Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiedźmin 2 vs Bioware
Autor Wiadomość
Qumi 
Adept



Wiek: 37
Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 516
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-05-24, 20:00   Wiedźmin 2 vs Bioware

Oj coś źle się dzieje chyba w rynku gier, że duże firmy zaczynają działać w tak haniebny sposób... ostatnio postanowiłem sprawdzić jak tam oceny Wiedźmina 2 na świecie, oczywiście zajrzałem też do Metacritic, gdzie gra miała średnią powyżej 9. Sprawdzając recenzję coś rzuciło mi się w oczy jako wyjątkowo dziwne: oceny "0". Zero to bardzo niska ocena, której nigdy nie widziałem, poza tym kontrast był bardzo mocny gdy większość ocen była 10, ze sporadycznymi 6.

Postanowiłem sprawdzić co za ludzie takie oceny niskie dali Wiedźminowi, zajrzałem na profil jednego z nich: Jezovuk: dwie recenzje: Wiedźmin 2 - 0, Dragon Age 2 - 10. Potem znalazłem kolejną osobę: VuleeHarkonnen, też dwie tylko recenzje: Wiedźmin 2 - 0, Dragon Age 2 - 10. Wydało mi się to bardzo dziwne, szczególnie że ostatnio było spore zamieszanie z pracownikami Bioware, którzy zawyżali oceny graczy na portalach takich właśnie jak Metacritic. Od razu niemal znalazłem taki artykuł: http://www.teknylate.com/...cher-2-reviews/ czy http://polygamia.pl/blogi...n_2_metacritics

Masakra po prostu... Bioware bardzo nisko upadł w moich oczach, nie wiem czy będę cokolwiek kupował od nich już...
_________________
The brighter light shines upon you, the darker becomes your heart.
 
 
 
Reyned 
Wojownik Szkieletów



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 666
Wysłany: 2011-05-24, 21:49   

Głupia uwaga, głupie podejście.
Bioware ma zwyczaj robienia od czasu do czasu dobrych gier, co ci dadzą uprzedzenia?
Podobną sprawę widziałem ostatnio na temat Outsparku, który wykupywał na różnych portalach głosy bez pokrycia dla swoich pozycji, aby lądowały w top 5.

Ale naprawdę, kto dba o te niedorypane cyferki!?
Większość graczy mimo stereotypowego przekonania ma mózgi, zamiast kupić grę bo dostaje 9, przeczytają recenzje, albo zapytają znajomych.
Spostrzeż, że gdybyś dbał o cyferki, kupiłbyś pewnie D3 w dniu premiery.
To strata czasu i pieniędzy z strony Bioware, niech robią, co im się podoba.
_________________
Cytat:
Every theory of love, from Plato down, teaches that each individual loves in the other sex what he lacks in himself.
G. Stanley Hall

That's why love theories are bad.
 
 
 
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-05-25, 08:03   

Widać Qumi kieruje się zasadami moralnymi, za co ma u mnie plusa, gdyby go to interesowało, skoro nie chce wspierać szmaciarzy :-) Bo gdyby to byłaby prawda, to CDProjekt mógłby się nawet o proces postarać. Ale osobiście wątpię, by te komentarze i oceny były dziełem Bioware, bo to czysta amatorszczyzna jest, niepodobna do dużych firm. Raczej jakaś społeczność fanów DA2 postanowiło "walczyć" o honor swojej ulubionej gry czy też ktoś postanowił umyślnie nadszarpnąć reputacje Bioware. W każdym razie zachowanie karygodne.
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum