Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Vogel
2010-12-06, 20:47
Projekty Fanów
Autor Wiadomość
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2010-12-06, 19:15   Projekty Fanów

Temat tworzę na rzecz gry Disciples 3. Zapraszam fanów i moderów do prezentowania tutaj swoich prac.

Oto dwie postacie fabularne, które spotkamy w nowej kampanii mojego autorstwa:

Coristo (nowa stylizacja białego czarodzieja):
http://www.imagic.pl/file...0Czarodziej.png
http://www.imagic.pl/file...a%B3y%20mag.png

Lord Aron nad którym wraz z kumplem ciągle pracjemy:
http://www.imagic.pl/file...%20Aron%201.png
http://www.imagic.pl/file...%20Aron%203.png

A tutaj mamy drobny modzik, który odmieni nasza księgę zaklęć:
http://www.imagic.pl/file...%20Czar%F3w.png
Ostatnio zmieniony przez Arosal 2011-05-21, 11:38, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2010-12-06, 20:12   

Arosal jesteś pewien że działy Mody i Patche nie są dość dobre na te projekty :?: Choc inni podobne tam zamieścili.

Biały czarodziej - wszystko fajnie ale chyba nazwę tez przydałoby się zmienić skoro białego to w nim tyle co w Bambo :?:

Lord Aron - pracujcie, dużo pracujcie.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2010-12-06, 20:24   

Vogel Serapel napisał/a:
Biały czarodziej - wszystko fajnie ale chyba nazwę tez przydałoby się zmienić skoro białego to w nim tyle co w Bambo :?: .


Tak ma wyglądać mag Coristo, więcej nic na ten temat nie napiszę. Vogel naucz się czytać ze zrozumieniem. Postać powstała na rzecz fabuły etc, biały pozostaje niezmieniony. Dzięki za ten gorzki komentarz.
 
 
Qumi 
Adept



Wiek: 37
Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 516
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-12-06, 20:30   

Szczególnie, że biały czarodziej odnosi się do magii jaką włada, nie koloru szaty, która już w Disciples 2 była niebieska...
_________________
The brighter light shines upon you, the darker becomes your heart.
 
 
 
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-12-06, 20:58   

Chodzi o podział magii ze względu na sposób użycie w dobrej lub złej sprawie (czyli odpowiednio białą i czarną).
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-03-08, 21:59   

Chyba będę potrzebował kogoś do pomocy. Pierwszy akt kampanii powoli wkracza w wersję beta dlatego mam prośbę, jeśli ktoś ma już zakupiony dodatek niech da mi info, prześlę mu kilka plików do wybadania... mam sporo obaw związanych z realizacją niektórych pomysłów dlatego muszę to przetestować na innych komputerach.

EDIT:
Dla zainteresowanych.. niebawem wrzucę Wam do ściągnięcia nową teksturkę dla białego czarodzieja + nieco odmienioną animację, która bardziej przypomina atak z Disciples 2.
 
 
Waskos 
Patriarcha
Kapłan Spamu



Wiek: 30
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 595
Skąd: Masłowy Bród
Wysłany: 2011-04-11, 14:47   

Jakiego używałeś programy do zrobienia nowych jednostek?
_________________
I lubię patrzeć, jak w panice
Pospólstwo z mieniem pierzcha drogą,
A po ich piętach wojownicy
Depcą i ławą suną mnogą.
Lubię to sercem całym!
 
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-04-11, 15:06   

Przede wszystkim Gimp, DXTBmp i dis3tool do rozkodowywania plików, tylko, że nowych jednostek to ja nie tworzę ;-) raczej staram się zrobić coś ze starymi zmianą koloru tekstury czy przenosząc jakieś drobne elementy z jednego modelu na drugi.

Coristo to tylko kopia białego czarodzieja, chcę to tutaj puścić do ściągnięcia jako standardowy model, samą postać fabularną nieco zmodyfikowałem. Jeśli chodzi o animację, tutaj zmieniłem barwę błyskawicy Arcylisza na żółta i wklepałem do plików białego, efekt jest nienajgorszy.
 
 
Reyned 
Wojownik Szkieletów



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 666
Wysłany: 2011-04-11, 15:44   

Aron ma dziwną twarz, i co do Coristo...potrzebne mu te pasy na brodzie...?
_________________
Cytat:
Every theory of love, from Plato down, teaches that each individual loves in the other sex what he lacks in himself.
G. Stanley Hall

That's why love theories are bad.
 
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-04-11, 21:50   

Z Arona zrezygnowaliśmy... szkoda czasu i nerwów. Zauważ, jednak, że rażącą czerwień zamieniłem na szkarłat co wygląda nieco lepiej. Nad twarzą nie pracowaliśmy, to mija się z celem, muszę mieć droższe programy do takich operacji.

Swego czasu pojawiła się koncepcja odtworzenia Archonta. Posłużyć miał tutaj model grabieżcy, mamy tam pelerynę i inne dość podobne elementy. Nałożyłem mu napierśnik pana lasu i nogawice... wszystko byłoby okej gdyby nie te kusze na łapach, nie wiem jak je usunąć... zmiana koloru tekstury na srebrny to banał, byliśmy z bracholem blisko celu ale... wyszło wielkie G przez szczególiki których nie można za pomocą takich prostych programów usunąć. To samo tyczy się białego czarodzieja, chcieliśmy skrócić brodę, nie byłoby tych wkurzających pasków, niestety mamy co mamy...
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-04-19, 22:53   

Jeśli szukacie map do Disciples 3 podaję link, na tej stonce jest ich pełno:

http://alldisciples.ru/mo...rtid=392#metka3

(choć moim zdaniem ich jakość jest średnio zadowalająca)
 
 
Fast 
Opętany
Newbie



Wiek: 28
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 17
Wysłany: 2011-04-26, 12:58   

Poprzednio, niepotrzebnie założyłem cały temat na rzecz, jednej drobnostki. Wrzucam ją tutaj ;)

Aby zainstalować mod należy podmienić plik w katalogu:
C:\Program Files\Akella Games\Disciples III\Resources\Profiles
--> demons_leader-duke
Najlepiej zrobić jego kopię zapasową - tak na zaś.

http://hotfile.com/dl/115...-duke.char.html

Mod podmienia nieudanego księcia piekieł, na model zgłębiczarta, który prezentuje się dużo lepiej. Statystyki, drzewko rozwoju, komendy, opis i poziomowanie pozostają po książęcemu... nie wiem tylko jak z "ciuszkami". Podejrzewam, że nie spowodują większych crashów... Zwyczajnie nie będą się pewnie wyświetlać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum