Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Nosferat co myślicie o tym herosie
Autor Wiadomość
Veze 
Opętany


Wiek: 25
Dołączył: 25 Gru 2010
Posty: 14
  Wysłany: 2010-12-25, 16:52   Nosferat co myślicie o tym herosie

Co myślicie o Nosferacie bohaterze nieumarłych :?:

Pisać czemu się podoba :lol:
albo się nie podoba 8-)
Ja można to jak go rozwijacie lub rozwijaliście albo jakieś propozycje rozwijania \ ;>
 
 
Wacho 
Berserker
Analfabeta



Wiek: 30
Dołączył: 15 Sie 2009
Posty: 52
Skąd: Tczew
Wysłany: 2010-12-25, 21:29   

Jakby jego atak leczył także pozostale jednostki to mialo by to sens a tak to raczej szału ni ma. Pozatym nie lata , mało hp. FORZA DORADCA ;p
 
 
 
BrudasekPL 
Włócznik
Disciples MANIAK



Wiek: 26
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 91
Wysłany: 2010-12-26, 00:04   

Zgadzam się z Wacho Nosferat jest to chyba(nie wliczając złodziei oraz różdżkarzy) najgorszy bohater z całych 5 ras występujących w Disie :P
_________________
Everything Must Burn...
 
 
Czapa 
Marmurowy Gargulec
Poszukiwacz Śmierci



Wiek: 38
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 266
Skąd: Z ciemnej uliczki
Wysłany: 2010-12-26, 09:46   

Ja myślę, że nie jest taki zły. Przechodziłem właśnie nim kampanie. Z początku robił za cioso-łap (stał na środku w 1szej linii). Dzięki duchowi/m często wychodził z walki z minimalnymi obrażeniami. A na wysokim lvl i z dobrymi artefaktami to była praktycznie 1osobowa armia.
 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2010-12-26, 11:22   

Bo Nosferat tworzy combo ze złodziejem? I umiejętnościami Mistrza Gildii? Akurat jest to najwyrazistszy i najoryginalniejszy bohater w całym Disie, IMHO. Tylko trzeba umieć nim się posługiwać. Choć z drugiej strony na turniejach szału nie robi, niestety.
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2010-12-26, 14:31   

Na turniejach szału nie robi bo bohaterami się długo poziom nabija, a turnieje są postawione na walkę, gdzie Nosferat się spisać nie może. A jak doda się do tego duże koszta tak szybkiego rozwoju armii, to większe zabawy już totalnie nie wchodzą w grę.
Ale facet ma potencjał, tylko że jest to bardziej kampanijny potencjał - to bohater-wampir, wampiry w Disie są przesadnie mocne wręcz i dlatego wstawienie takiego dowódcy wymagało zaniżenia jego mocy początkowej, czego efekt możemy podziwiać w grze.
_________________
 
 
MachaK 
Barbarzyńca
Mojra Nevendaaru



Wiek: 111
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 936
Skąd: Popielisty wschód
Wysłany: 2010-12-26, 16:29   

http://disciples.pl/viewtopic.php?p=25524#25524

oraz

http://disciples.pl/viewtopic.php?p=40067#40067

Nosferatowie, którzy zrobili SZAŁ i to uczciwie.

Zresztą, w porównaniu do DI to gra nosferatem w 2 jest śmiesznie łatwa, a przebijałam się przez kampanie i pojedyncze scenariusze pierwszej głównie nosferatem. I to z niemałymi trudnościami, ale przebijałam się na najwyższym poziomie i wygrywałam. A ci co grali w DI na najwyższym wiedzą, jaka to mordęga (w walce z AI).
_________________
Szaleństwo jest bramą, po której znajduje się nieśmiertelność. Nieśmiertelni mają wgląd na czas i przeznaczenie, a mając wgląd ma się też wpływ. Poddaj się władzy Mojrom, byś się nie rozpadł.
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2010-12-26, 18:43   

Ale to są kampanijni bohaterowie Machak, tam sprawdzają się w 100%. Na turniejach zaś szału nie robi może nie tyle z powodu długości rozwoju armii, co z marnych statów. W zestawieniu z bohami Mistrza Gildii pozostałych ras wypada blado.
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
MachaK 
Barbarzyńca
Mojra Nevendaaru



Wiek: 111
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 936
Skąd: Popielisty wschód
Wysłany: 2010-12-26, 18:59   

Wiadomo, że wypada blado, bo Horda to jedyna rasa bez strzelca, lecz taki beznadziejny nie jest. Na multi dawałam radę z nim, więc tragedii i zbytnio nie lubię, kiedy ktoś określa coś jako "najgorszy" lub "że można nim grać dopiero na wysokich poziomach", bo to dla mnie śmiech. Nie wiem jak na turniejach, bo nigdy nie brałam udziału, ale kiedyś może zobaczę jak się tam gra i może wyjdzie, że zrobię SZAŁ z nosferatem.
_________________
Szaleństwo jest bramą, po której znajduje się nieśmiertelność. Nieśmiertelni mają wgląd na czas i przeznaczenie, a mając wgląd ma się też wpływ. Poddaj się władzy Mojrom, byś się nie rozpadł.
 
