Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Gry Online

Czy grasz w gry On-line??
Tak
81%
 81%  [ 64 ]
Nie
13%
 13%  [ 11 ]
A co to jest??
5%
 5%  [ 4 ]
Głosowań: 79
Wszystkich Głosów: 79

Autor Wiadomość
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2007-07-24, 21:28   

Mike mysle ze zeby grac dalej musisz poprostu kupic orginal.
_________________

 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-07-25, 08:59   

Tu nie chodzi o kupno GRY, bo ta mozna sciagnac z sieci. Kupuje sie klucz, aby mozna bylo grac. Bez niego nie zalozysz konta. Co do tego 14 dniowego klucza, to po prostu wygasa i chyba postac tez ( nie wiem dokladnie, bo nigdy nie gralem w triala) W pudelku ktory ja kupilem mam karte z kluczem tygodniowym, aby zaprosic znajomego...
 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2007-08-24, 07:54   

Lineage II...... prócz tego, że wygląd elfów i mrocznych elfów standardowo niedopracowany, to giera niczego sobie. I, co ciekawe, chyba zaczną grać orczycą (?)
_________________

 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-08-24, 10:55   

Slonko, a wiesz ze w Lineage II placi sie abonament aby mozna bylo grac? Chyba ze zamierzasz grac na pirackich serwerach ale tam to nigdy nic nie wiadomo...
 
 
 
Dwarf 
Krasnolud
Dzielny Kurdupel



Wiek: 38
Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 7
Skąd: Ni stąd ni z owąd
Wysłany: 2007-08-24, 12:39   

Ja grałem przez 2 lata w Diablo2 na serwerze Grota Trolla. Gdy GT upadło przeniosłem się na Circle of Nine, serwer klanu. Z ludźmi - jak wszędzie - bywa różnie. Generalnie jest fajnie. Chociaż pewnie z tutejszych forumowiczów mało kogo pociągają takie gry. Nie nakłaniam :-P
 
 
 
Rogin 
Wtajemniczony
Title not found



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 116
Skąd: Dolina Roztoki
Wysłany: 2007-08-26, 12:58   

http://s9.battleknight.onet.pl Zabawa w rycerza.
_________________
Zwycięstwo nauczy nas niewiele, porażka zaś tysiąca rzeczy.

Nie dyskutuj z debilem.
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
 
 
Horror 
Rycerz piekieł
Przegniły Męczennik



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 176
Skąd: Krwawa Dziura
Wysłany: 2007-08-26, 22:58   

A grał ktoś w Dragonfable? Strona www.dragonfable.com.default.asp . Gierka nawet mi się podoba, lecz jest to raczej zabijacz czasu.
_________________
Żegnaj, świecie...
Żegnajcie, ludzie...
Witajcie, demony!
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-08-27, 07:37   

nie laduje sie ta stronka
 
 
 
Horror 
Rycerz piekieł
Przegniły Męczennik



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 176
Skąd: Krwawa Dziura
Wysłany: 2007-08-27, 10:23   

Dziwne… Spróbuj za parę godzin, może coś wyjdzie.
_________________
Żegnaj, świecie...
Żegnajcie, ludzie...
Witajcie, demony!
 
 
Allemon 
Obrońca Wiary
były inkwizytor



Wiek: 32
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 549
Skąd: Temperance-Zdrój
Wysłany: 2007-08-27, 11:38   

Spójrzcie na adres
http://www.dragonfable.com.default.asp
Nie ma domeny asp.
Nie powinno być czasami tak:?:
http://www.dragonfable.com/default.asp
_________________
Allemon
(-) Z Łaski Wszechojca, Wysoki Komisarz ds. Administracji, Porządku, i Konserwacji Jedynego Słusznego Forum
 
 
 
Horror 
Rycerz piekieł
Przegniły Męczennik



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 176
Skąd: Krwawa Dziura
Wysłany: 2007-08-27, 11:49   

Oj sorki, źle napisałem i nie zauważyłem tego :lol:
_________________
Żegnaj, świecie...
Żegnajcie, ludzie...
Witajcie, demony!
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2007-08-27, 19:36   

Nie płacę abonamentu, to mówi samo za siebie. Orczycą nie gram, młoda zabrała mi postać, więc jej oddałam, sama gram mroczną elfką/mistykiem.

Naprawdę polecam. Wrzucę trochę screenshotów później :-)
_________________

 
 
 
Horror 
Rycerz piekieł
Przegniły Męczennik



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 176
Skąd: Krwawa Dziura
Wysłany: 2007-08-28, 18:23   

Ja, od chalery moich kumpli w to grało, ale dłużej niż rok to to nie pociągnęło (a to i tak długo jak na nich ;-) )
_________________
Żegnaj, świecie...
Żegnajcie, ludzie...
Witajcie, demony!
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2007-08-28, 19:34   

na razie jeden, ale patrzcie jaka ładna jestem ;-)

_________________

 
 
 
Książę Bythazar 
Rycerz piekieł
Demoniczny Lord



Wiek: 31
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 301
Skąd: CYtadela Far'Nuli
Wysłany: 2007-08-29, 02:28   

Ja polecam gladiusa.Jest to gra tekstowa podobna do słynnego biteFightera z parowa różnicami.Między innymi, gra toczy się w starożytnym Rzymie, wcielamy się w niej w gladiatora, zaś naszym celem jest zdobycie jak największej liczby punktów honoru.Możemy również pracować w stajni i założyć własną gildię (jest to możliwe od 5 levelu).Wspomniany honor zdobywa się na wyprawach do niebezpiecznych miejsc (takich jak port piratów czy mroczny las) oraz poprzez posiadanie jak największej liczby złota (to zyskujemy na wspomnianych już wyprawach oraz pracując w stajni).W przeciwieństwie do BiteFightera tutaj dużą role odgrywa ekwipunek, kupuję się go w sklepach, (odradzam wymaga dużej liczby rubinów za które płacimy realną kasą) na rynku (również nie polecam, ciężko znaleźć dobry przedmiot, ale tu płacimy tylko w złocie więc jest lepiej niż u handlarza) i na aukcjach (zdecydowanie polecam, znajdziemy tu najlepsze przedmioty w niskich cenach w złocie, jest jednak jeden warunek, licytujemy dopiero jak czas aukcji jest bardzo krótki, wtedy jest największe prawdopodobieństwo, że zdobędziemy dany przedmiot).Podobnie jak w BiteFighterze jest tu też link pułapka na który wchodząc pomagacie danej osobie.To jest mój link http://s1.gladiatus.pl/game/c.php?uid=54149 zachęcam do rejestracji, w razie czego proszę o kontakt z CzarneOstrze (to ja ;-) :-> ).


P.S. Jeśli, będziecie się rejestrować (do czego gorąco zachęcam) to wpisujcie że zwerbował was CzarneOstrze . ;-)
_________________
 
 
 
Horror 
Rycerz piekieł
Przegniły Męczennik



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 176
Skąd: Krwawa Dziura
Wysłany: 2007-08-31, 12:50   

Polecam grę MMORPG (nie jestem pewien czy wodorze mówię) GildWars http://www.gildwars.pl . Mam 14 poziom i jestem w najlepszym klanie w grze :lol:
_________________
Żegnaj, świecie...
Żegnajcie, ludzie...
Witajcie, demony!
 
 
Książę Bythazar 
Rycerz piekieł
Demoniczny Lord



Wiek: 31
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 301
Skąd: CYtadela Far'Nuli
Wysłany: 2008-03-22, 22:38   

Cabal Online


Cabal Online jest grą mmorpg cieszącą się dużą popularnością zarówno w Polsce jak i na świecie. Gra polega na wykonywaniu questów, zdobywaniu coraz to lepszego ekwipunku, farmieniu skilli i walce z moobami.Mamy tutaj do czynienia z połączeniem magii i techniki. Możemy zarówno walczyć zwykłym żelaznym mieczem jak i strzelać z miniaturowej wyrzutni rakiet. Zacznijmy od początku czyli wyboru postaci. Do wyboru mamy 6 różnych postaci:


Postacie


Blader jest postacią nastawioną na szybkość i uniki, walczy za pomocą dwóch mieczy (katan lub blade'ów), zaś jego zbroją jest lekki nie krępujący ruchów matrial.J est on postacią idealną na moby ze względu na ogromny deff rate(szansa na unik) przez który ciężko go trafić. Jego skille zadają zwykle obrażenia kilku moobom naraz i są bardzo szybkie.

Warrior jest przeciwieństwem Bladera posiada ogromny deff (zmniejsza on dmg zadawany nam) oraz walczy dwuręcznymi mieczami (daikatą lub great sword).Jego ciosy są mocne, ale powolne.Posiada największy atak z całej gry.Jego zbroja to ciężki armor.

Wizard jest postacią walczącą jedynie zaklęciami, posiada dużo zaklęć AoE (masowe ataki) oraz kilka buffów.Ma mały deff i deff rate. Jako broni używa orbów (pewnego rodzaju klejnoty nakładane na ręce) zaś jego pancerz to matrial.

Force Archer walczy tak jak Wizzard magią, ale korzysta on z ataków o dużym dmg skierowanym w pojedynczego wroga. Posiada najwięcej buffów z wszystkich postaci. Jego bronią są crystale (trochę inna wersja orbów) które zmienia w astralny łuk, jego zbroja to battle (coś pomiędzy matrialem i armorem).

Force Shielder to postać używająca zarówno magi jak i miecza (z większym naciskiem na to drugie). Posiada największy deff w całej grze posiada bardzo dobre AoE (Blade of Judgement).Jego bronią są blade i crystal którego zamienia w astralna tarczę. Nosi tak jak Warrior armor.

Force Blader czyli najtrudniejsza w rozwoju postać w grze. Walczy zarówno magią jak i mieczem (z większym naciskiem na to drugie).Jego wielkim atutem są debuffy ("klątwy"), które rzuca razem z atakami. Ma najbardziej widowiskowe skille w grze.Jest postacią o bardzo duzym dmg i dość szybkich atakach.Jego bronią jest katana i orb zaś zbroja to battle.
Tyle o postaciach.


Skille


Gra w dużej mierze polega na skillowaniu, czyli wbijaniu kolejnych rang skill (w sacredzie nazywa się je CA).Z każdą kolejną rangą pojawiają coraz to lepsze skille.Osobno awansujemy w sword skillu i magic skillu. Aby awansować należy nabić odpowiednio dużo skill exp (otrzymujemy go za używanie skilli danego rodzaju). Na mniej więcej 50 levelu założymy set adepta który zwiększy zdobywany skill exp, ale lepiej kupić go wcześniej.

Co 10 leveli po wypełnieniu specjalnego questa dostaniemy nowego "skilla". Czemu w cudzysłowie? Bo jest to tak zwany battle style który kosztuje stamine, (SP) a którą uzyskujemy za zabijanie potworków lub taniec. Najpierw dostaniemy combo, które zwiększy szybkośc naszych ataków oraz wspomoże nas w skillowaniu. Potem dostaniemy Aure (6 do wyboru) czyli bardzo mocny buff. Następnie otrzymamy battle mode 01 czyli kolejny dobry buff potem otrzymamy możliwość łączenia aury i battle style 01. Następny będzie battle style 02 i jemu poświęcę osobny akapit.

Wspomniany wcześniej battle style02 (w skrócie BM2) jest potężnym dopalaczem dającym nam na krótki czas potężną broń. Każda postać ma inny BM2:

Blader - astralne szpony bladera są jedną z najszybszych broni w grze, zadaje ogromne obrażenia w tym masę criticów. Możemy również użyć specjalnego skilla który zada pojedyńczemu wrogowi największy dmg w grze do tego bardzo często zadając przy tym critica.

Warrior - astralna kosa jest bronią zadającą dmg kilku pobliskim wrogom (broń jest stosunkowo długa).Jest to dmg średni i do tego dość wolno się macha tą kosą. Posiada za to skill podczas którego rzucam nią we wroga (zadaje wtedy zadowalający dmg)

Wizzard - Ulepszenie orbów (takie motylkowate). Pozwala atakować naraz 2 wrogów lub jednego z podwójna siłą. Do tego przyśpiesza przeładowanie zaklęć.

Force Archer - dwa astralne pistolety są najszybszą bronią w grze.Mogą atakować naraz dwóch wrogów, są mocne i posiadają skilla, który umożliwia jeden wolny, ale bardzo skuteczny strzał.

Force Shielder - astralna tarcza którą można rzucać zadaję raczej dobry dmg, ale jest zbyt wolna. Posiada również skilla o dość dobrym dmg będącym jednocześnie AoE.Chyba najwolniejszy BM2.

Force Blader - wyrzutnia rakiet zamontowana na ręce zamienia magiczne skille (arowy, lance, cannony itp.) w strzały. Marny dmg i raczej kiepski BM2.

Jak dla mnie Cabal Online to świetna gra o dobrej grafice, świetnym klimacie wielu broniach zróżnicowanych moobach itp. Jest to moja ulubiona gra.Zachęcam do gry.





_________________
 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-03-24, 18:30   

ta gra jest ftp ( free to play)? czy placisz za dodatkowe misje, lokacje etc. jak np. w Dofusie? i ostatnie pytanie - czy w praktyce rozgrywka skupia sie wylacznie na ciaglym grindzie?
 
 
 
Książę Bythazar 
Rycerz piekieł
Demoniczny Lord



Wiek: 31
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 301
Skąd: CYtadela Far'Nuli
Wysłany: 2008-03-24, 19:16   

Nie wiem co to grind.Jednak gra skupia się głównie na farmieniu skilli i robieniu questów ( z tego co wiem jest ich ponad 500), a później na walce z bossami i robieniu dungeonów.Zaś co do gry darmo, za premium masz kilka korzyści (większy exp, większy drop, szybsze bicie skilla i możliwość walki na kukle [farmi się na niej skille, bo nie musisz się bać, że zginiesz]), ale bez premium masz dostęp do wszystkie (questy, skille, lokacje itp.), ułatwia ono tylko grę w niewielkim stopniu.Jeszcze parę słów questy masz tak do 100 levelu gdzieś, potem chodzi głównie o łażenie z kumplami na coraz lepszych bossów i dungi.
P.S.Zachęcam go gry na mercurym.
_________________
 
 
 
Santriel 
Chłop


Wiek: 34
Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 2
Wysłany: 2008-08-24, 13:31   




Pragnę zaprosić Was do gry w Polską Legendę Zielonego Smoka:
www.lotGD.pl

Lubisz nabijać kolejne poziomy, zdobywać przedmioty i handlować nimi, walczyć z potworami, ulepszać ekwipunek oraz sprawdzać swoje siły z innymi graczami?
A może cenisz sobie klimat, odgrywanie postaci, bądź jesteś fanem sesji rpg?

Na lotGD znajdziesz to wszystko oraz o wiele więcej!


Polska Legenda Zielonego Smoka to między innymi nieustannie rozwijająca się od 2006 roku, darmowa gra przez przeglądarkę.
Aby za grać, nie ma potrzeby instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania. Wystarczy połączenie z internetem oraz dowolna przeglądarka, choć zalecamy przeglądarkę Mozilla Firefox.

Obecnie mamy 2 serwery: pierwszy w sam raz dla fanów gier mmorpg, drugi zaś idealny dla entuzjastów sesji rpg, jednakże oba serwery zawierają wiele wspólnych cech, dlatego też warto zagrać na jednym i drugim!


Serwer Nowej Ery powstał 1 kwietnia 2008 roku. Jest to swego rodzaju eksperyment, opierające się na przetworzeniu dotychczasowej wersji na grę w stylu mmorpg. Umożliwia on osiągnięcie aż 300 poziomów, gromadzenie przedmiotów wypadających z potworów, handel pomiędzy graczami, ulepszanie broni i zbroi, wojny gildii, walki pomiędzy graczami (pvp), questy, rozwijanie swoich umiejętności (skilli) i wiele, wiele innych! Aktualnie w planach mamy także utworzenie takich możliwości, jak: podział zbroi na wiele części, możliwość tworzenia własnych akcesoriów za pomocą kombinacji, gromadzenie materiałów, system zatrudnienia się do pracy, arena walk online i kilkanaście innych opcji, ale zawsze możesz nam coś nowego podpowiedzieć, czy też zaproponować!

lotGD to nie tylko gra, ale także miejsce zamieszkiwane przez ludzi inteligentnych, pomysłowych, czarujących i mających w sobie 'to coś'. Na serwerze Starej Ery bywają w dużej mierze miłośnicy sesji rpg, dlatego też staramy się utrzymywać tam odpowiedni klimat oraz tworzymy specjalne miejsca i scenerie, odpowiednie dla tego typu potyczek słownych. Nie znaczy to jednak, iż Stara Era to tylko gra słów. Po osiągnięciu 15 poziomu, gracz staje przed możliwością pojedynku ze smokiem. W wypadku pokonania bestii, gracz wraca do 1 poziomu i przechodzi częściowy reset. Im więcej smoków dany gracz ubije, tym potężniejszy się stanie.


Obie krainy przez cały czas rozwijane są przez Załogę Smoka, powołaną z imienia Króla Libernendila, a także przez wszystkich ambitnych i pomocnych graczy. Oprócz serwerów, gracze mogą wymienić swoje zdania i porady na forum, wysyłać swoje zdjęcia do specjalnej galerii wojowników, wspólnie tworzyć i uzupełniać Smokopedię (wikipedia na temat lotGD), czy też pisać i czytać artykuły do DragoNews - czasopisma lotGD.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum