Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Regulamin Turnieju Vol. IV
Autor Wiadomość
Athelle 
Pan Lasu
Upadły WładcaWiek: 29
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2012-01-24, 23:11   Regulamin Turnieju Vol. IV

REGULAMIN TURNIEJU DISCIPLES.PL

Niniejszy "Regulamin Turnieju Disciples.pl" reguluje wszelkie kwestie związane z rozgrywanym pod egidą forum Disciples.pl turniejem gry Disciples 2: Bunt Elfów (Disciples 2: Rise of the Elves). Każdy z Uczestników Turnieju ma obowiązek zapoznania się z nim i stosowania do niego, wszelkie tłumaczenia odnoszące się do nieznajomości Regulaminu będą ignorowane.

1. Uczestnicy Turnieju
2. Mapy Turniejowe
3. Bitwy
4. Postanowienia Końcowe

1. UCZESTNICY TURNIEJU

Art. 1. § 1. Uczestnicy Turnieju, zwani dalej "Graczami", mają miesiąc od momentu umieszczenia w wydzielonym temacie Map Turniejowych na rozegranie wszystkich potyczek potrzebnych do wyłonienia zwycięzcy w danej rundzie, w przypadku nieusprawiedliwionego przekroczenia tego terminu zostaną zdyskwalifikowani.

Art. 1. § 2. W momencie gdy obaj Gracze nie są w stanie rozegrać pojedynku w terminie określonym w art. 1. § 1. z powodów od nich niezależnych (problemy z połączeniem, awaria komputera, sieci internetowej) Organizator może warunkowo (jeżeli problemy zostały zażegnane i istnieje możliwość rozegrania bitew) przedłużyć termin o dwa tygodnie. Jeżeli do tego czasu nie dojdzie do rozstrzygnięcia dochodzi do konsultacji z graczami. Organizator zastrzega sobie w takim momencie możliwość podjęcia decyzji promującej jedna ze stron (w zależności od możliwości dalszego grania) lub dyskwalifikacji obu graczy.

Art. 2. § 1. Gracze maja prawo zapisać stan gry i dograć bitwę w innym omówionym terminie. Dalej jednak obowiązuje ich termin wyznaczony przez organizatorów.

Art. 2. § 2. Jeżeli po dokonaniu zapisu gry jeden z Graczy nie chce lub nie może dokończyć bitwy to zwycięzca rundy zostaje drugi gracz.

Art. 2. § 3. W przypadku dokonaniu zapisu gry i dalszej jej kontynuacji w innym terminie zabrania się Graczom zmiany raz wybranej profesji (Wódź Wojowników, Arcymag, Mistrz Gildii). W przypadku złamania tego przepisu winni Gracze zostaną ukarani sankcją wymienioną w art. 1. § 2.

Art. 3. § 1. Przed rozpoczęciem potyczki obaj gracze zobowiązani są dostarczyć rozpiski bitewne kierując się Zasadami Werbowania Oddziałów Startowych aby umożliwić organizatorowi naniesienie zmian i dostarczenie mapy. Po wysłaniu rozpiski nie możliwe jest wprowadzenie zmian w oddziałach.

Art. 3. § 2. Gracz zakładający host ma obowiązek złożyć u organizatora oświadczenie o planowanym rozegraniu bitwy przed jej rozpoczęciem i złożyć raport który powinien zawierać zapis gry z ostatniej tury oraz tabelkę punktową, nie później niż trzy dni po jej zakończeniu , natomiast Gracz dołączający się do hosta składa oświadczenie przed rozpoczęciem bitwy i raport złożony jedynie z tabelki punktowej. W razie przekroczenia tego terminu gracze mogą zostać zdyskwalifikowani.

Art. 4. W raporcie bitewnym powinny się znaleźć:
1) Tabelki punktowe
2) Zapis stanu gry

Art. 5. Na podstawie wyniku końcowego bitwy wyłoniony zostaje zwycięzca.

2.MAPY TURNIEJOWE

Art. 6. Mapy Turniejowe pojawia się na forum w odpowiednim temacie dwa dni po ogłoszeniu par.

Art. 7. Mapy przeznaczone do rozgrywek mają rozmiar 48x48.

Art. 8. § 1. Zabrania się Graczowi samodzielnego wprowadzania zmian na Mapach Turniejowych, sankcją za takie wykroczenie jest dyskwalifikacja.

Art. 8. § 2. Gracz zakładający host ma obowiązek w przeciągu dwóch tygodni od ogłoszenia par dostarczyć organizatorom turnieju zapis stanu gry z pierwszej tury, w celu sprawdzenia, czy nie doszło do zmian na Mapie Turniejowej. W przeciwnym wypadku uznaje się, iż doszło do złamania art. 7. § 1., co powoduje wymienione w nim konsekwencje dla takiego Gracza. Gracz dołączający się do hosta uznawany jest za zwycięzcę niezależnie od wyniku bitwy.

Art. 8. § 3. Wszelkie uwagi, sugestie, opinie co do Map Turniejowych należy zgłosić do Organizatorów. Uwagi należy zgłosić przed przystąpieniem do gry. Wszystkie

3. BITWY

Art. 9. Bitwa trwa maksymalnie 20.

Art. 11. Bitwy pomiędzy graczami rozgrywane są na poziomie domyślnym, tzn. średnim

Art. 12. Bitwy pomiędzy graczami rozgrywane są zgodnie z Systemem Rozgrywek Turnieju Disciples.pl vol IV.

4. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Art. 13. § 1. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do nowelizowania powyższego Regulaminu Turnieju Disciples.pl.

Art. 13. § 2. Wszelkie nowelizacje będą ogłaszane w formie postów w tym temacie, a następnie po upływie 24 godzin wpisywane do Regulaminu Turnieju Disciples.pl.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum