Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Główni bohaterowie magami
Autor Wiadomość
Qumi 
Adept



Wiek: 37
Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 516
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-06-25, 17:57   Główni bohaterowie magami

Główni bohaterzy mają zdolności magów:
http://www.sendspace.pl/f...65505a67f6c3fc1

A tu pliki potrzebne do powrotu do normalnej wersji gry:
http://www.sendspace.pl/f...5b7bff291407839

Aby wgrać moda wystarczy przekopiować spakowany folder do folderu z grą. Niestety animacja ataku bohaterów jest taka jak normalnie, bo nie wiem jak ją zmienić. Bo o ile Lambert nie wystawi raczej rąk przyzywając błyskawicę to wrogowie mogą przecież z błyskawicy oberwać - ale nie wiem jak to zrobić. Jednak poza animacją wszystko jak u magów, może tylko nieco więcej HP mają (jakoś 150-200 więcej, ale magowie dostają 40 hp na punkt wytrzymałości, a oni 35 hp, więc z czasem powinno być ok).

Aha: Harhus w kampanii przed przemianą w demona ma oryginalne statystyki. To tylko parę tur, a chodzi o podkreślenie różnicy po przemianie.
_________________
The brighter light shines upon you, the darker becomes your heart.
 
 
 
Qumi 
Adept



Wiek: 37
Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 516
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-06-25, 19:03   

Główni bohaterzy mają zdolności magów:

Aby wgrać moda wystarczy przekopiować spakowany folder do folderu z grą. Niestety animacja ataku bohaterów jest taka jak normalnie, bo nie wiem jak ją zmienić. Bo o ile Lambert nie wystawi raczej rąk przyzywając błyskawicę to wrogowie mogą przecież z błyskawicy oberwać - ale nie wiem jak to zrobić. Jednak poza animacją wszystko jak u magów, może tylko nieco więcej HP mają (jakoś 150-200 więcej, ale magowie dostają 40 hp na punkt wytrzymałości, a oni 35 hp, więc z czasem powinno być ok).

Aha: Harhus w kampanii przed przemianą w demona ma oryginalne statystyki. To tylko parę tur, a chodzi o podkreślenie różnicy po przemianie.

http://www.sendspace.pl/f...619d0857baaaa57

Znalazłem pliki gdzie zmienia się animację ataku i poprawiłem moda. Teraz główni bohaterowie mają animacje ataku magów bohaterów. Lambert - pioruny arcymaga, Erion - głazy driady, a Harhus ognie arcydiabła :)
_________________
The brighter light shines upon you, the darker becomes your heart.
 
 
 
greeneyescat 
Chłop
greeneyescat


Wiek: 42
Dołączyła: 13 Sie 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-08-13, 22:15   pliki do moda

Witam

Bardzo zainteresował mnie ten mod - zdecydowanie preferuję grę magami, a powiązanie fabuły z Lambertem utrudnia zastąpienie go zatrudnionym arcymagiem. Niestety pliki tego moda są już niedostępne pod podanym linkiem. Będę bardzo wdzięczna za działający link.

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum