Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Space Engine
Autor Wiadomość
pa1ner 
Krasnolud


Wiek: 32
Dołączył: 11 Lut 2014
Posty: 16
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-03-26, 19:55   Space Engine

Grałem w wiele gier, jedne przykuwają moją uwagę na dłużej, drugie wcale, jedne wzbudzają emocje, drugie nie. Są też gry, które rozwijają i budzą nowe pasje, o takim tytule opowiem dzisiaj.

Space Engine to bardziej interaktywny program naukowy niż gra. Nie ma tutaj wątku fabularnego, twórcy zapewniają, że takowy w przyszłości się pojawi. Tematyką tego programu, jest kosmos, w olbrzymiej skali. Miliony gwiazd, setki planet i kilkanaście galaktyk to wszystko przygotowane przez twórców czeka na odkrycie przez gracza. Różne zjawiska, tajemnicze i cudowne, które zapierają dech w piersiach i wyciskają łzy swoim pięknem. Kosmos bardzo ciężko ogarnąć umysłem, ten program chociaż trochę w tym pomoże, mamy do dyspozycji szereg bardzo szczegółowych danych na temat większości planet, takich jak możliwość życia na nich, temperatura i wiele innych czynników środowiskowych, które można całkowicie pominąć i chłonąć piękno kosmosu. Jestem amatorem, jeżeli chodzi o astronomię, ale w ogóle nie przeszkadzało mi to w zabawie tym programem. Napiszę więcej, nigdy nie interesowałem się ponad przeciętność kosmosem, ten program obudził we mnie chęć poznawania.

Na koniec moja dygresja. Moim marzeniem jest, żeby moje dziecko było uczone takimi interaktywnymi programami w przyszłości, a nie suchą książkową wiedzą.

Trailer programu: http://www.youtube.com/watch?v=mootV7Iqa34
Gameplay: http://www.youtube.com/watch?v=0WTlb9Y3VdI

Ocena 10/10

Zalety:
+ Intuicyjny interfejs;
+ Przystępny dla amatora i zadowalający profesjonalistów;
+ Całkowicie za darmo do pobrania stąd;
+ Możliwość wgrania modeli HD niektórych planet za pomocą tych dodatków;
+ Wysoka jakość produktu pod względem graficznym i dźwiękowym, muzyka jest cudowna;
+ Olbrzymia ilość ciał niebieskich.


Wady:
- Póki co jestem w trakcie testowania programu, na razie doskwiera spora ilość zajmowanego miejsca w HD (13 GB).



Moja amatorska galeria zrzutów ekranu:

 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2014-03-26, 21:34   

13GB?
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
pa1ner 
Krasnolud


Wiek: 32
Dołączył: 11 Lut 2014
Posty: 16
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-03-26, 21:38   

Tak, ze wszystkimi dodatkami w HD, sam program waży jakieś 850 MB
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum