Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Czego słuchacie...
Autor Wiadomość
Kapelusznik 
Włócznik



Wiek: 34
Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 65
Wysłany: 2014-02-14, 09:21   

Lordi -Monster Monster
 
 
Ebenezer Meshullam 
Wiedźmiarz
T.o.Y.



Wiek: 36
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 680
Skąd: Ferlan
Wysłany: 2014-02-20, 11:56   

W sobotę właśnie słuchałem sobie Lordi, muzyka typu "nic ambitnego, strojami nadrabiają braki w warsztacie, ale przy niej nie przysypiam". Poza tym daaaawno już nie słuchałem, a że na spotify są ich wszystkie studyjne krążki postanowiłem, że! odnowię sobie znajomość z tym zespołem. ;)
Poza nimi postanowiłem wrócić do Apocaliptiki, zaczynając od albumu "Cult", który to na dobrą sprawę powinno się traktować jako ich debiut. Nadal mi się to podoba, ale obawiam się, że z późniejszymi dokonaniami będzie już mniej przyjemnie.

A co do samego spotify - bardzo polecam, fajna sprawa (choć wymaga stałego połączenia z internetem). Bardzo obszerna biblioteka (choć zdarzają się braki w dostępnej do odsłuchania muzyce, np. The Beatles) i trzy tryby korzystania z programu:
Free - zakładamy konto, nie płacimy za słuchanie, ale co jakiś (po skończeniu słuchania jednego utworu) czas odtwarzane są reklamy, po pół minuty jedna. Nie przeszkadzały mi mocno, do póki nie męczono mnie dwoma urywkami z kawałków niejakiego Avicii. Tzn. może nie tyle męczono, co dawało mi się to we znaki podczas słuchania muzyki o ponurym, smutnym brzmieniu, gdzie przewija się ból, strach, niepokój i cierpienie. Avicii to odwrotny biegun, byłoby spoko, gdyby promowali więcej niż jednego wykonawcę (chociażby o klimacie podobnym w pewnym stopniu).
Unlimited - 10zł za miesiąc, brak reklam.
Premium - 20 zł za miesiąc, to samo co wyżej plus możliwość korzystania z programu na urządzeniach mobilnych i chyba jeszcze możliwość pobierania utworów... a przynajmniej w ramach programu, można je wtedy słuchać bez potrzeby połączenia się z internetem.
Ostatnio dodano też odtwarzać do last.fm co sprawia, że nie ma już potrzeby wykupowania subskrypcji na tym portalu, jeśli mamy konto na spotify.
_________________
Deal with it.
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2014-10-19, 11:19   

Ostatnio mam jazdę na wszystko gdzie pierwsze skrzypce graja skrzypce

https://www.youtube.com/w...IRnhou&index=39
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
mozora 
Adept
Tłumacz



Wiek: 32
Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 800
Skąd: Du Weldenvarden
Wysłany: 2014-10-26, 21:03   

https://www.youtube.com/watch?v=XaSVkb_XLt4

Ja zawsze lubiłem smutne piosenki, o wolnym rytmie i właśnie znalazłem coś takiego :)
_________________

 
 
Ebenezer Meshullam 
Wiedźmiarz
T.o.Y.



Wiek: 36
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 680
Skąd: Ferlan
Wysłany: 2014-11-29, 01:41   

Pozwolę sobie zaprezentować trochę "nowożytnej" muzyki z gier z cyklu Ys. Na pierwszy ogień pójdą wybrane ścieżki dźwiękowe a Ancient Ys Vanished (Ys I) z edycji Chronicles:
motyw z intro

menu gry

Pierwsza okazja, żeby przekonać się jak funkcjonuje system walki.

Muzyczne tło dla większości bossów.

świątynia

opuszczona kopalnia/jaskinia

niższe piętra Wieży Darm

oopsie

coraz bliżej końca pierwszej części przygody Adola Christina

drugi motyw dla bossów

Ancient Ys Vanished - The Final Chapter (Ys II, tutaj także wstawię muzykę z edycji Chronicles):
intro

pre-menu

Sanktuarium Toal

czas na duży łomot

brr, zimno

uff, ale skwar

Spacerujesz sobie w podziemiach, gdzie dookoła stałego gruntu płynie lawa i trafiasz na względnie spokojną wioskę

tu nawet eksploracja kanałów brzmi przyjemnie xD

Świątynia Solomona vol.2

zdąży na czas zanim dojdzie do tragedii?

W końcu okazja, żeby przyłożyć szmaciarzowi.


The Oath in Felghana czyli adaptacja Ys III do możliwości PSP (grafika 3D, konsolowy system walki w czasie rzeczywistym z elementami platformówki).
menu

intro

yyy, to chyba tło dla części dialogów w Redmont

Kamieniołom Tigray

To pogrywa w tle podczas walki ze standardowymi bossami.

W Felghanie też są przytulne podziemia.

Motyw strażników statuy.

Są też i góry.

Zamek Valestein

Przygotowania do ostatecznej konfrontacji.

Wyspa Genos

Tym razem wrzucę kawałek z walki z "złem ostatecznym", bo nie jest aż tak bezpłciowy jak u jego poprzedników (znaczy się są klimatyczne, ale spodziewałem się po nich czegoś więcej). ;P
_________________
Deal with it.
Ostatnio zmieniony przez Ebenezer Meshullam 2015-09-03, 10:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maikeru 
Giermek
Imperialny Zabójca



Wiek: 28
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 17
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2015-05-23, 14:23   

Ja dla odmiany napiszę dość ogólnikowo. Słucham metalu, rocka, punku i również muzykę instrumentalną, bądź filmową(grową, z anime itp.)

Z Moich ulubionych zespołów mogę zaliczyć:
Rammstein
S.O.A.D
Dezerter
DragonForce
The Bill
Kabanos
Hans Zimmer
Allice Cooper
ITP. ;)
Jak znajdę czas to może jakiś utworek udostępnię :)
_________________

http://www.ermail.pl/link...ml7eN7AaN2aCTTm
 
 
kamila12345
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-24, 14:28   

https://www.youtube.com/watch?v=RgKAFK5djSk
 
 
danielson
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-28, 12:37   

Ja aktualnie slucham Dżemu

oO kolega z podobnym gustem. Ja bowiem ostatnio na kolacje ciągle bułki z dżemem.
Vogel
Ostatnio zmieniony przez Vogel 2015-10-28, 12:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ebenezer Meshullam 
Wiedźmiarz
T.o.Y.



Wiek: 36
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 680
Skąd: Ferlan
Wysłany: 2015-11-04, 14:10   

Przyjemna dawka elektroniki z Assault Android Cactus.
Polecam też zagrać w samą grę, dobry twin stick shooter (niepewnym polecam pobrać demo). :3
_________________
Deal with it.
 
 
 
matylda12n 
Chłop


Dołączyła: 21 Mar 2018
Posty: 2
Wysłany: 2018-03-21, 11:56   

Witaj ja ostatnim czasem muzykę lat 80 i 90 z you tuba. tej obecnej to się nie da
 
 
Kapelusznik 
Włócznik



Wiek: 34
Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 65
Wysłany: 2018-06-15, 21:39   

https://www.youtube.com/watch?v=w5RhcPq5Td0
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum