Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakim władcą najchętniej gracie?

Jakim władcą najchętniej gracie?
Komes
43%
 43%  [ 25 ]
Arcymag
37%
 37%  [ 22 ]
Mistrz gildii
18%
 18%  [ 11 ]
Głosowań: 58
Wszystkich Głosów: 58

Autor Wiadomość
Dwarf 
Krasnolud
Dzielny Kurdupel



Wiek: 38
Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 7
Skąd: Ni stąd ni z owąd
Wysłany: 2007-08-26, 01:48   Jakim władcą najchętniej gracie?

Jak w temacie. Można podać uzasadnienie. A może któregoś uważacie za lepszego od pozostałych? Mi się zdaje, że komes jest jakby gorszy, bo jedynym jego plusem jest leczenie się, pozostali mają po 3 - tańsze koszty badania czarów, możliwość rzucania 2 razy jednego i już zbudowana wieża oraz tańsze koszty rozbudowy miasta, większe możliwości złodziei i już wybudowana gildia. Jak się porówna, to wydaje się nieco biednie u komesa.
Mi osobiście ciężko się zdecydować który jest najfajniejszy. To kim gram zależy z reguły w jaki sposób chciałbym dokopać :-P A nie zawsze chce mi się tak samo :-P
 
 
 
MachaK 
Barbarzyńca
Mojra Nevendaaru



Wiek: 111
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 936
Skąd: Popielisty wschód
Wysłany: 2007-08-26, 09:34   

Zależy od scenariusza, dla kampanii to tylko Komes (regeneracja). A w zwykłych scenariuszach to często arcymag lub Mistrz gildii.
U mistrza gildii fajne jest cosik złodzieja o zmianie rozkazów, jak to magowie stoją na przedzie a wojacy w tyle :)
Magów lubie za czary.
_________________
Szaleństwo jest bramą, po której znajduje się nieśmiertelność. Nieśmiertelni mają wgląd na czas i przeznaczenie, a mając wgląd ma się też wpływ. Poddaj się władzy Mojrom, byś się nie rozpadł.
 
 
Narsil 
Giermek
Imperial Assassin


Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 13
Wysłany: 2007-08-26, 10:33   

Osobiście gram niemal wyłącznie Arcymagiem, u Komesa i Mistrza Gildii wkurzają mnie okrutnie drogie czary.
 
 
Rogin 
Wtajemniczony
Title not found



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 116
Skąd: Dolina Roztoki
Wysłany: 2007-08-26, 18:32   

Najczęściej komesem - nie ma jak silne ekipy :-P .
Od czasu, do czasu magiem - jak się doładuje do drużyny kilka czarów, to można cały Nevendaar zawojować :mrgreen:
A miszczu na samym końcu, to jest rzadkość, kiedy nim gram.
_________________
Zwycięstwo nauczy nas niewiele, porażka zaś tysiąca rzeczy.

Nie dyskutuj z debilem.
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
 
 
Kathrin 
Rycerz piekieł



Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 444
Wysłany: 2007-08-26, 22:06   

Najczęściej komes - regeneracja15% obrażeń dziennie (nie trzeba ciągle latać do stolicy czy tracić eliksirów na leczenie).Od czasu do czasu arcymag, mistrz gildi – prawie wcale (zdarzyło się raz czy dwa).
_________________

 
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-08-26, 22:34   

A ja mistrzem lubie czasem pograc, taniutkie budyneczki sa... ale najczesciej mag...
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
Allemon 
Obrońca Wiary
były inkwizytor



Wiek: 32
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 549
Skąd: Temperance-Zdrój
Wysłany: 2007-08-26, 22:38   

Ot takie spamowisko. Ja rzucam trójstronną monetą :D
_________________
Allemon
(-) Z Łaski Wszechojca, Wysoki Komisarz ds. Administracji, Porządku, i Konserwacji Jedynego Słusznego Forum
 
 
 
Axel 
Wtajemniczony
Clown Killer



Wiek: 36
Dołączył: 23 Wrz 2007
Posty: 37
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-24, 00:35   

Ja gram tylko i wyłącznie magunem. Nie ma to jak wymęczyć przeciwnika czarami a następnie posłać armię do dorzynania niedobitków. Szybkie, proste i skuteczne.
_________________
-Panie Axel, doszły mnie słuchy, że chce pan wykorzystać mój wizerunek w pańskim małym projekcie. Domagam się 90% zysków z tego przedsięwzięcia, a jeśli pan odmówi każę Shego porachować panu kości.
-Dr. Drakken, nie może pan...
-Ależ oczywiście, że mogę! W końcu jestem zły!
 
 
 
Zodd 
Rycerz piekieł
Aktywny palacz



Wiek: 36
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-09-24, 13:06   

Zdecydowanie Mistrz Gildii. Dodatkowe umiejętności złodzieja nie raz zadecydowały o wyniku rozgrywki... :P
_________________
We don't need no education!
 
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-10-02, 10:01   Ostrzeżenie

Tak w nawiązaniu do 11-tego punktu regulaminu skasowałem te posty ale by nie było że jestem taki zły to zamieszczam je w formie cytatów
tomek1789 napisał/a:
mistrz gildii bo lubie

gufi102 napisał/a:
a ja gram najczęściej mistrzem gildii

adrian333 napisał/a:
ja gram też mistrzem gildii

Pawlo napisał/a:
wódz wojowników rulez

Na przyszłość proszę o rozwijanie swoich wypowidzi i argumentowanie ich, w przeciwnym wypadku będą kasowane bezpowrotnie.

Ja osoboście preferuje Komesa ze względu na jego zdolność leczenia /wybór tej profesji nie koniecznie pokrywa sie z rodzajem bohatera jakim gram/. Pozostali władcy mni nie interesują jako że nie używam magii zadajacej obrażenia przeciwnikowi a złodzieji to tylko do kradzieży. Gdybym jednak nie mógł grać Komesem to wybrałbym Mistrza gildii
_________________

 
 
Saemiel 
Pandemoniusz
Kaźniodziej



Wiek: 31
Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 721
Skąd: VI Piekło
Wysłany: 2008-01-21, 15:51   

Ja wybieram zazwyczaj Wodza Wojowników, jako że nie lubię tracić czasu i długo wypoczywać w miastach, a kasy na uzdrowienie nie zawsze starczy. Czasami zdarzy się zagrać mistrzem gildii albo i arcymagiem, ale robie to przede wszystkim żeby sobie urozmaicić rozgrywkę.
_________________
Vituperatio stultorum laus est
 
 
 
Gandi_19l 
Rycerz
Lord Imperium



Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 63
Skąd: Okolice w-wy
Wysłany: 2008-01-21, 23:40   

Ja wybieram przewaznie Arcymaga poniewaz robie to ze wzgledu nan czary ale takze na moja unikalna taktyke;)

Wodza wojownikow czasami ale mistrza gildii wybralem tylk z dwa razy zeby spr jak to wyglada i czy ciekawy ale raczej sredni ;P

Ale przewaznie Arcymag;)Kocham go i moje IMPERIUM:)!ONO RZADZI!!!!!!!!:)

Pzodro:)!!!
 
 
 
set 
Krasnolud



Wiek: 60
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 14
Skąd: mroczny las
Wysłany: 2008-02-16, 09:35   

wybieram przeważnie komesa ze względu na regeneracje , czasami lubię grać arcymagiem, ale tylko jak idę klanami lub imperium bo mają magię uzdrawiania a siedzenie w mieście jak się nie ma kasy jest wkurzające.
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-02-16, 12:23   

Ja w obu częściach wybieram Arcymaga.
Tańsze koszty badań, możliwość powtórnego użycia i piąty poziom zaklęć pozwala uzyskać znaczną przewagę.
No i bohater mag to ten którego wybieram jako swego głównego dowódcę.
_________________
 
 
 
Tronk 
Adept
Wojownik Światła



Wiek: 30
Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 18
Skąd: Przechlewo
Wysłany: 2008-03-05, 18:45   

Ja gram Komesem ( Wodzem Wojowników ) , ponieważ magii nie lubię. Jego jednostki mają regenerację to jest ważne .
 
 
 
Mefisto 
Opętany
Damned Legions



Wiek: 36
Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 18
Skąd: Damned Lands
Wysłany: 2008-03-06, 19:56   

Ja najcześciej arcymagiem, choc lubie i mistrzem gildii.. wiadomo u maga tansze koszty odkrywania czarow ,a u mistrza fajne mozliwosci dla złodzieja.. Nawiązując do pierwszego postu.. Rzeczywiście mogliby dorzucic cos do Komesa np wiecej expa za stwory bądź cos w tym rodzaju :)
_________________

 
 
 
Łowca Czarownic 
Wtajemniczony



Wiek: 29
Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 10
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-06-20, 18:41   

Zdecydowanie Arcymag. Kiedy pierwszy raz grałem, po opisach władców, od razu wybrałem arcymaga. Tańsze czary to raz, dwa to rzucanie ich dwa razy dziennie, no i najważniejsze: piąty poziom czarów. Najpotężniejsze przyzwania u klanów i hord (u legionów też?) a u imperium niezłe buffy. Chociaż trochę many wymagają, to w kampaniach w ostatnich misjach można na nie uzbierać zasobów. Komesem zagrałem chyba tylko raz. Jakoś mnie nie przekonuje, a radzić sobie umiem bez tej regeneracji :) Mistrzem gildii zagrałem kilka razy ale tylko po to, żeby w ogóle go przetestować. Fajne są te opcje złodzieja, ale i tak na pierwszym miejscu stawiam Arcymaga ;)
_________________
"Nie jest umarły ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"
 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2008-06-20, 19:44   

Arcymag/Mistrz Magów. Wysokie czary, podwójne użycie i driada już w stolicy na starcie.

Choć przyznam że kiedy pierwszy raz wybrałam tę opcję, to myszka mi się po prostu omsknęła z Wodza Wojowników ;-) przypadki chodzą po elfach.
_________________

 
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2008-06-20, 19:50   

Arcymag:D Albowiem jestem uzależniony od magii, kocham pieścić wroga dobrze wymierzonymi czarami, klątwy Hord sprowadzają do podłogi każdego wroga do poziomu podłogi (zwłaszcza na wszelkie puszki moja kochana rdza:D) a poza tym tanie czary i piąty poziom magii naprawdę potrafią obvrzydzić życie każdemu Mistrzowi Gildii i Wodzowi Wojów:D
_________________
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2008-06-20, 21:12   

Ja natomiast przeżywam swego rodzaju dysonans poznawczy, bowiem lubię grać arcymagiem, ale o wiele więcej frajdy mam grając Mistrzem Gildii, zwłaszcza w przypadku Hord, combo złodziej nieumarłych + Nosferat jest niesamowite :) Choć na wyższych lvl przyjemność z kombinatoryki stosowanej, dokonywanej za pomocą złodzieja zanika i zaczyna się naprzykrzać wysoka cena czarów i nie możność ich podwójnego rzucania w trakcie jednej tury...
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum