Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Fallout
Autor Wiadomość
heretik 
Chłop


Dołączył: 13 Cze 2007
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-07-03, 17:35   

Parę informacji na tema Fallouta 3 - http://gry.wp.pl/filtr;0,...34683;core.html

Po przeczytaniu tych informacji mam coraz więcej obaw że wyjdzie z tego gra przeciętna. Widok FPP to dla mnie osobiście tragedia - niby jest informacja że można sporo oddalić kamerę, ale co z tego wyjdzie? Dodatkowo czas potrzebny na ukończenie gry to tylko 40 godzin! Nawet 1 tyle oferowała nie mówiąc już o 2 gdzie można było grać 3, 4 razy dłużej. Planowane wydanie jesień 2008r., ale prawdę mówiąc nie wiem czy będę na nią czekał tak jak choćby na Disciples 3 :mrgreen:
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-07-03, 22:13   

Nie no jasne, najlepiej jakby wogole silnika nie zmieniali, tamten dziesięcioletni w rzucie izoetrycznym jest przecież ok, zresztą po co oni wogole cokolwiek zmieniają wystarczyło zrobic moda do 2-ki nową fabułę wcisnąć i niech się sprzedaje jak sświerze bułeczki!

A tak na serio:
40 godzinna na główną fabułę wystarczy, pewnie i tak przejście jej zajmie min 60 h. A waracając do grafy i kamery, możliwe będzie ustawienie kamery w rzucie izometrycznym więc fani niedupuszczający innego przedstawienia gry będą chyba zadowoleni.

Jak dla mnie zapowiaa się extra gra, choc coś szybko chcą ją wydać, zresztą już wiadomo że nie będzie to pod względem rozmachu drugi Oblivion (jedyna jak narazie rzecz na minus)
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-07-04, 01:56   

Zna moze ktoś rozwiazanie tego problemu (ale raczej wątpię ;(

W SF na tankowcu po pierwszej rozmowie z Kapitanem nie mogę sie dostać do Chinatown.
Gdy wchodzę tam to pojawia sie ekran ładowania (czyli czarny krean, na dole interfejs i kursor w kształcie symbolu Interplaya) wtedy sie wiesza, wciąż słyszę dźwięk towarzyszący zmianie planszy, ale kursor jest nieruchomu i reszta ekranu prócz interfejsu jest czarna i nie mogę nawet wyłączyć gry za pomocą klawiatury, jedynym wyjściem jest reset.
Coś takiego też mam z przedmieściami Valut City, tyle że tam już wszystko wykonałem, wiec to nie jest aż taki problem, ale tamten bug w SF uniemożliwia mi dalsza grę.
_________________
 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-07-04, 08:20   

Nigdy czegos takiego nie mialem, grasz na oryginale? jak tak to zostaw sobie sejwa i przeinstaluj gre. Wyglada jakby sie nie dogrywala jej czesc. Jak to nie pomoze to lipa, chyba ze wskoczysz na strone jakas fanowska strone (polskich jest pelno ) i znajdziesz jakas latke. Ale powtarzam ze mi nic takiego sie z gra nie wyprawialo, wiec watpie zebys znalazl odpowiedniego patcha...
 
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-07-04, 13:01   

Nom, ja też nie miałem takich problemów jak grałem. Jedyna szansa na forach Falloutowych!
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
heretik 
Chłop


Dołączył: 13 Cze 2007
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-07-04, 14:19   

Miałem taki problem w San Francisco - czarny ekran, niby się jeszcze ładuje a w tle słychać odgłosy gry. Bardzo możliwe że podczas zapisywania nastąpił jakiś błąd i "ten konkretny" zapis jest zepsuty. Taka sytuacja będzie się powtarzać ilokroć będziesz ładował tego konkretnego seve'a. Moja rada jeśli masz zapisany stan gry gdzieś wcześniej , na innym save spróbuj go załadować i wykonać zadanie. Mnie coś takiego pomogło. Może być też tak że trzeba ponownie zainstalować grę a save jest dobry.

Ps. Ten błąd nie ma nic wspólnego z tym czy gra jest orginalna.
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-07-04, 14:28   

Woaw jednak ktoś miał ten sam błąd.
No cóż tyle ża juz próbowałem zarówno poprzedni sejw oraz reinstalke. Ale jeszcze raz spróbuję od styarszego save oraz moze zainstaluję najnowszego patcha.
Spróbuję teśż na forach, znacie ich adresy?

No i nie wyskakujcie z takimi pyniami czy mam oryginał, bo mnie to razi, poza tym już chyba wspominałęm że mam Sagę Fallout.
_________________
 
 
 
heretik 
Chłop


Dołączył: 13 Cze 2007
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-07-04, 17:02   

No jeśli wcześniejszy czasowo seve też jest zesputy to prawdę mówiąc nie wiem. Chyba że to on był pierszy a kolejne zapisywały tylko ten błąd? Patch ja go nie potrzebowałem - nawet nie wiem czy jest jakiś który rozwiązuje ten problem.


http://phx.pl/forums/index.php?showforum=55
a tutaj można znaleść sporo ciekawych informacji: http://www.fallout3.phx.pl/
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-07-06, 14:02   

System walki w Fallout 3 bedzie prowadzony w czasie rzeczywistym, lub TUROWYM - przy widoku FPP :shock: Na gram.pl dali sporo nowych informacji i obrazkow...Cos mi sie wydaje ze nowy Fallout bedzie przypominal s.t.a.l.k.e.r.'a...
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-07-07, 11:18   

No cóz nei było tak źle. DDało sie ominąć błąd, choc to zależy od szczęścia (czyli od przypadku, a nei tego ze SPECIALA).

W końcu znalazłem prom Federacji ^^
Jaki wasz ulubiony Enconcer?
Mój to Brige Kiper.

CO do F3 to dochodże od wniosku, że lepiej wszelkie trójkki i inne sequle nie powstawały zamaist być robionymi przez innych.
_________________
 
 
 
Książę Bythazar 
Rycerz piekieł
Demoniczny Lord



Wiek: 31
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 301
Skąd: CYtadela Far'Nuli
Wysłany: 2007-07-08, 18:32   

Ja właśnie se kupiłem sage fallouta i nie wiem od której części zacząć :-/ .
_________________
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-07-08, 18:53   

Ja bym zaczął od jedynki, ale ja jest dziwny wiec nie mogę być autorytetem w tej dziedzinie.
_________________
 
 
 
gufi102 
Wtajemniczony



Wiek: 37
Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 23
Wysłany: 2007-07-09, 14:28   

ja osobiście nie przepadam za prawie żadnym Fallout-em jedyną częścią która mi sie podoba jest to tactis i gra na lanie lub na necie w nią :)
 
 
heretik 
Chłop


Dołączył: 13 Cze 2007
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-07-09, 14:59   

Mamut napisał/a:
Ja właśnie se kupiłem sage fallouta i nie wiem od której części zacząć :-/ .



Oczywiście od 1 :-) . W 2 jest sporo nawiązanń do pierwszej części ale jak się w 1 nie grało to można nawet ich nie dostrzec :mrgreen:
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-07-09, 21:44   

Dokladnie ja moją przygode z Falloutem zacząłem od 2-ki i potem żałowałem, grając chronologicznie można masę smaczków w Fallout2 wychwycić, które nawiązują do poprzedniej wersji.

PS: Fallout już taki jest że nie wszystkich zachwyca...:-D
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-07-10, 10:40   

Cytat:
ja osobiście nie przepadam za prawie żadnym Fallout-em jedyną częścią która mi sie podoba jest to tactis i gra na lanie lub na necie w nią :)
No cóz multi to wielka zaleta Tactica, ale granei w samego multiplayera to jednak nei to samo, bo najlepsze w Falloucie to postapokaliptyczny swiat oraz rozwój postaci w systemie special.

Cytat:
Oczywiście od 1 :-) . W 2 jest sporo nawiązanń do pierwszej części ale jak się w 1 nie grało to można nawet ich nie dostrzec :mrgreen:
Ale że odgadnąć wszystkie nawiązania oraz je docenić to trzeba w pełni przejść F1 a później F2.

Ja znalazłem 2 największe czyli Guardian of Forever oraz Cafe of Broken Dreams. Też twórcy robią jaja z części pierwszej, jak naprzykłąd masa hydroprocesorów w Valut 8, w kórej zawsze działał bez zarzutu. Albo fatk że to nasza postać z F2 odpowiedzialna jest za uszkodzenie hydroprocesora.

ALe najlepsze nawiazania to do Monty Pytona.

Jaką przeferujecie postać i ekwipunek w F2?
_________________
 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-07-10, 12:04   

Multiplayer to zenada w tactics. Ostatnio pogralem sobie z kolega i powiem ze bylo do bani. Moze sprawa wyglada inaczej kiedy jest wiecej graczy. A mam pytanko - czy grajac na Lanie z jednym graczem, mozemy wpakowac na mape kilku graczy sterowanych przez kompa?
 
 
 
gufi102 
Wtajemniczony



Wiek: 37
Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 23
Wysłany: 2007-07-10, 16:17   

ty z tego co pamiętam nie ale może jest jakiś mod a jeśli tak to jak go znajdziesz to daj mi znać z chęcią se skorzystam z niego :)
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-07-17, 20:40   

Mam pytanie odnosnie fallout tactics. jestem w misji gdzie eskortuje hammera. misje skonczylem ale za diabla nie wiem co zrobic aby kierowca wyszedl z samochodu. help!!!
 
 
 
heretik 
Chłop


Dołączył: 13 Cze 2007
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-07-17, 22:34   

P@weł napisał/a:
Mam pytanie odnosnie fallout tactics. jestem w misji gdzie eskortuje hammera. misje skonczylem ale za diabla nie wiem co zrobic aby kierowca wyszedl z samochodu. help!!!


W tactica nie grałem ale możesz spytać na tym forum http://phx.pl/forums/index.php?showforum=55
a tutaj można znaleść sporo ciekawych informacji: http://www.fallout3.phx.pl/ - F1, F2, Tactic questy, solucje, porady itp.

Ps. Ctrl+LPM podobno można wysadzić kogoś z pojazdu tyle że podczas walki a czy w innych sytuacjach również nie wiem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum