Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki typ gier preferujesz?

Jaki typ gier preferujesz?
mmo
8%
 8%  [ 4 ]
fps
2%
 2%  [ 1 ]
rpg
32%
 32%  [ 15 ]
symulatory
2%
 2%  [ 1 ]
platformówki
0%
 0%  [ 0 ]
sportowe
0%
 0%  [ 0 ]
rts
17%
 17%  [ 8 ]
strategie turowe
34%
 34%  [ 16 ]
inne
2%
 2%  [ 1 ]
Głosowań: 46
Wszystkich Głosów: 46

Autor Wiadomość
Książę Bythazar 
Rycerz piekieł
Demoniczny Lord



Wiek: 31
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 301
Skąd: CYtadela Far'Nuli
Wysłany: 2008-06-15, 01:28   Jaki typ gier preferujesz?

Jaki rodzaj gier lubicie najbardziej?Mile widziana odpowiedź z uzasadnieniem.Ja najbardziej lubię mmo ze względu na to, że można spotkać dużo ludzi (z niektórymi się można zaprzyjaźnić a z innych pośmiać) oraz dlatego, że nie można olać fabułę i zająć się farmieniem, expieniem itp.
_________________
 
 
 
Vidriel 
Adept
a.k.a FiNCu



Wiek: 39
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 59
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-15, 04:55   

Odkad pamietam to RPG,MMORPG (choc zaznaczylem klasyczne rpg z uwagi na dlugie giercowanie w przeszlosci)Uzasadnienie,,lubie sie wkrecac w postac ktora tworze,lubie moralne badz niemoralne wybory,to jest to co tygrysy lubia najabardziej,niach niach,,,PS,Najwieksza wkrete (online) mialem z Lineage II na serwerze Allseron, (jest tam zabronione uzywanie jezyka z reala,emotikonow itepe,,to samo tyczy sie tworzenia postaci z odpowiednimi"klimatycznymi" nickami)
_________________
Miłość , wierność , przynależność
 
 
 
mozora 
Adept
Tłumacz



Wiek: 32
Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 800
Skąd: Du Weldenvarden
Wysłany: 2008-06-15, 11:12   

Ja od zawsze lubiałem turówki, bardzo lubię również gry z typu cRPG i hack'n'slash. Od czasu do czasu pogram w jakąś przygodówkę. Gry z typu MMO szybo mi sie nudzą ( najdłużej wciągneła mnie Lineage II, w którą grałem rok, w inne grałem najdłużej miesiąc )
_________________

 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2008-06-15, 12:50   

Oczywiście RPG i TBS (znaczy turówki jakby coś). Pierwsze za konieczność wczucia się w postać wykreowanie jej,życie nią i stanie się nią:D (taaak, jestem niepoprawnym miłośnikiem klimatu). A turówki dlatego że są strategiami w których nie musisz mieć i refleksu i sprawnego rozumu:) wystarcza tylko rozum:)
_________________
 
 
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2008-06-15, 13:22   

Dziś męczę "Company of heros"! Świetna gierka! (niemcy nie mogą minować mostów!! Toż to skandal!) Niby to RTS, ale strategii w nim sporo (Zarąbiście się robi okopy i równa się miasta z ziemią!) :mrgreen:
Z typowych RTS'ów to głównie gry Bilzzarda :-D No i "Dawn of War" oraz CoH wspomniana na początku czyli gry THQ.
Oprócz tego moja ulubiona seria Total War... czyli strategia + strategia turowa.... Do tego (teraz już rzadko) zagram w Freespace 2, czy Mech Wariora czyli symulatory (bardzo boleje nad tym że w ostatnich latach nic porządnego nie wyszło... BUUU!! :-( ). No i RPG Morek itp (W przyszłości będzie polski Afterfall - amatorski projekt po 2 latach doczekał się pracodawcy i stałego studia, teraz prace ruszają pełną parą :mrgreen: ). Czasem się zagra w jakieś Disciplesowo podobne gry jak Herosi itp. :lol:

Za MMO nie przepadam, w ogóle nie przepadam za grami przez internet.... Jakoś tak nie lubię tego ducha rywalizacji... :-P
Niestety ankieta jest tylko jeden wybór... Zaznaczam wiec strategie turowe 8-)
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2008-06-15, 13:46   

RPG, MMO/MMORPG, TBS, choć mam sentyment do "samochodówek" ;-)

RPG - dzięki braciom; MMO/MMORPG - ...hm, dzięki braciom(+młoda)? Najlepszy skład w grach drużynowych - Riveth, Jonariasz, Lituhanienn i KhaDaar :D
_________________

 
 
 
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2008-06-15, 13:48   

R'edziu, cóż za bezguście :-P
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
MachaK 
Barbarzyńca
Mojra Nevendaaru



Wiek: 111
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 936
Skąd: Popielisty wschód
Wysłany: 2008-06-15, 14:28   

Właściwie to we wszystko umiem grać. Ale jakie najbardziej lubię, najbaridzej lubię takie które mają logiczną rozbudowę i można je dowolnie moddować, zmieniać i przerabiać.
Na tę pierwszą część zazwyczaj wpadają RPGi lub strategie wszelkiej maści, pod to zalicza się m. in. Disciples, Baldurs Gate (1 i 2) czy Alien vs Predator.
Na tę drugą część zazwyczaj wpadają strategie i to turowe lub mieszańce. Ale przedewszystkim seria EU i total wary.
_________________
Szaleństwo jest bramą, po której znajduje się nieśmiertelność. Nieśmiertelni mają wgląd na czas i przeznaczenie, a mając wgląd ma się też wpływ. Poddaj się władzy Mojrom, byś się nie rozpadł.
 
 
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2008-06-15, 14:52   

Cytat:
Alien vs Predator.

O własnie! Lubie FPS i TPS w klimatach SF! Dzięki za przypomnienieMachaK, ;-)
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
Saemiel 
Pandemoniusz
Kaźniodziej



Wiek: 31
Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 721
Skąd: VI Piekło
Wysłany: 2008-06-16, 14:37   

Ja osobiście bez zastanowienie zaznaczyłem RPG. Chociaż mi bardziej chodzi o jRPG które dość mocno różni się od innych gier tego typu. Tam raczej nie wczuwasz się w postać, chociaż czasami coś tam można samemu postanowić. Tam jest to zupełnie inaczej można by chyba jakieś wypracowanie na ten temat napisać. W każdym razie każda postać od razu ma swój charakter czy to główna, czy poboczna i my to nic do gadania nie mamy. Jednak największą zaletą RPG tego typu jest (zazwyczaj) świetnie prowadzona fabuła, dzięki czemu nikogo nie razi ratowanie świata po raz enty, ale jak wiadomo i czasami (coraz częściej) fabuła jest jednak inna. Chociaż z tym ratowaniem świata to nie inaczej jest w zwykłych RPG, choćby Gothic 2 tu przykładem. No i walka jest zdecydowanie bardziej sensowna niż bicie w takim Elder Scrollu.
Gdyby nie jRPG to dałbym turówki, ale to nie Disciples by mnie to takiego wyboru skłoniła lecz świetna gra Sida Meier'a pod tytułem "Civilization". Czy to będzie część 1, 2 albo 4 (w 3 nie grałem) zabawy jest co niemiara. Jednak jest to gra czasożerna, można pomarzyć o tym, że usiądziemy sobie na godzinkę i do szkoły pójdziemy. Tak ta owa gra wciągnie, że będziesz pewnie już o jakieś 3 godziny spóźniony. Więcej wad ta seria nie ma. Chociaż i HoMM też złą grą nie jest. Zwłaszcza z nieoficjalnym dodatkiem "In the Wake of Gods".
RTS-y też są niczego sobie, jednak większość nowych mi zwyczajnie nie chodzą. Dlatego nie jestem na bieżąco w tym temacie, ale w takiego WH 40k pograć sobie jeszcze mogę. Teraz będę musiał sobie "Soulstorm" kupić, bo nie mam najnowszego dodatku.
No i jeszcze lubię wszelakie wyścigi pod znakiem F1, ale te najnowsze zazwyczaj są słabsze od tych starych, więc tu jestem niezaspokojony.
_________________
Vituperatio stultorum laus est
 
 
 
Pete 
Inkwizytor



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 704
Wysłany: 2008-07-06, 13:54   

Ja zaznaczylem turówki bo je lubie szczególnie disciples...
Ale rpg też lubie czasami popykać
 
 
 
Czapa 
Marmurowy Gargulec
Poszukiwacz Śmierci



Wiek: 38
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 266
Skąd: Z ciemnej uliczki
Wysłany: 2009-06-21, 18:12   

Zaznaczyłem mmo bo do niego można zaliczyć i rpg i rts które lubię jednakowo. Ponadto wole grac z ludźmi niż z botami, bo one albo sa cienkie albo oszukują :mrgreen:
 
 
 
mordimer87 
Rycerz
AdMaioremDeiGlorim



Wiek: 36
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 52
Skąd: Magistrat
Wysłany: 2009-06-24, 19:57   

Lubie gry z uzasadnioną przemocą, strategie turowe, gry z uzasadnioną przemocą, rpg , gry z uzasadnioną przemocą, rts i gry z uzasadnioną przemocą. I Runa - grę bez uzasadnionej przemocy w której jest wręcz mnóstwo nieuzasadnionej przemocy i KREW.
_________________
I`ll let the wind blow out the light
cuz it gets more painfull every time I die.
 
 
 
Reyned 
Wojownik Szkieletów



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 666
Wysłany: 2009-06-24, 20:03   

Cytat:
I Runa

masz namyśli rune? to o wikingu?

z mojej strony strategy, tactics, rpg tactics, adventure, oraz shooter-y ale z tych tylko wyjątki ;] wiecie stalker albo mass effect itp. gdzie jest to tylko element...
_________________
Cytat:
Every theory of love, from Plato down, teaches that each individual loves in the other sex what he lacks in himself.
G. Stanley Hall

That's why love theories are bad.
 
 
 
mordimer87 
Rycerz
AdMaioremDeiGlorim



Wiek: 36
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 52
Skąd: Magistrat
Wysłany: 2009-06-24, 20:11   

No Rune tylko tylko troche spolszczyłem.
_________________
I`ll let the wind blow out the light
cuz it gets more painfull every time I die.
 
 
 
DeanDun 
Adept
Elficki Złodziej



Wiek: 24
Dołączył: 12 Lis 2010
Posty: 19
Skąd: Zaczarowany las
Wysłany: 2010-11-13, 14:20   

Ja oczywiście moje ulubione gry RPG.Uwielbiam je za fajny klimat i muzykę oraz rozgrywkę.Bardzo Polecam!!!

[ Dodano: 2010-11-13, 14:22 ]
O ale strategie turowe też lubię nawet bardzo ale trochę bardziej RPG.Szczególnie lubię Disciples i Heroes.
_________________
ZA PRZYMIERZE!!!
:elf:
 
 
 
Agrael 
Opętany



Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 5
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-06-04, 06:59   

Wybrałem rpg dlatego że jedną z moich ulubionych gier jest Gothic.
 
 
xperios 
Giermek
xperios



Wiek: 25
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 18
Skąd: Z Nieba
Wysłany: 2012-12-03, 14:54   

Ja najbardziej gustuje w MMORPG, gry turowe. Dają mi one najwięcej satysfakcji z osiągniętego poziomu :). Lubie tego typu gry za to ze sie nie nudzą, można zastosować miliony taktyk :P
_________________
,,Nie ma takiej chwili żebym nie był przy tobie''
 
 
 
Mathias 
Giermek


Wiek: 28
Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 20
Wysłany: 2012-12-18, 23:33   

Osobiście lubię najbardziej strategie turowe oraz wszelakiej maści RTS'y.
_________________

www.mathias.egildia.pl - polityka, literatura, historia, prawo.
 
 
 
pa1ner 
Krasnolud


Wiek: 32
Dołączył: 11 Lut 2014
Posty: 16
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-02-13, 10:31   

FPS/RTS, a także gry logiczne. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum