Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
problem z wyświetlaniem paska inicjatywy
Autor Wiadomość
Toudi 
Chłop


Dołączył: 28 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-07-28, 12:11   problem z wyświetlaniem paska inicjatywy

Witam,
podczas bitwy ikony jednostek na pasku inicjatywy są nałożone jedna na drugą. Widoczne są tylko dwie pierwsze jednostki, które będą atakować, a reszta ikon jest pod nimi schowana. Problem dotyczy dodatku Wskrzeszenie. Ktoś spotkał się może już z czymś takim?

edit: problem nakładania się ikon rozwiązany - wystarczyło zwiększyć rozmiar panelu "ARENA_BOTTOMPANEL_UNITS_BACK".
Zauważyłem jednak, że nie wyświetlają się (zarówno przed jak i po zmianie) ikony poległych jednostek, co uniemożliwia ich wskrzeszenie bezpośrednio na polu bitwy.
 
 
byzsla 
Paladyn
Bot nevendaarski



Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 351
Skąd: Ok. Olsztyna
Wysłany: 2013-07-29, 07:47   

Nie pamiętam jak to było we Wskrzeszeniu, ale sprawdź czy na prawym skraju paska nie ma przycisku w formie czaszki - po kliknięciu w niego powinny pojawić się ikonki martwych jednostek.
 
 
Toudi 
Chłop


Dołączył: 28 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-07-30, 16:56   

Przycisk z czaszką został chyba wyrzucony po którymś patchu. Wersja, którą kupiłem miała od razu wgranego patcha 1.5.
Zauważyłem jednak, że panel z martwymi jednostkami pojawia się automatycznie po wybraniu zaklęcia/napoju wskrzeszenia, ale natychmiast gra przesuwa go w lewo poza ekran. Spróbuję jeszcze pokombinować ze zmianą rozdzielczości ekranu, może to pomoże.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum