Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: byzsla
2013-07-02, 16:34
Zangielszczenie Disciples III
Autor Wiadomość
Uczeń 
Włócznik


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 56
Skąd: z Bałtyku
Wysłany: 2013-07-02, 15:46   Zangielszczenie Disciples III

DIII może nie jest najatrakcyjniejszą z serii, jednak jej zaletą jest to, że chodzi jako tako na słabszych kompach (w porównaniu do bardziej wymagającej Reincarnation).

Dlatego pomyślałem, żeby znalazły się na forum głosy angielskie do wersji cd-projektu, ponieważ dubbing polski jest tragiczny (posiadam angielską kupioną za parę euro - więc głosy są).
Jednak wydaje się, że nie mógłbym umieścić tutaj samych głosów, ponieważ chyba nie byłoby to zgodne z licencją. Nad głosami ktoś pracował toteż umieszczenie głosów na forum chyba by było złamaniem praw autorskich.

Stąd mam do was pytanie: Co wy o tym sądzicie? Czy trzeba pytać Kalypso w tej sprawie o pozwolenie? Akella chyba nam już nie odpowie, więc zostało Kalypso. Piszcie co sądzicie. Powstałby ciekawy mod.

P.S. Z drugiej strony wiele piosenek radiowych, też chyba bez wiedzy twórców jest odtwarzanych we wszelakich mediach, więc nie wiem co o tym sądzić.

JA mógłbym spróbować napisać do Kalypso, jednak zapewne nie będzie odpowiedzi, lub zakaz stosowania głosów - tak podejrzewam, choć to nie jest pewne. Pytać? Nie pytać? - podpowiedzcie.
Ostatnio zmieniony przez Uczeń 2013-07-02, 16:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2013-07-02, 15:59   

Jeżeli to jest wersja na Steamie, wystarczy wejść we właściwości i zmienić wersję na angielską.
Jeżeli nie, to zacznij od sprawdzenia, czy nie ma pytania o język w jakim zainstalować grę, bo angielska na pewno dawała wybór między ENG a RUS, więc wypadałoby, żeby polska miała coś podobnego.
_________________
 
 
Uczeń 
Włócznik


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 56
Skąd: z Bałtyku
Wysłany: 2013-07-02, 16:04   

W polskich sklepach nie ma DIII na steam, moja platynowa kolekcja Gold ma tylko serialowy drm i wyłącznie język polski - no tak, pewnie steamowych nie trzeba zangielszczać ale one są dużo droższe i wątpie że ktoś je kupuje. Angielską mam z gamersgate a drugą polską - kupiłem 2 , wielu zapewne wolałoby sobie zangielszczyć - stąd pytanie z posta wyżej.
Ostatnio zmieniony przez Uczeń 2013-07-02, 16:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
byzsla 
Paladyn
Bot nevendaarski



Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 351
Skąd: Ok. Olsztyna
Wysłany: 2013-07-02, 16:24   

Jeżeli produkt X został wydany w języku Y to tworzenie plików do produktu X w celu zamiany języka na Y jest w Polsce nielegalne. Zangielszyć zangielszczonej już programu nie możesz.
 
 
Uczeń 
Włócznik


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 56
Skąd: z Bałtyku
Wysłany: 2013-07-02, 16:33   

Dobra - dzięki byzsla za odpowiedź - temat chyba do zamknięcia

Temat zamknięty.
~byzsla
Ostatnio zmieniony przez byzsla 2013-07-02, 16:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum