Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Wieza Far'Nuli
Autor Wiadomość
Książę Bythazar 
Rycerz piekieł
Demoniczny Lord



Wiek: 31
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 301
Skąd: CYtadela Far'Nuli
Wysłany: 2012-01-15, 19:56   Wieza Far'Nuli

Witam
Jako ze znowu wzielo mnie na robienie map zdecydowalem ze tym razem bedzie malo i fabularnie. Tym razem 3 czesc mej historii 1 i 2 zrobie jak to sie spodoba ;-) . No wiec tak rasa Legiony, wielkosc 48² . Dowdca lvl 6 polecany. Duuzo expa i troche artefaktow. Poziom trudnosci: do przejscia. Kilka dialogow, troche humoru. Opinie mile widziane!
Zapraszam do gry!

Wieza Far'Nuli.sg
Pobierz Plik ściągnięto 964 raz(y) 230,84 KB

_________________
 
 
 
Pyrek 
Wtajemniczony
Rycerz Śmierci



Wiek: 31
Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 33
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2014-03-27, 14:29   

Zagrałem twoją misję i grało się dość przyjemnie. Kilka dialogów prowadzących po fabule i fajny motyw z Krattosem "sprzątającym" zwłoki. Walki nie były jakoś przesadnie trudne, właściwie walka z Arcyczartem koło posągu smoka i Doradcą pilnującym zbrojowni zmusiły do użycia czarów i eliksirów, walka z Ignosem była formalnością. Fajnie zrobiony teren, wszystko sprawia wrażenie jakby było na swoim miejscu;]
Jest jednak jeden duży mankament - mianowicie brak zasobów innych ras, na mapie jest tylko złoto i mana piekielna, przez co mogłem rzucać tylko czary pierwszego i drugiego poziomu. Także kupno czarów w wieży maga mijało się z celem, skoro i tak nie mógłbym ich użyć, także radziłbym dać choć po jednym krysztale każdej z ras:) Mimo tego dałem radę bazujac na tych czarach, jednakże niesmak pozostał.
Brakowało jeszcze moim zdaniem jakichś szablonów drużyn, które pojawiały by się od czasu do czasu i napędzały nieco strachu w miastach czy bohaterom.
Reasumując mapka pozytywna, z jednym właściwie felerem. Mam nadzieję, że dwie pozostałe części powstaną:)
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2014-04-01, 20:40   

Podpinam się do wszystkiego co napisał wyżej Pyrek. Ze swojej strony dodam jeszcze, że danie tak dużych ilości eliksirów leczących (i innych) na start sprawia, że już na starcie można przebijać się przez wrogów nie zwracając zbytniej uwagi na to jakie maja w składzie jednostki. Nie rozumiem tez po co u kupca tyle potężnych artefaktów (Kryształ, duszy, Róg inkuba, Ostrze zmory, itp...) zwłaszcza, ze połowę z nich gracz zdobywa podczas walk.

Za tego gargulca pilnującego miasta to bym Cie powiesił! Dla mnie najtrudniejsza (a może bardziej pasuje nużąca) walka tej misji.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Pyrek 
Wtajemniczony
Rycerz Śmierci



Wiek: 31
Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 33
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2014-04-03, 14:09   

Vogel napisał/a:
Za tego gargulca pilnującego miasta to bym Cie powiesił! Dla mnie najtrudniejsza (a może bardziej pasuje nużąca) walka tej misji.


Ja podszedłem kilkoma złodziejami i trułem do oporu. Później wystarczyło oddać kilka ciosów i po gargulcu:) Ale rzeczywiscie, bez przygotowania wydaje się, że to zwykły gargulec, a tu zonk, hardkorowy koksu :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum