Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Mapa do Disciples II Bunt Elfów pt. "Wieczna Zima"
Autor Wiadomość
SoLDieT 
Chłop


Wiek: 24
Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 2
Skąd: Prudnik
Wysłany: 2013-09-24, 16:08   Mapa do Disciples II Bunt Elfów pt. "Wieczna Zima"

Druga mapa którą stworzyłem.
Informacje:
Rasy:Legiony Potępionych i Imperium
Rozmiar:48 na 48

Wieczna Zima.rar
Pobierz Plik ściągnięto 1110 raz(y) 20,5 KB

 
 
Waskos 
Patriarcha
Kapłan Spamu



Wiek: 30
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 595
Skąd: Masłowy Bród
Wysłany: 2013-09-24, 21:59   

Został mi już tylko smok do ubicia, więc wiem tyle ile trzeba do skomentowania mapy.

Wygląd scenariusza bardzo mi sie spodobał, a to dla mnie warunek konieczny do rozpoczecia gry, dobra robota ;) Choć troche kuleje rozmieszcznie many, kamieni i smierci da sie zdobyć dopiero na koniec, oraz kupców.

Fabuły nie będę oceniał, bo wyraźnie tworzyłeś ją na zasadzie, "byleby coś było". Bardziej razi mnie duża ilość błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Sam chyba popełniałem ich sporo na swoich mapach, ale zważywszy, ze u ciebie tekstu jest niewiele to mógłbyś zwracać na to większą uwagę.

Co do rozgrywki. Uważam, że danie dwóch jednostek drugopoziomowych nie było potrzebne, jedna w zupełności by wystarczyła. Tak dość szybko rozwinałem drużynę a walki z neutralami nie były wymagające. Legion pobiłem dość szybko, głównie dzięki jednostkom startowym właśnie, choć było to trudne, ostał sie tylko dowódca i kleryk :p

Muszę jeszcze wspomnieć o bardzo powaznym failu. Zaczarowanym olbrzymie mianowicie. Widzisz, jebnięcie takiego grubasa z wielkim hp i dmg nie jest dobrym pomysłem. Domyślam sie, ze chciałeś uczynić tę walkę b. trudną, ale dzięki dwóm eliksirom na pancerz i odpowiedniej taktyce na blok to rozwaliłem go bez żadnego wysiłku umysłowego.
_________________
I lubię patrzeć, jak w panice
Pospólstwo z mieniem pierzcha drogą,
A po ich piętach wojownicy
Depcą i ławą suną mnogą.
Lubię to sercem całym!
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2014-03-05, 17:01   

Was grał Imperium ja zaś Legionem.

Nie wiem czy były poprawki czy tez rogaci zostali skrzywdzeni
Waskos napisał/a:
że danie dwóch jednostek drugopoziomowych nie było potrzebne,
ale miałem tylko jedna drugopoziomową jednostkę w składzie. Mimo to neutralne jednostki nie stanowiły problemu poza wspomnianym wyżej olbrzymem. Nie miałem problemów ze zdjęciem go (kilka zatruć złodzieja) i niestety to co gracz miał odebrać jako wyzwanie dla mnie było irytującą przeszkodą. Wkurzyłem się jeszcze bardziej gdy zobaczyłem ile PDków było za walkę 5 jednostek po 36XP.

Drugi taki przypadek był w finałowym mieście gdzie umiesciłes Krasnoluda z ponad 1000 PŻ, cały efekt popsuło jednak Ostrze Zmory (z pobliskich ruin), dzięki któremu dowódca jednym atakiem odebrał mu całe dodatkowe życie.

Co do wyglądu mapy to nie do końca podzielam zachwyt Waskosa, wydaje mi się iż okolice stolicy Imperium świecą pustkami co przy tak małym rozmiarze mapy nie powinno się zdarzyć.

Fabularnie faktycznie ubogo.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum