Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Disciples III: Reincarnation - Komentarze
Autor Wiadomość
Iskariota 
Wtajemniczony



Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 44
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2014-02-28, 17:34   

DIII i dodatek z Hordami kupiłem zaraz po ich premierach. Tanio to łącznie nie było dlatego poważnie muszę się zastanowić nad inwestycją w Reincarnation. Mam kody moich disów/pudełka/płyty mogę jakoś żwawo i sprawnie uzyskać za darmo Reincarnation? Czy lepiej dać sobie spokój bo szkoda zachodu i kupić?
Powiedzcie mi jeszcze, jak wygląda sprawa z edytorem scenariuszy? Bo to dla mnie kwestia jaka przesądza o zakupie. Czy najnowsze wcielenie DIII dysponuje tak prostym edytorem jak D2?
 
 
sb8gapi 
Zbir
sb8gapi


Wiek: 43
Dołączył: 03 Maj 2013
Posty: 131
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-02-28, 19:11   

Darmowej kopi Reincarnation na podstawie kluczy do Odrodzenia i Wskrzeszenia nie zdobędziesz. Ja wysyłałem swoje klucze do Akelli, ale nawet nie odpowiedzieli.
Więc jeśli chcesz kupić w promocji to radzę się pospieszyć:

http://www.gamersgate.com...s-reincarnation

za 9,50 Euro w promocji jeszcze przez niecałe trzy dni.
A tutaj za 49 zł wiec cena porównywalna:

http://konsoleigry.pl/gry...n-pc-klucz.html

A edytor nie jest bardzo skomplikowany. W tym temacie może wypowiedzieć się byzsla, bo robił mapki do Reincarnation.
 
 
 
byzsla 
Paladyn
Bot nevendaarski



Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 351
Skąd: Ok. Olsztyna
Wysłany: 2014-02-28, 19:27   

Edytor jest polepszony, ale nadal nie jest tak prosty jak w D2. Da się na tym utworzyć dobre mapki (ja sam zrobiłem dwie).
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2014-03-01, 10:53   

sb8gapi napisał/a:
Darmowej kopi Reincarnation na podstawie kluczy do Odrodzenia i Wskrzeszenia nie zdobędziesz. Ja wysyłałem swoje klucze do Akelli, ale nawet nie odpowiedzieli.
Więc jeśli chcesz kupić w promocji to radzę się pospieszyć:


Potwierdzam, także wysyłałem kody i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. To było chyba tylko dostępne dla ruskich a może nawet tam grono było ograniczone.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Iskariota 
Wtajemniczony



Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 44
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2014-03-01, 15:33   

A takie pytanie co do mechaniki mam. Skoro teraz jednostki dystansowe mają ograniczony zasięg i muszą ruszyć tyłek do przodu, to jaka jest różnica pomiędzy np magami atakującymi wszystkie wrogie jednostki a takimi jakie walą obszarowo? Czy teraz atakowanie "wszystkich" oznacza większy obszar?
 
 
Wingard 
Adept


Wiek: 31
Dołączył: 11 Lut 2014
Posty: 21
Wysłany: 2014-03-01, 15:54   

Nie ma już praktycznie jednostek które atakują wszystkie jednostki ot tak, teraz jest atak na obszar o średnicy 3 hexów lub 5 hexów (nawet strażnicy terenu i stolicy tak mają). Jedyną jednostką atakującą wszystkich wrogów jest Lewiatan, morska bestia mini-boss.
 
 
Iskariota 
Wtajemniczony



Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 44
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2014-03-02, 22:06   

byzsla napisał/a:
Edytor jest polepszony, ale nadal nie jest tak prosty jak w D2. Da się na tym utworzyć dobre mapki (ja sam zrobiłem dwie).


W DII spędziłem wiele czasu nie tyle na budowie map jako takich co robieniu hmm turnieju, gdzie tworzyłem "koksiarskie" drużyny dla każdej nacji i potem testowałem je w walce ze sobą.

Czy obecny edytor ma bogate funkcje optymalizacji w tworzeniu drużyn? Doboru jednostek, ustawiania im poziomu, modyfikacji statystyk itp?
 
 
byzsla 
Paladyn
Bot nevendaarski



Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 351
Skąd: Ok. Olsztyna
Wysłany: 2014-03-03, 18:13   

Edytor umożliwia dobór jednostek, ustawienia im różnych poziomów, uzależnienie składu drużyn w zależności od poziomu trudności i parę innych rzeczy. Nie daje możliwości modyfikacji statystyk. Daje możliwość lokalnego użycia innej tekstury dla danej jednostki (chociaż nie wiem jak to stosować).
 
 
Iskariota 
Wtajemniczony



Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 44
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2014-03-04, 17:30   

Reincarnation zakupione i się zasysa przez STEAM, a ja was pytam które forumowe łatki zainstalować na wejście? Oczywiście ogarnę spolszczenie, ale jest i parę innych poprawiających to i owo. Zatem co brać na celownik? :)
 
 
byzsla 
Paladyn
Bot nevendaarski



Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 351
Skąd: Ok. Olsztyna
Wysłany: 2014-03-04, 17:59   

Oficjalne łatki pobiorą się same, więc trzeba będzie odczekać kilka minut dodatkowych.

Z forumowych to proponuję mego moda rebalansującego i racjonalizującego parę spraw mechanicznych
http://disciples.pl/viewtopic.php?t=1707

a także mod poprawiający oficjalne mapy pojedyncze
http://disciples.pl/viewtopic.php?t=1749
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2015-01-27, 12:46   

Dlaczego nie wolno atakowac z nienacka? Można zobaczyć coś czego wolałoby się nie widzieć

_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Gozerav 
Opętany
Szalony Kobziarz



Wiek: 36
Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 44
Skąd: Diabli wiedzą
Wysłany: 2015-01-27, 14:19   

Mam tego buga zawsze w 3ciej chyba misji Legionami... Naprawdę irytuje.
_________________
Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie dobro czyni... Ale CIASTO JEST KŁAMSTWEM!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum