Forum Disciples, Disciples 3 on

Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [2]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Darkest Dungeon
Autor Wiadomość
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca

Wysłany: 2017-09-28, 22:58   Darkest Dungeon

Mysle, ze pozycja obowiazkowa dla kazdego kto poswiecil sie Discowi. Jezeli nie graliscie, wygooglowac, poczytac recenzje, zakupic i cieszyc sie swietnym klimatem. Dla mnie, od czasu Disciples 2, najciekawszy tytul.

Waskos 
Patriarcha
Kapłan Spamu

Wysłany: 2017-09-28, 23:24   

DLC już skończyłem jakiś czas temu, czekam na nowe aktualizacje :mrgreen: Wykonałeś już Elle misje wszystkie z najmroczniejszego lochu? Miłoby pogawędzić o końcówce wgniatajacej w fotel jak żadna inna gra.
Depcą i ławą suną mnogą.
Lubię to sercem całym!

Czapa 
Marmurowy Gargulec
Poszukiwacz Śmierci

Wysłany: 2017-09-29, 05:17   

Już dawno to widziałem na TVGry, ale nie mam steam-a i miał nie będę. Gra wygląda ciekawie i chętnie bym zagrał, ale cóż. Jak nie można to nie można.

Waskos 
Patriarcha
Kapłan Spamu

Wysłany: 2017-09-29, 21:25   

Czapa napisał/a:
ale nie mam steam-a i miał nie będę. Gra wygląda ciekawie i chętnie bym zagrał, ale cóż. Jak nie można to nie można.

Wut? ;o Od kiedy niby Darkest Dungeon dostępne jest tylko przez steama? Pomijając już że steam jako platforma jest darmowy więc nie widzę za bardzo racjonalności w postawie "nie będę miał steama i kuniec"
Depcą i ławą suną mnogą.
Lubię to sercem całym!

Czapa 
Marmurowy Gargulec
Poszukiwacz Śmierci

Wysłany: 2017-09-30, 06:12   

Waskos napisał/a:
Wut? ;o Od kiedy niby Darkest Dungeon dostępne jest tylko przez steama? Pomijając już że steam jako platforma jest darmowy więc nie widzę za bardzo racjonalności w postawie "nie będę miał steama i kuniec"

Jeśli można bez steam-a to poproszę linka czy coś.
A Co do steama nie chodzi o to, że nie chce tylko po prostu nie mogę - nie wspiera i NIE DZIAŁA na winXP. I nie pisz mi żebym zmienił na 7, 8 10 czy 15 bo tego nie zrobię. Gdyby nie to, że parę gier (np. DS2) wymaga XP to bym najchętniej nadal siedział na 95 czy 98.

Waskos 
Patriarcha
Kapłan Spamu

Wysłany: 2017-09-30, 09:19   

Chyba że tak. A darkest dungeon non-steam to choćby na GOGu jest.
Depcą i ławą suną mnogą.
Lubię to sercem całym!

Czapa 
Marmurowy Gargulec
Poszukiwacz Śmierci

Wysłany: 2017-09-30, 10:06   

Już sobie znalazłem gdzieś na chomiku, choć muszę przyznać, że wymagania tej gry mnie zaskakują :/

Edit 1.X.2017
Ta gra jednak nie jest dla mnie, za dużo niezrozumiałych/nielogicznych czynników.

Edit 2.X.2017
Potrzebowałem zacząć grać jakieś 20x i poradnika z neta, żeby wiedzieć to co powinien uczyć samouczek xD
Trochę za dużo nawalone, a najgłupszy jest chyba ten samonabijający się stres. Ale na razie jakoś mi idzie...

Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca

Wysłany: 2017-10-26, 21:22   

Ile razy zaczynam grac, tyle razy ta gra daje mi do zrozumienia jak malo wplywu mam na to co sie dzieje. Ostatnio zaczałem od poczatku, w trzeciej misji mialem juz zgon, w trzech z pierwszych siedmiu bylem zmuszony sie wycofac. Ta gra ma swoj urok i niesamowity klimat, a do tego trzeba kombinowac, co i tak nie gwarantuje zwyciestw.

Czapa 
Marmurowy Gargulec
Poszukiwacz Śmierci

Wysłany: 2017-10-29, 11:47   

Ja przede wszystkim podzieliłem sobie grupy i każda lokacja ma swoją, poza tym czasami dobrze nająć bandę tylko dla kasy która blisko zgonu lub nabicia stresu się wycofa i idzie do zwolnienia (po zwolnionych nie ma śladu ;)) - na leczenie i odstresowanie nie wyrobisz z kasą, a dodatkowo może jakieś tarcze czy inne rzeczy do rozbudowy znajdą.

PS. Ja 1x miałem zgon w 1szej misji xD tej co masz krzyżowca i oprycha (oprych został zabity w ost walce)

Waskos 
Patriarcha
Kapłan Spamu

Wysłany: 2017-10-29, 21:34   

Czapa napisał/a:
PS. Ja 1x miałem zgon w 1szej misji xD tej co masz krzyżowca i oprycha (oprych został zabity w ost walce)

Też tak miałem :D ale mi zginął krzyżowiec, dostał kryta z pistoletu od grubego zbira a potem krwawienie dobiło :)
Depcą i ławą suną mnogą.
Lubię to sercem całym!

Wisz 
Weteran

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-12-13, 00:16   

Ta gra jest genialna, ten klimat, mechanika, ten moment, gdy wróg atakuje i ty czekasz, czy trafi krytykiem i wbije stres czy nie. Balans ciut kuleje, ale mimo to od piątku zdążyłem nabić ponad 40 godzin gry, dawno nic mnie tak nie wciągnęło :)