 
Verthiss 
Wiedźmiarz
The Nameless One



Wiek: 32
Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 329
Skąd: Alzonia
Wysłany: 2010-12-26, 19:01   

A padło coś o turnieju? Bo może przeoczyłem. Sądzę, że kolega Veze w multi się raczej nie bawi i o kampanie/scenariusze z importowaniem bohów mu chodziło.
Jeśli dobrze odczytałem Twoje intencje Veze to Nosferat jest wręcz zbyt silny, jeśli tylko przebijesz się przez pierwsze pół kampanii z podstawki (o PG nie wspominam nawet)

Miałem przyjemność podobnie jak Machak przechodzić sagę nieumarłych z Sacred Lands Nosferatu, tam było podobnie. Pierwsza połowa kampanii bardzo utrudniona, lecz końcówka chyba prostsza niż resztą bohaterów ;> (W DI Nosferat miał jeszcze 70 ini...)
 
 
 
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-12-26, 20:35   

Zbaczam z tematu, ale tak, padło coś o turnieju, kolejny jest organizowany, więc jak chcecie, to możecie Nosferata wypróbować :D
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2010-12-26, 22:43   

Verthiss, a pisał, że mu chodzi li tylko o Nosferata w trybie kampanijnym? Bo może przeoczyłem :P

Verthiss napisał/a:
Nosferat jest wręcz zbyt silny, jeśli tylko przebijesz się przez pierwsze pół kampanii z podstawki


Nie bardziej, niż pozostali bohaterowie tego samego poziomu. Na dodatek innych ras.
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
BrudasekPL 
Włócznik
Disciples MANIAK



Wiek: 26
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 91
Wysłany: 2010-12-26, 23:57   

Ja tam przechodzę nim teraz kampanię i nawet dobrze mi idzie :mrgreen: Zrozumiałem to że zanim go mamy zamiar skrytykować to trzeba nim zagrać :ogien:
_________________
Everything Must Burn...
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2010-12-27, 05:13   

Cytat:
Jakby jego atak leczył także pozostałe jednostki to mialo by to sens a tak to raczej szału ni ma. Poza tym nie lata , mało hp. FORZA DORADCA ;p

Nosferat to najciekawszy i jeden z najpotężniejszych danych nam do dyspozycji dowódców. Oczywiście nie jest pozbawiony wad, lecz one odczuwane są tylko na niskich poziomach (do piątego, potem już z górki).
Turnieje to zupełnie inna kategoria gry. Ze względu na nacisk kładziony na szybkość rozgrywki ilość zadawanych obrażeń na starcie ma często decydujące znaczenie. Ale by nie było, uważam że w turnieju sprawdzi się lepiej niż dowolny dowódca mag (chodzi mi tylko o dowódcę bez uwzględnienia profesji MG/MW/MG)
BrudasekPL napisał/a:
Szału nie robi chyba że zedytujesz heroska na 99lvl. :D

Bez spamu
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Veze 
Opętany


Wiek: 25
Dołączył: 25 Gru 2010
Posty: 14
Wysłany: 2010-12-27, 16:23   

HA jak widzę kilka osób lubi nosfeata :-D
Ja też go lubię i dlatego chciałem się dowiedzieć czy innym też się podoba
ten hero z dobrym eq wymiata na max 8-)
Polecam zagrajcie i zobaczcie :!: :super:
 
 
Verthiss 
Wiedźmiarz
The Nameless One



Wiek: 32
Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 329
Skąd: Alzonia
Wysłany: 2010-12-28, 16:02   

Cytat:
Nie bardziej, niż pozostali bohaterowie tego samego poziomu. Na dodatek innych ras.


Nosferat na wysokich poziomach przewyższa mobilnością wszystkich wojowników i magów, ustępując tylko Doradcy. W odróżnieniu od wojowników atakuje wszystkie jednostki, mając przy tym ich inicjatywę i przyrost obrażeń taki sam jak u dowódców zwiadu. Porównując go do magów punktami życia ustępuje jedynie nieznacznie mędrcowi, przy czym leczy się w czasie swoich ataków, dzięki czemu praktycznie od początku można go postawić z przodu, aby robił za tarczę (skoro jeszcze krzywdy nie potrafi zrobić) i zwalniał miejsce w drużynie dla potężnych drugoliniowców Hord.
Podsumowując, mimo wszystko sądzę, iż obrażenia o 20 - 30 (lub nawet i większe, biorąc pod uwagę przedmioty) mniejsze w toku kampanii stają się marginalne, gdy rekompensowane są takimi zaletami ;>
 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2010-12-28, 18:42   

O, nie zgodzę się, że ma najlepszą mobilność i ustępuje tylko Doradcy. Nie zapominaj o Budowniczym i combo z czarami Klanów. To jest nr 1, jeśli chodzi o mobilność.

Wyższe poziomy i przedmioty... Uhmm... To czynnik, który bardzo utrudnia dokonanie obiektywnego porównania ;) W sumie.
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-12-28, 19:07   

Tylko nie zapominajcie, że akurat w swojej kampanii w MP Nosferatem będziecie mieli duże problemy z nieumarłymi "braćmi", co dla mnie dyskwalifikuje go. Nie wiem, jak się ma rzecz w PG.
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2010-12-28, 19:10   

W PG są te same problemy. W ostatniej misji można nadziać się na ukryty w ruinach oddział Liszów. Generalnie starcia Hordy vs Hordy, jeśli chodzi o walczące magia jednostki, są dość frustrujące, ale taki już styl tej rasy.
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-12-28, 19:26   

Naprawdę frustrujący jest pojedynek zdechlak vs zdechlak w Apostołach, gdzie właśnie się dowiedziałem jest limit rund walki :D
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum