Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Płótno Bogów v2.0- komentarze
Autor Wiadomość
Waskos 
Patriarcha
Kapłan Spamu



Wiek: 30
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 595
Skąd: Masłowy Bród
Wysłany: 2011-12-21, 21:47   Płótno Bogów v2.0- komentarze

No wiec rozpoczynamy drugie podejście. W przeciwienstwie do pierwszego cierpimy na brak członków, wiec wszystkich chetnych zapraszamy.

Powiem troche o ludzie nad ktorym sprawuje wladze mój bóg. Nie będę oryginalny, będą to orkowie i ludzie (ci pierwsi to rdzenni czciciele i tylko oni mają z nim kontakt). Przy orkach będę wzorował się nieco na tych z Gothica 3, będą rasą dość wysoko rozwiniętą a honor bedzie najwazniejszą wartością. Przy pierwszych postach opisze to szerzej, wiecie jednak co było pierwowzorem i jak orkowie będą wyglądać. Dodam jednak, że porównywanie mego boga z Beliarem z gothica to mylny trop i nie szukajcie z nim podobienstw
_________________
I lubię patrzeć, jak w panice
Pospólstwo z mieniem pierzcha drogą,
A po ich piętach wojownicy
Depcą i ławą suną mnogą.
Lubię to sercem całym!
 
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-12-21, 22:11   

Mam nadzieję, że nie będzie to z niczym kolidować

Drobne streszczenie:

Inawiasz, osłabiony, pozbawiony swej dawnej domeny, wygnany i wreszcie uwięziony w podziemnej komnacie obcego mu świata, nie wie nawet czy nadal jest jednym z bogów. Setki lat spędzone w odosobnieniu sprawiły, że jego umysł ogarnął obłęd. Szansa na wydostanie się była minimalna do momentu gdy grupka magów odnajduje obce im katakumby, w krotce też odkrywają, że jest to cały kompleks świątyń zabezpieczony przez nieznaną im siłę, im większy opór stawiały moce broniące ostatniej komnaty tym silniejsza stawała się ciekawość poszukiwaczy. W rezultacie, wygnany i potępiony ponownie ujrzał szansę na zaistnienie i odbudowanie swej potęgi. Nie był już dawnym, dumnym i pysznym młodzieńcem, teraz sam tworzył swoją historię jako Inawiasz, wkrótce też miał się dowiedzieć o ogromnych pokładach mocy, które mimo lat stagnacji i okaleczenia nadal tkwiły w jego wnętrzu… Wpis ukaże się w ciągu kilku dni, mam drobne problemy z jego dokończeniem-doszlifowaniem :-|
 
 
Waskos 
Patriarcha
Kapłan Spamu



Wiek: 30
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 595
Skąd: Masłowy Bród
Wysłany: 2011-12-21, 22:27   

Heh, tez mam motyw z uwiezieniem. Ale spokojnie, inaczej niz u Ciebie, charakter i intencje boga tez są inne. Powiedz mi tylko, czy twój bóg bedzie mial wyznawcow, ktorzy tworzą własne państwo?
_________________
I lubię patrzeć, jak w panice
Pospólstwo z mieniem pierzcha drogą,
A po ich piętach wojownicy
Depcą i ławą suną mnogą.
Lubię to sercem całym!
 
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-12-21, 22:51   

Słowo "wyznawcy" to złe określenie. Komuś na pewno zaimponuje jego moc, być może stanie się czyimś przywódcą... zobaczymy. Mam nadzieję, że urozmaicicie mi jego drogę do władzy, wszak tego ów narcyz najbardziej pożąda
 
 
Elendu 
Leśny Duszek
driada



Wiek: 34
Dołączyła: 21 Gru 2009
Posty: 158
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2011-12-22, 09:59   

Już myślałam że mnie wykluczycie :P Chyba że mnie nie chcecie to nie będę się wkręcać :D Jak nie to opis dam jak tylko dopracuję ;>
 
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-12-22, 15:48   

Elendu, elfino Ty moja, czekałem aż wreszcie dasz znak. Cieszę się ogromnie, że chęci wykazujesz na uczestnictwo w tymże projekcie ;-)

Nie czekajcie na mój wpis, rodzi się to to w bólach potwornych, jeśli ktoś coś już ma śmiało można wklejać.
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2011-12-22, 21:51   

Może też się dołączę, ale w stylu inszym nieco niż poprzednio :-P
(Tak, możecie się już bać i negocjować brak mojego udziału :D )
_________________
 
 
Waskos 
Patriarcha
Kapłan Spamu



Wiek: 30
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 595
Skąd: Masłowy Bród
Wysłany: 2011-12-22, 22:29   

Nie, tylko nie Vozu :!: Nie no, żart. Ale zainteresowanie pozytywnie wzrosło, teraz tylko czekać aż ktoś zacznie. Ja w sumie mam wpis, ale nie wnosi za dużo, nie lubie zbyt dużo przekazywać w jednym poście. Poza tym występują u mnie spekulacje związane z innymi bogami, które niekoniecznie muszą się zgadzać z tym co wy chcecie napisać.
_________________
I lubię patrzeć, jak w panice
Pospólstwo z mieniem pierzcha drogą,
A po ich piętach wojownicy
Depcą i ławą suną mnogą.
Lubię to sercem całym!
 
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-12-22, 23:30   

<Przyjmuje Voza z otwartymi ramionami>

... i powtarzam, zawrotne tempo poprzedniego projektu nie obowiązuje w tym ficku :->
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-12-23, 14:55   

Dobra, oderwałem od całości mały fragmencik by dać chociaż zarys sytuacji... jest jak jest, nie zdążyłem tego doszlifować
 
 
Waskos 
Patriarcha
Kapłan Spamu



Wiek: 30
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 595
Skąd: Masłowy Bród
Wysłany: 2011-12-23, 15:13   

Faryzios, heh. Wyszło mi trochę dłuższe niż planowałem. Założyłem, że inni bogowie dopiero się pojawili. Jeżeli jednak jest u was, że znajdowali się na świecie od zawsze, to poprawie mój wpis.
_________________
I lubię patrzeć, jak w panice
Pospólstwo z mieniem pierzcha drogą,
A po ich piętach wojownicy
Depcą i ławą suną mnogą.
Lubię to sercem całym!
 
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-12-23, 15:39   

Faryzios nie ma nic wspólnego z tym światem, uwięził tutaj tylko swojego potomka, wyrzekając się go. Jeśli chodzi o umiejscowienie w czasie, było to w tracie istnienia owej krainy, nie ma jakiegoś szczególnego znaczenia, ze strony Faryziosa chodziło tylko o stworzenie odpowiedniego więzienia i pozbycie się, że tak to ujmę problemu.
 
 
Fergard 
Rycerz piekieł
Już nie emo półdemon



Wiek: 29
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 188
Skąd: Czy to ważne?
Wysłany: 2011-12-23, 16:53   

Czy też mogę dołączyć się do zabawy? Ktoś, nie jestem pewien kto, proponował mi tutaj uczestnictwo, widząc, że byłem zainteresowany poprzednim projektem.
_________________
Your hope ends here... And your meaningless existence with it!
 
 
 
Fedra ep Shogu 
Leśny Duszek
Zgniłuszek Tatusiny



Wiek: 29
Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 177
Skąd: dalece mobilnie
Wysłany: 2011-12-23, 17:18   

Nie wiem jak reszta płóciennego plemienia, ale ja nie mam nic przeciwko, wydaje się, że piszesz wystarczająco (bez)sensownie i poprawnie stylistycznie. :D
_________________
20% bardziej musztardowa
 
 
 
Waskos 
Patriarcha
Kapłan Spamu



Wiek: 30
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 595
Skąd: Masłowy Bród
Wysłany: 2011-12-23, 17:24   

Pewnie że możesz Fergard. W zasadzie to byłeś jedną z trzech pierwszych osób które miały zacząć pisać w nowym ficku. Myslałem, że otym wiesz, dziwiło mnie więc że jeszcze nic nie napisałeś.
_________________
I lubię patrzeć, jak w panice
Pospólstwo z mieniem pierzcha drogą,
A po ich piętach wojownicy
Depcą i ławą suną mnogą.
Lubię to sercem całym!
 
 
 
Fergard 
Rycerz piekieł
Już nie emo półdemon



Wiek: 29
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 188
Skąd: Czy to ważne?
Wysłany: 2011-12-23, 17:32   

Chciałem otrzymać jedynie potwierdzenie "na piśmie", żeby nie okazało się, że popełniam jakąś gafę. :) Niemniej jednak, dziękuję. Postaram się zamieścić wpis tak szybko, jak to możliwe(Najpewniej jednak dopiero po Wigilii).

Pozdrawiam
_________________
Your hope ends here... And your meaningless existence with it!
 
 
 
Waskos 
Patriarcha
Kapłan Spamu



Wiek: 30
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 595
Skąd: Masłowy Bród
Wysłany: 2011-12-23, 17:36   

Spoko, Aro niejednokrotnie już wspominał, że tempo z poprzedniego płótna nie obowiązuje. Jednak już mamy dość spore zainteresowanie, choć nie wszyscy potwierdzili że wezmą udział na 100%. Chwilowo z ilością osób jest ok, ale trzeba uważać żeby nie zrobił się tłok.
_________________
I lubię patrzeć, jak w panice
Pospólstwo z mieniem pierzcha drogą,
A po ich piętach wojownicy
Depcą i ławą suną mnogą.
Lubię to sercem całym!
 
 
 
Fedra ep Shogu 
Leśny Duszek
Zgniłuszek Tatusiny



Wiek: 29
Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 177
Skąd: dalece mobilnie
Wysłany: 2011-12-23, 17:51   

Słowem wyjaśnienia, bo ten post taki autystyczny mi wyszedł, bogini nie ma ludu a ludek, konkretnie to zwierzęcy. A składać jej hołd można za pomocą wypełniania woli pierwotnych instynktów, których jest, nota bene, patronką, boginką, uosobieniem, etc., syci się nimi. Tylko zwierzęta, przynajmniej spośród istot śmiertelnych, wiedzą, kim bądź czym jest.

Aktualnie siedzi sobie w lesie, jakby były jakieś wątpliwości.
_________________
20% bardziej musztardowa
 
 
 
Elendu 
Leśny Duszek
driada



Wiek: 34
Dołączyła: 21 Gru 2009
Posty: 158
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2011-12-23, 18:58   

Jeśli chodzi o lokalnych bogów to moja jest miejscowa :P tym razem nie chcę być przychodniem, przychodnie mają mniej władzy w świecie ;) Fedra, coś czuję że będziemy musiały tworzyć relację ;)
Dla informacji, mało oryginalna byłam, mój lud to ludzie po prostu, system matriarchalny z silnym wpływem kapłanów, ale władza nie leży w ich gestii. Boginka nie rządzi ludem, a jedynie nadzoruje jego funkcjonowanie, przynajmniej w obecnej chwili, wyznawcy nie są świadomi jej wcielenia. To tak tyle jeśli chodzi o wprowadzenie, jeśli nie było dość jasne po wpisie ;)
 
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2011-12-25, 09:32   

Czy jestem jedyną osobą dla której nagłe przesunięcie akcji o rok do przodu bez żadnych ustaleń jest kłopotliwe? Niby nie robiłem nic specjalnego jeszcze, ale podejrzewam, że z tego będzie jeden wielki bałagan, gdy dojdzie do ustalania kto co musi zmienić.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum