Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Czara Goryczy
Autor Wiadomość
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-07-22, 09:29   Czara Goryczy

Oto mapka do Disciples 3 Resurrection.

Czara goryczy .rar
Pobierz Plik ściągnięto 874 raz(y) 30,14 KB

Ostatnio zmieniony przez Arosal 2013-05-18, 20:43, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-07-25, 12:32   

Z mapkami jest już wszystko okej, udało mi się odtworzyć plik Briefing.

Życzę miłej gry.
 
 
Waskos 
Patriarcha
Kapłan Spamu



Wiek: 30
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 595
Skąd: Masłowy Bród
Wysłany: 2011-07-25, 20:57   

Mam problem z mapka Czasy goryczy. Otóż w zbrojowni nie ma przedmiotów dla bohaterów hord.
_________________
I lubię patrzeć, jak w panice
Pospólstwo z mieniem pierzcha drogą,
A po ich piętach wojownicy
Depcą i ławą suną mnogą.
Lubię to sercem całym!
 
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-07-25, 21:34   

Poszperaj w tym dziale, zdaje się że MachaK dała gdzieś tutaj łatkę która naprawia ten bug.
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2013-05-18, 20:36   

Mapka została poprawiona.
 
 
sb8gapi 
Zbir
sb8gapi


Wiek: 43
Dołączył: 03 Maj 2013
Posty: 131
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-05-19, 19:02   

Witam
Grałem w mapkę i bardzo fajnie się gra. Brakowało mi jednak wyposażenia w stolicach do kupienia, a także budynki kupców były puste. Poza tym nie mam innych zastrzeżeń.
Mam pytanie do autora mapki, czy mogę udostępnić wersję mapki dla Disciples Reincarnation (Rebirth), bo na tej wersji teraz grałem w mapkę. Ta wersja ma ulepszony edytor i dodałem przedmioty w stolicach i w budynkach u kupców. Innych zmian nie wprowadzałem.
 
 
 
byzsla 
Paladyn
Bot nevendaarski



Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 351
Skąd: Ok. Olsztyna
Wysłany: 2013-05-19, 19:15   

Braki w sklepach w D3:Rebirth związane są z tym, że we wcześniejszych sklepach informacje o zawartości sklepów zapisane były w osobnym pliku (przymusowo przypisanym do danego typu sklepów) a aktualnie zawartość sklepu zapisany w pliku scenariusza (dopisywać zawartość można osobnie do każdego sklepu, niezależnie od typu - dwa różne sklepy alchemiczne np.).

Jak się zbierze informacje o tym, co powinno być w jakim sklepie/mieście to mogę od ręki zrobić i umieścić.
 
 
sb8gapi 
Zbir
sb8gapi


Wiek: 43
Dołączył: 03 Maj 2013
Posty: 131
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-05-19, 19:43   

Ale ja już to zrobiłem i dodałem przedmioty, których nie było w sklepach i stolicach. A nie było, bo jest inna ich organizacja jak wspomniał byzsla. Wiem, że w Reincarnation przedmioty nie dzielą się na poszczególne razy czy postacie, ale dla wszystkich są jednakowe. Pytałem, tylko autora, czy mogę umeiścić mapkę przystosowaną dla Disciples Reincarnation, gdyż nie jestem jej autorem.
Po zmianach przedmioty są widoczne w sklepach i stolicach. Zapewne inne mapki (np: SilentForest) trzeba będzie też zmienić dla D3 Reincarnation.
 
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2013-05-19, 19:48   

sb8gapi napisał/a:

Mam pytanie do autora mapki, czy mogę udostępnić wersję mapki dla Disciples Reincarnation (Rebirth), bo na tej wersji teraz grałem w mapkę.


Jasne, nie mam nic przeciwko temu. :)
 
 
sb8gapi 
Zbir
sb8gapi


Wiek: 43
Dołączył: 03 Maj 2013
Posty: 131
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-05-19, 20:13   

Wiec zamieszczam mapkę Czara Goryczy Przystosowaną do Disciples Reincarnation. Uwagi co do zawartości sklepów mile widziane.

Instalacja

1. Rozpakowany plik wklejamy do folderu maps (jeżeli mamy grę pobrana ze STEAM-u, co jest wielce prawdopodobne, to .../My documents/My Games/Disciples Reincarnation/Maps).
2. Teraz uruchamiamy grę. Wchodzimy w Options i wybieramy expansion. Tam powinna pojawić się lista z nazwami. Dwukrotnie klikamy w nazwę "CzaraGoryczy (Disciples Reincarnation)" i klikamy OK.
3. Pojawia się pytanie o restart gry - wybieramy OK. Od tej chwili gramy w mapke w goracych krzesłach
4. Proponuję grać w mapkę z moim spolszczeniem, umieszczonym na forum (choć to niekonieczne, a polskie teksty będą mało czytelne z powodu braku polskich czcionek w oryginalnej grze)

24.06.2013 Poprawiłem niektóre lokacje, dodałem kilka przedmiotów dla jednostek na mapie.
Mapa testowana ze spolszczeniem

10.08.2013 dodałem mini mapkę, zmieniłem zawartość sklepów w stolicach i na mapie, zmieniłem nieznacznie wprowadzenie do mapki

CzaraGoryczy.zip
Czara Goryczy dla Disciples Reincarnation
Pobierz Plik ściągnięto 736 raz(y) 145,63 KB

 
 
 
sb8gapi 
Zbir
sb8gapi


Wiek: 43
Dołączył: 03 Maj 2013
Posty: 131
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-07-10, 23:27   

Nieco zmodyfikowałem mapkę "Czara goryczy" i przystosowałem do Disciples Reincarnation.
Mapa działa ze spolszczeniem i innymi modami. Lista zmian powyżej.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum