Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Dodatkowe mapy do gry
Autor Wiadomość
Mikkooz 
Chłop


Dołączył: 20 Kwi 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-04-20, 14:03   Dodatkowe mapy do gry

Witam.
Mam taki problem że nie wiem jak wgrać mapy z waszego forum do gry.
Przeleciałem całe forum , wszystkie tematy tutaj jaki i w dziale o mapach i downloadzie i nic.
Krótko co i jak:

''Rozpakowany plik z mapą kopiujemy do .../My documents/My Games/Disciples Reincarnation/Maps.'' - nie mam takiego folderu, więc wyczytałem że mapę wgrywamy do resource - tak zrobiłem.

idąc dalej w instrukcji nie rozumiem stwierdzenia ''Teraz uruchamiamy grę. Wchodzimy w opcje i wybieramy expansion'' ja takiego czegoś wg nie mam w opcjach, chyba że nie czegoś nie wiem; jak ta komenda wygląda po polsku?
Tutaj moja droga się kończy proszę o pomoc :)

Nie wiem jakich informacji potrzebujecie żeby mi pomóc. Gra oczywiście orginał, kupowana w sklepie. Wersje gry to: podstawka zpatchowana z waszego forum a dodatek czysty.
P.S te mapy się wg wgrywa na podstawke czy dodatek? Poprostu chciałbym pograć hordami w trybie krzesełek :P

Pozdrawiam, mam nadzieję że trochę ładu zachowałem.

P.S 2 Wesołych Świąt :))
 
 
byzsla 
Paladyn
Bot nevendaarski



Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 351
Skąd: Ok. Olsztyna
Wysłany: 2014-04-20, 15:15   

W przypadku map musisz patrzeć na wersję docelową - mapy dla Renesansu nie będą w pełni dobrze działać na późniejszych a te z Reinkarnacji nie będą działać na wcześniejszych.

Mapy, które potrzebują odhaczeń w opcjach, są dla Reinkarnacji. Ponieważ tego nie masz a i widzisz nieumarłych to oznacza, iż masz Wskrzeszenie, czyli mapy do Reinkarnacji nie zainstalujesz. Musisz poszukać map dla swojej wersji.
 
 
Mikkooz 
Chłop


Dołączył: 20 Kwi 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-04-22, 11:10   

Dzięki wielkie właśnie uświadomiłeś mnie że jest drugi dodatek do gry :P Amator ze mnie xD
Już zaczynam poszukiwania i kupno :)

Pozdrawiam.
 
 
zed1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-06, 20:07   

Też ostatnio miałem ten problem. Próbowałem wgrać nowe mapy Renesansu i za każdym razem wyskakiwał mi jakiś błąd. Niby wszystko robiłem krok po kroku, tak jak jest zalecane, ale na końcu kończąc wgrywanie wyskakiwał mi error. W końcu okazało się, że na moim komputrze nie ma wgranej dodatkowej wersji oprogramowania, którą obsługuje gra. Przeczytaj dobrze w obsłudze gry jaki do jej użytku potrzebny jest program.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum