Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Artefakty w kampanii Mroczne Proroctwo oraz Powrót Galleana
Autor Wiadomość
Pomór 
Chłop
Zsyłający plagę



Wiek: 35
Dołączył: 07 Wrz 2013
Posty: 2
Wysłany: 2014-01-06, 23:57   Artefakty w kampanii Mroczne Proroctwo oraz Powrót Galleana

Witam, temat zakładam by w razie sklerozy gracze nie musieli się martwić czy w poprzednich misjach nie pominęli artefaktów, które mogłyby w przyszłości pomóc im przykładowo zajmować stolice czy też bez problemu pokonywać stwory jakie są w 3 misjach Powrotu Galleana.
Na początek przeszedłem kampanie nieumarłymi eksplorując każdy kawałek mapy i zagladając do każdych lochów. Tuż przed pokonaniem bestii Galleana posiadałem itemy:
1. Sztandar dający + 15% do inicjatywy (Powrót Galleana)
2. Pierścień wiedźmy (Misja z kościejem, znajduje się w skrzynce pod jego twierdzą)
3. Pierścień wieków (6 misja, znajduję się w lochach, które są niedaleko ołtarza Doragona)
4. Siedmiomilowe buty (Powrót Galleana)
Znalazłem również w kampanii PG ostrze zmory, jak dla mnie pierścień wiedźmy lepszy.
Jeżeli ktokolwiek pamięta lokalizację itemów, które dokładniej nie napisałem, piszcie oraz proszę byście się podzielili lokalizacjami itemów w pozostałych kampaniach.

Obecnie jestem w 6 misji klanów i jak narazię natrafiłem na nieczysty sztylet w piątej misji.
_________________
Zniszczone stolice przeciwnych ras z dodatkiem pięknej infrastruktury zgniłych drzew, mój kraj taki piękny ^^
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum