Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Disciples III: Ressurection
Autor Wiadomość
MachaK 
Barbarzyńca
Mojra Nevendaaru



Wiek: 111
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 936
Skąd: Popielisty wschód
Wysłany: 2011-02-27, 16:19   

Nikt ze zwykłych śmiertelników wiedzieć nie może. Tak między nami mówiąc, im później tym lepiej - może gra nie będzie tak zbugowana, by nimi nie przynosiła jobów na usta.
_________________
Szaleństwo jest bramą, po której znajduje się nieśmiertelność. Nieśmiertelni mają wgląd na czas i przeznaczenie, a mając wgląd ma się też wpływ. Poddaj się władzy Mojrom, byś się nie rozpadł.
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2011-03-01, 16:54   

Iskariota napisał/a:
Po tysiąckroć niecierpię losowości. O ile chybienia w poprzednich odsłonach dał się przeżyć o tyle tutaj dochodzą zawirowania z parametrami i te nieszczęsne krytyki (Jestem taką dziwną osoba że powtarzam walke tyle razy aż uda się by była "czysta" bez cholernej losowośc

To kup dodatek tu nie ma losowości, no chyba ze tylko ja mam tak że gdy są dwie te same jednostki to zawsze jak jeden ma krytyka to i drugi trafia (to chyba było zawsze co konkretną ilość tur)
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2011-03-06, 11:43   

Obejrzałam sobie animacje które zarzucił Arosal... Simon (SIMON!? Jaki Simon!?) doprowadził mnie niemal do załamania nerwowego... po prostu koszmar. Ten moment w 12 sekundzie, kiedy wbija sztandar w ziemię jest tak paskudny, że nawet nie komiczny.
Ta latająca lasencja, no niby okej, pod warunkiem, że to Final Fantasy, a nie Dis. Dość ciekawym pomysłem był Zombie (nie jego design, który już dawno zdążyłam skrytykować na wszystkich frontach) i jego podrygująca głowa - takie prawdziwie "trupie" ruchy, naprawdę można by poczuć się nieswojo. Za to plus.
Tak samo Arcywampir, całkiem porządna animacja, choć design średnio na jeża. Niemniej podobał mi się gest z rapierem i odruch po otrzymaniu ciosu (choć wyglądał trochę, jakby go jakaś krewka panna po pysku strzeliła z liścia, ale mniejsza z tym) i naprawdę było okej - póki na animacji nie wyciągnął do przodu swojego krabio przerośniętego kciuka, a potem nie zaczął truchtać. Taki ładny początek i taka kicha potem, ech :-/

To podsumowuje chyba całą grę - nawet jeśli jakaś część jest dobra, chociażby poprawna, natychmiast pojawia się coś, to zupełnie zniszczy poprzednie pozytywne wrażenie. I znikąd nadziei, po prostu :-/
_________________

 
 
 
Samurai Lum 
Wtajemniczony
Wędrowny Czaroznawca



Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2011
Posty: 11
Skąd: Damnaror
Wysłany: 2011-03-06, 16:19   

Skoro o animacji mowa, to obejrzałem animacje paru nieumarłych D3 na YouTubie. Oto moje uwagi:

Arcywampir- animacja i model całkiem spoko(chociaż mógłby mieć ciemniejszy pancerz i nieco masywniejszą sylwetkę), ale raczej nie przepadam za koncepcją wampira atakującego mieczem (jednakże rapier jest tu dużym plusem) nawet wtedy, gdy ma wyssać krew. O wiele bardziej spodobałby mi się pomysł wysysania krwi poprzez ugryzienie lub ewentualnie telekinetyczne rozerwanie tętnic i przeniesienie ich zawartości wprost do pyska.

Tanatos- design nawet jest fajny, podoba mi się taki "lewitujący hełm z płaszczem". Ale animacja ataku jest debilna z tym zakrywaniem oczu jedną ręką i wyciągnięciem na wprost celu drugiej. :-/

Zły Ent- moim zdaniem zbyt pękaty, przypomina mi pierwotny koncept Infektora ze StarCrafta II. Nie mniej jednak pod względem ruchu daje sobie radę (umierając sztywnieje na zwykłe martwe drzewo). Jeszcze raz zaznaczam, że bardziej odpowiadał mi ten z dwójki(aczkolwiek jego wycia kojarzyły mi się, ku napadom śmiechu, z Buką :-P ).

Zombie- ruchy takie, jakie mają być, ale wygląd- co to, to nie! Nie mógła być wstawiona na grywalnego ta neutralna wersja, a nie ten beztwarzowy jaskiniowiec zakuty w zbroję? :-?
_________________
"For too long I've been parched of thirst and unable to quench it. Too long I've been starving to death and haven't died. I feel nothing. Not the wind on my face nor the spray of the sea. Nor the warmth of a woman's flesh."
 
 
Thundering 
Chłop



Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 14
Wysłany: 2011-03-30, 22:04   

Ktoś kupował wersje rozszerzoną ? Jestem ciekaw co znajduje się w artbooku... Są gdzieś zdjęcia art booka w środku?
 
 
Arcymistrz 
Chłop


Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 8
Wysłany: 2011-03-31, 00:54   

zwykła cienka książeczka - trochę zdjęć i rysunków stworów i bohaterów z ich opisem...nawet daje radę (ale do artbooku Fallouta 3 i tak się wszystko chowa)
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-04-08, 13:07   

To jest zapowiadana złota edycja Disciples 3?
http://www.cdprojekt.pl/g..._Nieumarlych/ZK

Może się wydurniłem, ale ... tam nie ma wzmianki o dodaniu multi, dlatego też pytam.

Edit:

Wszystko wyjaśnione http://alldisciples.ru/mo...le=view&sid=673 to idiotyzm naszych, w jednym pudełku jest Renaisance i Resurrection.
...
Ostatnio zmieniony przez Arosal 2011-04-08, 13:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-04-08, 13:13   

Cytat:
Za najwyższy poziom fabuły przedstawionej w grze odpowiada pisarka Ekaterina Stadnikova, autorka popularnego cyklu książek, których akcję osadzono w świecie Disciples.

Z opisu gry. Pierwsza reakcja - obłąkańczy śmiech wywołany tą najwyższą fabuła. Druga - słyszeliście o jakiś książkach w świecie Disa?
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-04-08, 13:18   

Wisz napisał/a:
Z opisu gry. Pierwsza reakcja - obłąkańczy śmiech wywołany tą najwyższą fabuła. Druga - słyszeliście o jakiś książkach w świecie Disa?


Tak Wiszu, słyszałem o tych książkach, chyba od roku o nich w Rosji trąbią. Widziałem również reckę w postaci krótkiego filmu, gościu robi kampanię nieumarłych, powiem szczerze, zaciekawiło mnie to bardzo, czekam jednak na ową cholerną Złota Edycję.
 
 
fifurka 
Chłop


Wiek: 34
Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-04-09, 21:33   

Arosal napisał/a:
Tak Wiszu, słyszałem o tych książkach, chyba od roku o nich w Rosji trąbią. Widziałem również reckę w postaci krótkiego filmu, gościu robi kampanię nieumarłych, powiem szczerze, zaciekawiło mnie to bardzo, czekam jednak na ową cholerną Złota Edycję.


Ciołku to że w Rosji jest o tym głośno nie znaczy, że nasi muszą o tym usłyszeć, a o tej całej recce lepiej nie pisz za dużo.

O gierce powiem tyle, można to ocenić na cinkawy plus jeśli nie bierze sie tego jako kontynuację, bez tego to cień cienia i mniej, tyle ode mnie.

a tak poza to witam towarzystwo
 
 
 
Raven 
Nosferat
Wieczny Bluźnierca



Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 784
Skąd: Tar Al'naihme
Wysłany: 2011-04-10, 11:14   

Cytat:
Ciołku to że w Rosji jest o tym głośno nie znaczy, że nasi muszą o tym usłyszeć, a o tej całej recce lepiej nie pisz za dużo.


Mógłbyś nie obrażać użytkowników już w swoim pierwszym poście? Z takim podejściem możesz mieć później problemy.

Co do tych książek to wyśmialiśmy ich okładki i chyba nawet fabułę jednej, już jakiś czas temu. Pamiętam nawet kto był w to zamieszany :mrgreen:
_________________


Jam jest Hermes
Który własne skrzydła pożerając
Oswojon zostałem
 
 
kotonator 
Chłop


Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-04-10, 21:37   

Witam!
Kupiłem dzisiaj tę grę odpaliłem opcję gorące krzesło. Podczas przeglądania map nie znalazłem żadnej z opcją grania Hordami Nieumarłych. Czy to jest normalne ? Czy istnieją mapy z tą rasą ?
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2011-04-11, 13:02   

Tak to normalne, producenci stwierdzili, że graczom wystarczy kampania więc nie ma sensu wysilać się na pojedyncze scenariusze.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-04-11, 13:14   

kotonator napisał/a:
Witam!
Kupiłem dzisiaj tę grę odpaliłem opcję gorące krzesło. Podczas przeglądania map nie znalazłem żadnej z opcją grania Hordami Nieumarłych. Czy to jest normalne ? Czy istnieją mapy z tą rasą ?


Śledź projekty fanów, w zasadzie to ja tam sprawuje pieczę. W najbliższym czasie pojawi się kilka mapek z hordami nieumarłych.
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2011-04-11, 20:49   

Z tego co wiem to w spatchowanej wersji znajduja sie juz mapki z hordami..
_________________

 
 
 
MachaK 
Barbarzyńca
Mojra Nevendaaru



Wiek: 111
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 936
Skąd: Popielisty wschód
Wysłany: 2011-04-11, 21:23   

Co do patcha - 1 mapka, gdzie mamy wszystkie 4 rasy na raz.

W linku co podaję jest parę interesujących map gdzie są nieumarli - osobiście polecam Draconia with Undeads http://forum.kalypsomedia...ad.php?tid=5962
_________________
Szaleństwo jest bramą, po której znajduje się nieśmiertelność. Nieśmiertelni mają wgląd na czas i przeznaczenie, a mając wgląd ma się też wpływ. Poddaj się władzy Mojrom, byś się nie rozpadł.
 
 
kotonator 
Chłop


Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-04-13, 20:58   

Jak wgrać tę mapki ?
 
 
MachaK 
Barbarzyńca
Mojra Nevendaaru



Wiek: 111
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 936
Skąd: Popielisty wschód
Wysłany: 2011-04-14, 10:29   

Bezpośrednio do folderu Resource, zaś pliki opisujące do odpowiedniego folderu językowego (u mnie Russian, u was najpewniej Polish).
_________________
Szaleństwo jest bramą, po której znajduje się nieśmiertelność. Nieśmiertelni mają wgląd na czas i przeznaczenie, a mając wgląd ma się też wpływ. Poddaj się władzy Mojrom, byś się nie rozpadł.
 
 
kotonator 
Chłop


Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-04-14, 10:36   

A gdzie znajdę ten folder ? W folderze diciples 3 resurection tego nie ma -.-
 
 
MachaK 
Barbarzyńca
Mojra Nevendaaru



Wiek: 111
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 936
Skąd: Popielisty wschód
Wysłany: 2011-04-14, 10:39   

Musi być - masz tam folder Resource i System, a jak zamontował edytor to i manual. Wewnątrz Resource będzie Launge, potem wybierasz swoją wersję, potem text bodajże i tak wklejasz.
_________________
Szaleństwo jest bramą, po której znajduje się nieśmiertelność. Nieśmiertelni mają wgląd na czas i przeznaczenie, a mając wgląd ma się też wpływ. Poddaj się władzy Mojrom, byś się nie rozpadł.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum