Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
news
Autor Wiadomość
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2012-10-14, 20:36   

Stolica Klanów?



_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
byzsla 
Paladyn
Bot nevendaarski



Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 351
Skąd: Ok. Olsztyna
Wysłany: 2013-04-18, 14:45   

Źródło - http://forum.rpgarea.ru/t...enie-besplatno/

Znalazłem sposób uzyskania Rebirtha za darmo. Nie wiem czy to jest nadal aktualne, ale to jak ktoś przetestuje to powie.

I. sposób
Zrobić zdjęcie pudełka, dysków, kluczy aktywacyjnych Disciples3:renesans oraz D3:resurection. Wysłać na disciples@akella.com a w treści wpisać treść kluczy aktywacyjnych

II. sposób
Zrobić zdjęcie potwierdzenia zakupu (paragon lub screen ze sklepu online) ww. gier i wysłać na disciples@akella.com wraz z kodami aktywacyjnymi

Zdjęcia nie powinny ważyć więcej niż 700kB a zdjęcie klucza powinno być wyraźne.
 
 
ryu15 
Chłop
Wrużek



Wiek: 34
Dołączył: 01 Maj 2012
Posty: 7
Skąd: Wróżkowo Mniejsze
Wysłany: 2013-07-05, 00:18   

No to ja mam dla was newsa. Disciples III Reincarnation (czyli wersja "Rebirth") jest do kupienia i aktywowania za pośrednictwem steama na muve.pl za 30 złociszy, czyli tyle ile w sumie zawsze chciałem za nią dać.
 
 
 
MachaK 
Barbarzyńca
Mojra Nevendaaru



Wiek: 111
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 936
Skąd: Popielisty wschód
Wysłany: 2013-07-26, 08:03   

Na forum Akelli zapytałam czy są szanse kontynuacji prac nad Disciplesem (jakimkolwiek) to moderator forum odpowiedział, że są zerowe. W powodzie podał to, że studio zostało zamknięte.

Komentarze mają znajdować się w temacie komentarzy
byzsla
_________________
Szaleństwo jest bramą, po której znajduje się nieśmiertelność. Nieśmiertelni mają wgląd na czas i przeznaczenie, a mając wgląd ma się też wpływ. Poddaj się władzy Mojrom, byś się nie rozpadł.
Ostatnio zmieniony przez byzsla 2013-07-30, 11:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Boryssobieski 
Wtajemniczony
Uther's brother



Wiek: 40
Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 18
Wysłany: 2014-02-15, 14:44   

Panie, Panowie.... Disciples 3 Reincarnation oficjalnie znalazl sie na Steam! :) Tli sie we mnie jeszcze taka malutka nadzieja ze Klany sie kiedys pojawia, choc wiem ze Hex zamkniete jest...(jaki ja gupi i naiwny jestem)

PS. Sorki za brak polskich czcionek.
_________________
Born to be dead.
 
 
 
byzsla 
Paladyn
Bot nevendaarski



Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 351
Skąd: Ok. Olsztyna
Wysłany: 2014-12-29, 17:27   

Jeżeli ktoś miałby problemy z zużyciem kluczy do któryś z D3 to powinien pisać do
support@bitcomposer.com

W temacie wpisując "Disciples 3 unlock"

Info z forum STEAM-a.

A jak Dis nie jest ze Steama?

Vogu
Ostatnio zmieniony przez Vogel 2014-12-29, 17:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mozora 
Adept
Tłumacz



Wiek: 32
Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 800
Skąd: Du Weldenvarden
Wysłany: 2021-02-12, 09:14   

Witajcie :)

Nowa odsłona serii Disciples została ogłoszona. Disciples: Liberation:

Oficialny trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=uuyj0Jm9ecA

Oficjalna strona:

https://www.disciples-game.com/en/index.php
_________________

 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2021-02-12, 20:01   

Mozora, Ty żyjesz! Jaki mamy rok? 2021? Niemożliwe, czuję się, jak w 2007 :D
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Mathias 
Giermek


Wiek: 28
Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 20
Wysłany: 2021-02-20, 20:59   

Fajnie, że seria doczeka się kontynuacji. Mówiąc szczerze, po tylu latach już się jej nie spodziewałem. Ciekawe, co z tego wyjdzie :)
_________________

www.mathias.egildia.pl - polityka, literatura, historia, prawo.
 
 
 
Dokuro 
Chłop


Wiek: 30
Dołączył: 04 Lip 2021
Posty: 1
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2021-07-04, 22:36   

Jak usłyszałem, że disciples ma mieć kolejną część to strasznie się ucieszyłem. Ale po obejrzeniu kilku filmików mój entuzjazm mocno opadł... Czemu tej grze bliżej jest do trzeciej odsłony, albo jakiegoś Kings bounty, niż do drugiej części :-| Dużo chętnej bym zobaczył chyba remaster disciples 2 niż takie coś. Ale pożyjemy zobaczymy...
 
 
Baronus 
Chłop


Dołączył: 04 Maj 2018
Posty: 13
Wysłany: 2022-01-14, 14:44   

. Natomiast oglad wskazuje ze to jest stare dobre Kingsbounty! 4 bohaterowie są! Chodza po mapie? Chodza. Rekrutuja jednostki? Rekrutuja. W jednym poczatkowym miescie? W jednym. Gdy jest wrog wlacza sie ekran walki? Wlacza. Punkty dowodzenia sa? Sa. Jedna duza kampania jest? Jest. Po prostu mamy Kings Bounty. Co ciekawe z kolei Kings Bounty tez jest w produkcji i ma byc zupelnie inna gra.
4 bohaterow i 56 jednostek wskazuje na niski budzet. Podobnie grafika. Ale to nie zarzut. Trudno liczyc na miliony chetnych bo tytul niszowy.
Gra jak widze jest zrobiona trudno wiec liczyc na diametralne zmiany.
Dla mnie jest zbyt ciemna malo widac. Cos chyba powinni zrobic z kontrastem jasnoscia i saturacją.
https://s.cdaction.pl/obrazki/disciples-liberation_17bvw.jpg
Oczywiscie bez grania nie ma oceniania. Jest to jednak propozycja dla milosnikow Kings Bounty i raczej oni powinni oceniac. Krytyka ze strony zwolennikow Disciples jest bez sensu gdyz poza nazwami gra nie ma nic wspolnego z tamtymi zasadami gry. To jest inna gra. Oczywiscie to nic zlego. Might and Magic miala tez dwie linie jedna starsza w wersji patrzenia na swiat z przodu i eksploracji swiata umownie w 3d. Pierwsze tytuly byly wprawdzie 2d ale tylko technologicznie! Natomiast faktycznie udawaly bardzo dobrze 3d juz od pierwszej czesci. Druga Herosi wiadomo izmoetryczna ale bitwa miala rzut boczny.
Podobnie Disciples tez moze miec rozne odnogi. Te by nazwal ,jak Kings Bounty'.
Gra skierowana mocno do Rosjan zreszta bo tam Kings Bounty ma chyba najwiecej milosnikow i roznych klonow. Trudno zeby bylo inaczej. Czyli od razu mowie aby milosnicy Kings Bounty tym sie interesowali. Nie jest to cos co porwie mocnych wielbicieli Disciples.
Disciples klasyczna czeka na rozwoj. Mozna z niej jeszcze sporo wydusic gdyz nie osiagnela takiego poziomu jak Heroes III.

http://www.ungern.fora.pl...rosow,5211.html
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2022-02-04, 12:27   

90 zł za klucz do gry, zastanawia mnie czy na forum jest ktoś kto tytuł zakupił?
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum