Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem - Kampania Legionów Akt 1 zadanie poboczne
Autor Wiadomość
kato 
Chłop


Dołączył: 25 Lut 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-02-25, 23:15   Problem - Kampania Legionów Akt 1 zadanie poboczne

Mam mały problem z ta misja. W początkowej fazie gry zapomniałem wykonać zadanie poboczne: "Poszukaj skradzionego artefaktu w elfie osadzie". Jakoś tak się złożyło ze pod koniec rozgrywki przypomniałem sobie o tym zadaniu i wróciłem w miejsce gdzie znajduje się stary loch. Po załatwieniu ekipy z lochu zadanie kieruje mnie do miasta po artefakt i tu pojawia się klops. Przed miastem owszem jest poświata sygnalizująca miejsce kontynuacji zadania tylko że miasto już od dawna jest moje. Artefaktu oczywiście nie ma. Ten artefakt jest z kolekcji zbroi głównego bohatera? Może daje jakieś fajne bonusy?
 
 
Wingard 
Adept


Wiek: 31
Dołączył: 11 Lut 2014
Posty: 21
Wysłany: 2014-02-25, 23:25   

Nie wiem jak jest odnośnie tego konkretnego przypadku ale grając w kampanię kilka razy zdarzyło mi się że bohater komputera zabił mi potwora związanego z zadaniem i jedynym wyjściem było wczytanie gry i wyścig do tego bohatera zanim zrobi to ponownie. To do bani że kampanie nie są zabezpieczone przed takimi rzeczami ale nic na to nie poradzimy. Jeśli naprawdę zależy ci na tej zbroi to jedynym wyjściem jest wczytanie gry do momentu przed zajęciem tego miasta.
Ale wątpię czy się to opłaca, w Reincarnation wszystkie artefakty jakie znajdujemy są do kolekcji dla głównego bohatera i nie ma co się tym aż tak przejmować. Ekwipunek można kupować nawet w miastach czy stolicy, w każdej misji.
 
 
byzsla 
Paladyn
Bot nevendaarski



Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 351
Skąd: Ok. Olsztyna
Wysłany: 2014-02-26, 18:37   

Formalnie - nie ma już ekwipunku dla danych klas. Ten sam miecz może być używany przez nosferatu, driadę i Lamberta. Jedyne więc co stracisz to jeden wątek poboczny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum