Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Pokelife
Autor Wiadomość
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-03-21, 16:17   Pokelife

W sieci pojawiła się gra, w której wcielamy się w trenera pokemonów. Mechanika jest podobna do tej z gameboya, tyle, że nie musimy tracić czasu na łażenie w krzaki, bo robimy to poprzez jedno kliknięcie. Ogólnie gra nie zabiera dużo czasu, 10 minut dziennie wystarczy spokojnie, by ją obskoczyć. Ale gdy chcemy się w nią zagłębić, potrzeba więcej czasu. Chociażby wybranie pokemonów i prześledzenie ich statystyk oraz drogi rozwoju zabiera dobrą chwilę. Do tego dochodzi handlowanie zdobytymi pokami i przedmiotami i próbami opchnięcia ich za jak najlepszą cenę. Do naszej dyspozycji oddano dwie dywizję pokemonów (a gra jest cały czas rozwijana i dochodzą nowe jej elementy i poki). Jeśli ktoś byłby zainteresowany, może śmiało walić do mnie, gram niby od wczoraj, ale już trochę nauczyłem na tych 6 kontach, gdzie zwaliłem parę rzeczy :) Możecie rejestrować się z mojego refflinka: http://poke-life.net/rejestracja.php?polec=281378 , za co będę wdzięczny lub też na stronie gry http://poke-life.net/index.php
Gra jest po polsku. I jeśli ktoś się skusi, radzę wybrać pokemony ogniste, łatwiejszy jest start tak na dobry początek.
Pochwale się moim Swarożkiem :-) :
http://pokelife.pl/pokemon.php?p=22361917
Jak chcecie, możecie go nakarmić, trochę PD zawsze się przyda.
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Luis Garcia 
Wojownik


Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 37
Skąd: ...
Wysłany: 2013-03-22, 19:13   

Pokemon z radością zjada zaoferowany mu przysmak.

Może z ciekawości zobaczę co to za gra. Reflink przewiduje jakieś bonusy dla rejestrujących się? :-P

Aha, który region wybrać? Czy to bez większego znaczenia?
 
 
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-03-22, 20:13   

Dziękuje.
Co do pierwszego pytania, to nic o tym nie piszę, czyli zakładam, że nie.
Do drugiego, od regionu zależy, do jakich pokemonów będziesz miał dostęp na początku. W Kanto spotykasz tylko poki pierwszej generacji, zaś w Jotho poki z drugiej i parę z pierwszej, które ewoluują w te z drugiej. Tu możesz zobaczyć, jakie należą do której generacji: http://pokelife.pl/pokede..._Pokemon%C3%B3w
Jeśli startujesz, polecam jednak wziąć poka wodnego. Bo ich zdobycie, czy po walce, czy po kupnie jest cięższe niż tych ognistych. A z wodnym, jeśli wybieresz Johto, masz całą lokalizację (wulkan), gdzie do wyszkolonego wodnego nie ma nikt podejścia (spotkasz tam przede wszystkie ogniste i kamienne). I nie trenuj żadnych cech pokemona na początku, bo można go w ten sposób zepsuć, przez co przy sprzedaży dostaniemy za niego dużo mniejszą kwotę i jego rozwój utrudnić mocno.
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2013-03-22, 20:30   

Dobra ja też sobie zobaczę co i jak. Wczoraj się zarejestrowałem a dziś jeszcze raz bo coś nie poszło jak chciałem

Jak coś to możecie podkarmić Bajgla.
.
 
 
 
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-03-22, 21:40   

Porada Vog: jak odchodzisz od kompa, puszczaj poki na trening, pracować się za bardzo nie opłaca, bo za jednego złapanego poka dostaje się kasy jak za kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt godzin pracy.
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2013-03-22, 22:04   

Doszukałem się już tego, poki sprzedawać można tylko innym graczom tak?? Zresztą i tak żadnego złapać nie mogę :-P
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-03-22, 22:33   

Nie, na początku sprzedajesz je w hodowli pokemonów, innym graczom możesz sprzedawać dopiero od 15 poziomu trenera. Próbuj łapać każdego pokemona, najpierw wykorzystać wszystkie pokebolle, które masz, później kupuj Nestballe, najlepiej się sprawdzają na słabe pokemony. Postaraj się jak najszybciej kupić pokedex (kosztuje 25 k yunów), dzięki niemu widzisz poziom dzikich pokemonów i masz większą szanse na złapanie. Gdy już go będziesz miał, nie walcz z pokemonami silniejszymi lub takimi, od których możesz dostać, bo porażki źle wpływają na twoje poki. I jeszcze jak Ci się chce, klikaj w linki, za chwilę klikania dostajesz codziennie 50 energii. I jeszcze staraj się mieć zapełnioną drużynę 6 pokami, bo czasem w dziczy spotykasz innych trenerów komputerowych i można dostać trochę pd i kasy.
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum