Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Płótno Bogów v2.0- komentarze
Autor Wiadomość
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2012-01-10, 00:26   

Waaaaaas, ale z Ciebie partacz! Zapomniałeś już jak to miałeś zrobić? Oj, poczekaj, już w loszku nauczą Cię dokładnego wypełniania poleceń przełożonych :]

:P
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Raven 
Nosferat
Wieczny Bluźnierca



Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 784
Skąd: Tar Al'naihme
Wysłany: 2012-01-10, 10:56   

Hah, Waskos nie wywiązał się z obowiązku. I co my z tym zrobimy...?
pisze pismo do Magistratu ;D
_________________


Jam jest Hermes
Który własne skrzydła pożerając
Oswojon zostałem
 
 
Waskos 
Patriarcha
Kapłan Spamu



Wiek: 30
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 595
Skąd: Masłowy Bród
Wysłany: 2012-01-10, 11:56   

Chcialbym zaznaczyc, ze sprawa nie dotyczy wampirow, wiec wypad.
Poza tym czego Vogel sie spodziewal? Jestem tu jedyny imperialny a do tego zwykly user.
Z reszta moje pierwotne zadanie mialo sie ograniczac zebym przekonal Voza, on El, ona Fedra oa ona kogos innego. Pytalem Voza na chacie, ale nie zainteresowal sie. Wiec niech Vogl bedzie mi wdzieczny, ze dalem mu szanse przez glosowanie.
_________________
I lubię patrzeć, jak w panice
Pospólstwo z mieniem pierzcha drogą,
A po ich piętach wojownicy
Depcą i ławą suną mnogą.
Lubię to sercem całym!
 
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2012-01-10, 13:30   

Zainteresowanie uczestników jest gówniane za przeproszeniem (wybaczcie, znowu kiepski dzień) nie trzeba nawet pytać. Jeśli Vogel chce się przyłączyć zapraszam, łatwo nadrobi zaległości, tutaj każdy pisze w sowim tempie.
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2012-01-10, 13:36   

Arosal napisał/a:
Zainteresowanie uczestników jest gówniane za przeproszeniem (wybaczcie, znowu kiepski dzień) dlatego nie trzeba nawet pytać. Jeśli Vogel chce się przyłączyć zapraszam, łatwo nadrobi zaległości, tutaj każdy pisze w sowim tempie.


Erm, przepraszam bardzo, że co?
Jakie "gówniane" zainteresowanie? Chodzi ci o to, że w niecałe 24h nikt nie nawiązał do tego co powiedział Waskos, czy może jesteś niezadowolony z poziomu aktywności w samym Płótnie?
I nieprawda, trzeba pytać, i nie, ja nie zapraszam.

Jest dużo osób, więcej nie potrzeba, zwłaszcza, gdy całość się rozkręci. Na razie tego nie widać, bo wiele wpisów jest "autystycznych" (czytaj: ma zerowy poziom interakcji).

Poza tym, z takimi rzeczami się przychodzi osobiście a nie przez osoby trzecie.
_________________
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2012-01-10, 13:46   

Vozu napisał/a:

Erm, przepraszam bardzo, że co?



...że <cenzura> nikt nie raczył się tym zainteresować na chacie gdy <cenzura> pisał o tym Waskos, zrozumiano?
Skoro Pan nie zapraszasz to ja mogę zwolnić dla Vogela miejsce, może uda się to dzisiaj omówić na chacie, jak nie, piszcie co o tym sądzicie w temacie...
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2012-01-10, 13:53   

Akurat Wasowe "nie zainteresował się" jest mało precyzyjne więc robienie z tego afery jest nie na miejscu, bo nawet nie wiesz jak to wyglądało. A w przybliżeniu szło o to, że powiedziałem, iż nie wiem co z tym robimy, bo niespecjalnie wyczułem to jak Vogel wpisuje się w to wszystko po poprzednim Płótnie a jak na moje to jest tłok.

Drugi akapit poruszymy tak za jakieś 24h, zakładając, że wróci ci wtedy jasność umysłu w miejsce obecnego czegoś, wynikającego, jak mniemam, ze wspomnianego kiepskiego dnia.
_________________
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2012-01-10, 14:09   

Nie zgłosiłem sie osobiście ponieważ obecnie koczuje w robocie i nie mam możliwości logowania na forum (chwilowo się teraz dopadłem) uruchomiłem więc tryb zaoczny.

Widzę iz nawet pomimo zainteresowania jedynie połowy uczestników wywołałem niezamierzenie zamieszanie za co przepraszam. By problemów nie pogłębiać prośbe wycofuję.

Was dzięki za pomoc.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2012-01-10, 14:35   

Vozu napisał/a:
Drugi akapit poruszymy tak za jakieś 24h, zakładając, że wróci ci wtedy jasność umysłu w miejsce obecnego czegoś, wynikającego, jak mniemam, ze wspomnianego kiepskiego dnia.


Trafna diagnoza Panie Vozu.
Widzę, że już po wszystkim, cóż...
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2012-01-10, 14:42   

Co by się odnieść to Twojego komenta aro.
Zakładałem dołączenie, ale ze względu na późna porę, tylko pod warunkiem pełnej akceptacji wszystkich członków. W obecnej sytuacji i przy argumentacji Voza nie ma konieczności czekania na wypowiedzi pozostałych zainteresowanych.

Co do samego płótna to liczę, że będzie się rozwijać skoro cofnąłem się nawet by przeczytać edytowane posty Arosala :mrgreen:
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Elendu 
Leśny Duszek
driada



Wiek: 34
Dołączyła: 21 Gru 2009
Posty: 158
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2012-01-10, 15:29   

Co do zainteresowania i tempa pisania, nie będę ubierać w ładne słówka. Jest teraz termin zaliczeń i na prawdę nie mam czasu siedzieć na forum i pisać ficka, kiedy mam średnio 1,5 dnia na nauczenie się materiału z pół roku na każdy z 7 przedmiotów. Więc proszę nie narzekaj, bo jeszcze przez parę dni będę drażliwa i ograniczona czasowo. Potem będzie sesja to będzie już łatwiej ;) A skoro i ty, Aro, nie masz nastroju to chyba najlepiej ten czas przeczekać ;)
Jeśli chodzi o następny wpis, postaram się dać dzisiaj wieczorem albo jutro :P
 
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2012-01-10, 15:34   

Elendu napisał/a:
Co do zainteresowania i tempa pisania, nie będę ubierać w ładne słówka. Jest teraz termin zaliczeń i na prawdę nie mam czasu siedzieć na forum i pisać ficka, kiedy mam średnio 1,5 dnia na nauczenie się materiału z pół roku na każdy z 7 przedmiotów. Więc proszę nie narzekaj


Elendu, mi naprawdę nie o to chodziło, przecież sam zalegam z postami...
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2012-01-12, 13:49   

Mój kolejny wpis wpadnie prawdopodobnie w przyszłym tygodniu.
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2012-01-26, 20:04   

Kod:
Zieloność tych ziem


...że tak zapytam. Czy Wy w ogóle czytacie ukazujące się tutaj wpisy?
Jeśli wyłapiecie jakieś tego typu nowotworki to naprawdę piszcie.

Teraz czas na wpis Elendu.

PS: Przepraszam, że znowu po czasie, nigdy jeszcze nie miałem takiej blokady...
 
 
Elendu 
Leśny Duszek
driada



Wiek: 34
Dołączyła: 21 Gru 2009
Posty: 158
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2012-01-27, 14:26   

Wiem że czas na mnie, Vozu przypomina mi o tym dość często, ale takiego natłoku nauki nie miałam od pierwszego roku :/ W pon mam (mam nadzieję) ostatnie 2 egzaminy, potem postaram się nadrobić Twoje wpisy, Aro, ale mogę być padnięta :P najpóźniej do środy dam wpis. Przepraszam za opóźnienie, ale na prawdę nie chcecie żebym pisała na fazie po kilku godzinach nauki o zarazkach, chorobach i rozrodzie świń i bydła ;)
 
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2012-01-27, 14:57   

Spokojnie Elendu :) znam życie, wystarczy mi samo zapewnienie, że taki wpis prędzej czy później się pojawi. Całe to płótno to mimo wszystko zabawa, sam spóźniam się niemiłosiernie z postami ;-)
 
 
Elendu 
Leśny Duszek
driada



Wiek: 34
Dołączyła: 21 Gru 2009
Posty: 158
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2012-02-01, 18:14   

Aro, mam kilka pytań do twojego ostatniego posta. Czy ten twój wielki las jest naszym wielkim lasem? Kim jest ta niebezpieczna istota? I czy te ciała to część jakiegoś twojego planu czy odniesienie do naszych postów? bo nie wiem jak się do tego odnieść i czy się w ogóle odnosić :P
 
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2012-02-01, 18:32   

To las, w którym przebywa boginka Fedry, tam też Vozu dokonał rzezi tych dwóch zakochanych osóbek, myślę że to zdanie zawiera odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

...a i ten niebezpieczny Pan to właśnie stworek Voza.
 
 
Elendu 
Leśny Duszek
driada



Wiek: 34
Dołączyła: 21 Gru 2009
Posty: 158
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2012-02-01, 18:40   

Jeśli te ciała co tam były miały być ciałami tej pary to dwie uwagi - po pierwsze to byłoby już bardzo blisko mojego miasta, które zdaje się było ukryte daleko w centrum lasu, po drugie zostali już pochowani przez estetę :P
 
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2012-02-02, 21:04   

Dobra, zedytowałem to... jest jak jest, takiej blokady i braku motywacji jeszcze nigdy nie miałem, trzyma się mnie to od początku tego nowego płótna. Przepraszam za błędy stylistyczne itp . . .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum