Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Kampania D3 Reincarnation 5 misja legionow
Autor Wiadomość
Boryssobieski 
Wtajemniczony
Uther's brother



Wiek: 40
Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 18
  Wysłany: 2013-08-23, 22:23   Kampania D3 Reincarnation 5 misja legionow

Czesc wszystkim!
Czy gral ktos z was w kampanie w D3 Reincarnation? Gra sie swietnie ale za cholere nie moge przejsc 5 misji legionow !!!UWAGA SPOILER!!! to ta misja gdzie gramy Haarhuusem (jakos tak sie jego imie pisze:P) jeszcze w czasach gdy byl elfem !!!I PO SPOILERZE!!! Przeciwnicy na tej mapie sa cholernie silni i w pewnym momecie nie jestem w stanie wskrzesic poleglych bo niema jak (nie ma eliksirow, miast ani nawet miejsca gdzie moglbym je nabyc) Bardzo prosze o jakas rade badz podpowiedz. Dzieki!

PS. Przeprzaszam za brak polskich czcionek.
_________________
Born to be dead.
 
 
 
byzsla 
Paladyn
Bot nevendaarski



Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 351
Skąd: Ok. Olsztyna
Wysłany: 2013-08-31, 13:37   

Ok, jestem. Scenariusz wyciągnąłem, ale nie wiem na jakim poziomie powinien być bohater (oraz kilka innych drużyn). Zatem, jeżeli chcesz bym sprawdził co jest nie tak to podaj mi jaki masz lvl na rozpoczęciu misji lub podeślij mi swojego save.
 
 
Boryssobieski 
Wtajemniczony
Uther's brother



Wiek: 40
Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 18
Wysłany: 2013-09-05, 17:08   

Misje po wielu wielu wielu probach udalo mi sie przejsc. Sam poczatek tej misji byl bardzo trudny. Kazda walke trza bylo przejsc wlasciwie bez strat. Poozniej dostajemy stolice i wszystko idzie gladko. Temat do zamkniecie a nawet wywalenia.

Dzieki byzsla ze poswieciles swoj czas i przepraszam ze wczesniej nie dalem ci znac o przejsciu tej misji. Kampanie, jak jeszcze nie grales, polecam bo gra sie przednio. Tak Disciples 3 powinien wygladac w dniu premiery!

PS. przeprzaszam za brak polskich czcionek.
_________________
Born to be dead.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum