepiej dopracowane.

P.S Sorra ze pisze dugiego z rzedu posta jedna wydaje mi sie ze inaczej nikt by tej wiadomosci nie zawazyl...
_________________

 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2008-03-18, 20:43   

Elle, nie teraz... z reszta za zakładkę "Fanfiki" na portalu odpowiada pewien wampir, więc mi nic do tego.

Jak z resztą do całego portalu :roll:
_________________

 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2008-03-18, 20:54   

Wrrrr.... nie no zaczynam pisac wlasny Fanfik bo taka zabawa z wami jest przechlapana :P
_________________

 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2008-03-18, 21:05   

Rozmawiaj z tym panem od wojen z uczelnią.
_________________

 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2008-03-18, 23:46   

Kiedys jednak bedziemy musieli to kontynuowac !!!1


http://img518.imageshack....5/elves5gp6.jpg

Tylko nocy i namiotu brakuje - Vogel i Red powinni wiedziec o co chodzi :P
_________________

 
 
 
Allemon 
Obrońca Wiary
były inkwizytor



Wiek: 32
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 549
Skąd: Temperance-Zdrój
Wysłany: 2008-03-18, 23:55   

Szczególnie tę scenę. :idea:
_________________
Allemon
(-) Z Łaski Wszechojca, Wysoki Komisarz ds. Administracji, Porządku, i Konserwacji Jedynego Słusznego Forum
 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2008-03-19, 09:25   

Rysunek śliczny, z devianta oczywiście :-P

Elle, podrażniłeś podstępnie moją ambicje, aż chciałoby się zilustrować... nieee, najpierw trzeba by to dokończyć... boszszszszsz...

Proponuję na razie olać WA numer 1 i skupić się na poprawnym pisaniu drugiej, alternatywnej historii.
_________________

 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2008-05-24, 21:15   

Ejjj co powiecie na jeszcze jedna probe wskrzeszenia WA !!! :D :D ??? Niedlugo i tak chyba wszyscy beda mieli troche wiecej czasu do pisania :) Pozatym jak Red juz wie a reszta sie dowie mozna by z tego zrobic cos wiekszego dla Portaliku.

Pozdrowienia
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum