Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
League of Legends
Autor Wiadomość
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2012-10-20, 10:26   

Eve jest kozacka bo ma mega-nuke w postaci ulti + Deathfire Grasp (które w najbliższym patchu traci swoje CDR, a aktyw spada z bazowego zjadania 25% do 15% ale ma nieco wyższe skalowanie).

Szczur im nie wyszedł i to widać, pozostałe reworki są ok.
Syndra zaczęła piąć się powoli w górę w procencie zwycięstw, ostrożnie ją buffują i wyląduje w końcu tam, gdzie powinna (wypuścili ją UP, zdarza się).

A w S3 dostaniemy nowe masterki (z kilkoma dedykowanymi dla 0cs supportów co mnie cieszy), ostre zmiany w sklepie (dużo zmian w itemach, żeby poprawić itemizację on-hitów, burst mage'ów, ad casterów, supportów i zmusić ad carry do myślenia przy buildzie, bo obecnie mają jeden kanoniczny - tu podobno najbardziej oberwie Phantom Dancer, który daje zbyt dobrą kombinację użytecznych statów tzn wszystko co dobre). Do tego wszystkiego utrudniona jungla (nie do poziomu z S1, ale na tyle, żeby nie kończyło się tym, że campienie linii przez kilka minut i tak jest bardziej opłacalne niż czyszczenie jungli).
Tyle wiem z czytania forum NA.

A postacie... też bym wolał, żeby zmniejszyli tempo i robili poprawki (gdzie jest poprawka pasywa Viktora ja się pytam? >__>), zwłaszcza, że niektóre postacie mają ostatnio zerowe 'wow' (Elise zupełnie nie ma czegoś, co by mnie pozytywnie do niej nastawiło). Może chociaż fajnego supporta mi dadzą.
_________________
 
 
Verthiss 
Wiedźmiarz
The Nameless One



Wiek: 32
Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 329
Skąd: Alzonia
Wysłany: 2012-10-20, 11:12   

Mi tempo nowych championów odpowiada ;D zmniejszyło się przecież, nie ma regularnego releasa co 2 tygodnie w środę, teraz jest ~3 tygodnie przerwy pomiedzy kolejnymi. Uważam też, że tempo poprawek jest akceptowalne dla często granych championów, gorzej jest z tymi opuszczonymi ;/ Taka Karma na przykład jest zapomniana całkowicie od około roku bodajże? DLACZEGO, pytam się. Rozumiem, że postanowiono ją zreworkować, ale jakim cudem tak długo to trwa? i w ogóle po co rework? IMHO znacznie prościej byłoby zmniejszyć koszty many + dodać 0.75s stuna na tarczy z mantrą, wypuścić ją w tym stanie i zobaczyć, jak sobie radzi.
Efekt końcowy Eve podoba mi się, ale polityka "znerfmy ją na pół roku aby była useless a w przyszłoścu ją zreworkujemy" była co najmniej nie na miejscu.
_________________
Masz trochę niespożytkowanego czasu? Myślisz, że małe dziewczynki i chomiki z zasady nie są niebezpieczne? Chcesz osiągnąć wyższy stopień nerdostwa? Zagraj z nami w LoLa! :D
http://signup.leagueofleg...ea06b8464041734
 
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2012-10-20, 11:42   

Nad Karmą ciągle siedzą, kiedyś były nawet tweety, że zrobiła się OP jak któryś jej skill na mantrze silencował. Nie wiem, co oni kombinują, ale trzeba mieć nadzieję że im wyjdzie.
Podobno reworki zajmują znacznie dłużej, bo trzeba zrobić postać niejako od nowa, ale tak, żeby nadal była rozpoznawalna po tym samym. I ja generalnie to tłumaczenie kupuję.

Nie rozumiem, jak to nieakceptowalne? To lepiej ogromnej rzeszy graczy zrąbać gry pozwalając Eve hasać jak jej się podoba zamiast ją "zamrozić" a później wrócić? Mi się też podoba jak wyszła, nawet próbuję ją tykać, ale na razie nie jestem pewien czy zaliczę sukces w tej dziedzinie.
_________________
 
 
Verthiss 
Wiedźmiarz
The Nameless One



Wiek: 32
Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 329
Skąd: Alzonia
Wysłany: 2012-10-20, 18:00   

Generalnie zgadzam się z tym, że reworki zajmują więcej czasu i nawet wybaczam Eve zamrożenie na tak długo, te zmiany były jej potrzebne. W przypadku Karmy nie widzę jednak konieczności reworka :P zwykłe buffy, oszczędzające czas i energię byłlyby wystarczające.
_________________
Masz trochę niespożytkowanego czasu? Myślisz, że małe dziewczynki i chomiki z zasady nie są niebezpieczne? Chcesz osiągnąć wyższy stopień nerdostwa? Zagraj z nami w LoLa! :D
http://signup.leagueofleg...ea06b8464041734
 
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2012-10-20, 18:58   

Czy ja wiem, czy by były? Jej problem jest taki, że skille prawie nie skalują się do late-game'u jeżeli nie ma tony Ap (a i wtedy nie wszystkie), co stawia ją na midzie zamiast supporcie i robi się jakoś dziwnie. Może rework + obiecana itemizacja i masterki poprawią sytuację.

Evka jest koksiarska, powoli ogarniam odpowiednie zachowania i pozycjonowanie tą babką - niby 15lv to nie jest miejsce na jakieś wielkie testy, ale zawsze coś. Tylko trochę samolubnie się czuję nie zaczynając teamfightu z resztą drużyny a zamiast tego robiąc kółko i włażąc w carry'ch od tyłu albo wybiegając na chwilę z walki żeby "ściągnąć aggro" przeciwników z siebie.
_________________
 
 
Verthiss 
Wiedźmiarz
The Nameless One



Wiek: 32
Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 329
Skąd: Alzonia
Wysłany: 2012-10-21, 16:06   

Skille Soraki też słabo skalują się bez AP a nerfili ją wielokrotnie, gdyż była zbyt silna :P
Zilean również jest hybrydą supporta i AP (wskrzeszanie plus niesamowity movespeed boost/slow) i przed toną nerfów był często pickanym support midem, nikt przy tym nie myślał, że to dziwne.
Zyra ma bardzo przyzwoite przeliczniki AP na swoich umiejętnościach, a mimo to znaczna część graczy używa jej jako no-cs supporta.
Podobnie Fiddlesticks, niegdyś wyłącznie mid, potem jungler, obecnie również support.
Dążę do tego, by pokazać, że problem nie tkwi w dopasowaniu Karmy do roli czy mechanika umiejętności, gdyż mogłaby sprawdzać się zarówno jako AP mid lub support, jeśli tylko byłaby ogólnie silniejszą postacią (a to można osiągnąć przez całą gamę różnych zmian: koszty many, cooldowny, ilość mantr, statystyki bazowe, pojedyncza zmiana CC)
_________________
Masz trochę niespożytkowanego czasu? Myślisz, że małe dziewczynki i chomiki z zasady nie są niebezpieczne? Chcesz osiągnąć wyższy stopień nerdostwa? Zagraj z nami w LoLa! :D
http://signup.leagueofleg...ea06b8464041734
 
 
 
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-10-21, 18:22   

Problem AP Karmy jest taki, że ona musi podejść, by zadać obrażenia. Ja sam mam problemy z Anką i jej małym zasięgiem umiejętności, a co tu mówić o Karmie. Gdyby chociaż jej obrażenia to rekompensowały, ale nie. A dwa, że ona potrzebuje ogarniętego zespołu, przez co w solowych grach odpada, podobnie jak np: Sejuni.
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2012-11-20, 00:33   

Nie mogę uwierzyć, że dopiero teraz sprawdziłem Dominiona :shock:

Ten tryb jest wyjechany, niesamowicie przyjemna odmiana po 40-minutowym okładaniu się skillami i czajeniu na Barona na Summoner's Rift. Jest dynamika, jest fun, wyjątkowo mało negatywnych ludzi, można wyciągać najdziwniejsze postacie i buildy jak z rękawa i dawać nimi radę. To ostatnie szczególnie mnie cieszy, bo mogę poginać Viktorem ile mi się tylko spodoba, w przeciwieństwie do trybu 5v5 (ostatnio jak nie dostaję kontry na linii, to team coś zrąbie, a to feednie carry a to kogoś innego... dzisiaj przegraliśmy mimo niezłego mida w moim wykonaniu i genialnej dżungli Lee, który jednak nie mógł ratować wszystkiego).
_________________
 
 
Verthiss 
Wiedźmiarz
The Nameless One



Wiek: 32
Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 329
Skąd: Alzonia
Wysłany: 2012-11-20, 12:51   

Szkoda że grasz na East, zgadalibyśmy się na wspólne granie :D Ja również lubię dominiona ale metagame tego trybu nie jest jeszcze ukształtowane przez co nie lubię grać bez znajomych (bo obcy gracze często nie wiedzą w ogóle, z czym się ten tryb je :( )
_________________
Masz trochę niespożytkowanego czasu? Myślisz, że małe dziewczynki i chomiki z zasady nie są niebezpieczne? Chcesz osiągnąć wyższy stopień nerdostwa? Zagraj z nami w LoLa! :D
http://signup.leagueofleg...ea06b8464041734
 
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2012-11-20, 16:24   

Bogu dzięki nie jest ukształtowane :-P
Bierzesz co chcesz i dajesz z siebie wszystko, cała filozofia. Jedyny przejaw jakiegokolwiek meta to podział 4:1 w tym kto gdzie idzie. Swoją drogą, Dominion wydaje mi się faworyzować buildy pod tankowość, przynajmniej ja odniosłem wrażenie, że lepiej wychodzę na ładowaniu w przeżywalność niż burst.
_________________
 
 
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-12-03, 17:16   

Zauważam ze smutkiem i złością, że poziom w LoL obniża się, przynajmniej na wschodzie. Myślałem, że to tylko niższe poziomy, bo konto do 30 dobijałem. Ale na 30 nie jest wcale lepiej. W ciągu 30 ostatnich gier w raptem 5 widziałem, żeby ktoś kupował totemy całą grę, włącznie z "supportami". Zdebilenie jest niesamowite. Można pingować, pisać, prosić, wyzywać. Tępe (tu wstawcie ulubione powiedzenie kapitana Bomby :) ) są zbyt tępi, by wykonać prosty, wydawało by się, manewr powrotu. Nie, dwóch debili musi paść, bo po co wracać, lepiej w bazie wroga farmić miniony ze 100 PŻ. Albo po co przestawać farmić w czasie ganku, jeszcze stracę jednego czy dwa cs. Idiota mógł nie gankować. I jeszcze pinguje debil. I później jeszcze taki ćwok napisze, fail jungler, 0 ganks. A bez lepszego elo znalezienie kumatej drużyny jest niemożliwe, a żeby zdobyć elo trzeba się przebić przez elo hell, które rzekomo nie istnieje. I błędne koło się zamyka.
A co do map, TT jest teraz fajna, z kumatymi ludźmi fajnie sie gra, dynamiczne. Szkoda jedynie, że raptem kilkanaście postaci jest tam grywalnych (myśleliście, że mały pedałujący teemo jest wkurzający na SS? Zagraj przeciw niemu na TT :P ).
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2012-12-08, 01:26   

A grasz na rankedach czy normalach? Bo przedsezonowy "soft reset" elo mógł po prostu spowodować, że masz do czynienia z ludźmi na poziomie niższym, niż zwykle.

Swoją drogą, teraz ludzie potrafią dosłownie za wszystko winić nowy pacz - włączają grę nawet nie próbując się zainteresować tym, co weszło, a potem trzeba randomową Sonę pouczać o istnieniu Sightsone'a .___.
_________________
 
 
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-12-09, 12:25   

Bałem się grać rankingowe, więc na normalach. Dziś się przełamałem i moja teoria się potwierdziła. Gdy grałem na midzie przeciw Kacie, która zaczęła grę z pierścieniem Dorana, byłem ostrożny, bo myślałem, że chce mnie podpuścić. Gdy zrobiłem 2/0 przed 6 poziomem byłem uhahany z darmowego elo. Nie ma to jak w 14 minucie mieć ulepszone buty i kapelusz :) Choć nasz Lee nie lepszy. Prosi mnie o pull, a gdy mu tłumacze, że w nowym patchu już tego nie ma, udaje zdziwionego, pierwsza jego jungla, i to w grze rankingowej. A już wcale banan miałem na pysku, gdy na koniec rozrywki tylko dwie osoby (w tym ja) miały najlepsze buty :D Ludzie wcale nie ogarniają tego patcha, co można nawet stwierdzić, patrząc na ich buildy (zero nowych przedmiotów). Mi szczególnie nowe specjalizacje i buty się podobają. Flesz prawie co dwie minuty i koło 430 szybkości na Ani. Złoooo :admin:
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2012-12-09, 14:36   

Początkowe rankingowe o niczym nie świadczą, więc spokojnie ;)
A obecnie owszem, robi się "pull" tylko polega to na tym, że trzeba te ~10 sekund poświęcić dokładając się do dmg, bo inaczej za dużo życia junglerowi schodzi i ma ciężko w dalszej części.
Co do butów... ja się nie wypowiadam, biegam supportami i mimo wszystkich zmian, gra musi być obrzydliwie długa, żebym miał pełny equip, dlatego rzadko kiedy mam buty (za dużo dobrych aktywów jest wszędzie, żebym wywalał kasę na buty, nawet, jeżeli i tak w zwyczaju mam brać te które przyspieszają drużynę).

A ludzie są głupi, wolą psioczyć na patch zamiast poczytać i wykorzystać nowe możliwości, których jest masa. Najgorsze są osoby które nubią tak, że na starym na pewno też tak robili, ale wszystko to przecież wina te pacza -__-
_________________
 
 
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-02-14, 18:40   

Ha, po tygodniu bojów z własnymi słabościami i idiotami w zespole, po przemierzeniu 3 srebrnych dywizji, w końcu awansowałem do złotej ligi:D Walką o awans na początku mi nie poszła, zaliczyłem dwie stresujące przegrane, ale w trzech kolejny wszyscy było prawie jak należy i jest złoto. Przy okazji przekonałem się do Ryzego, może coś z tego będzie, jak Xina i Cho RIOT "zbalansuje" do poziomu chociażby Rengara. Tak chociażby jak moją Ankę, którą ze względu na zainteresowanie Riotersów odchodzi na śmietnik historii, zajmując miejsce obok Karmy czy Heima. I jeszcze ten jej nowy wygląd, patrzeć na nią nie mogę.
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum