Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Muzyka w grach
Autor Wiadomość
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-06-06, 10:46   

To jeśli podoba Ci się Saemiel muzyka klasyczna z gier, spróbuj ściągnąć sobie ją z Arcanum. Te partie skrzypiec (chyba dobrze pisze, słabo się znam na klasycznej) są dla mnie genialne. U mnie jedna z nielicznych gier, gdzie wyłączam swoją muzykę i słucham tej z gry, i to z przyjemnością.
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Reyned 
Wojownik Szkieletów



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 666
Wysłany: 2009-06-06, 18:02   

bardzo ciekawa muzyka jest w lineage 1 (1 nie 2) szkoda tylko że midi przez to jakoś spada ;/ muzyka w max peynie nie była najgorsza i theme perfect worda jest dość klimatyczne ;p ale ot tak to w tym momencie nie kojarzę zbyt dobrej muzyki w znanych mi tytułach
_________________
Cytat:
Every theory of love, from Plato down, teaches that each individual loves in the other sex what he lacks in himself.
G. Stanley Hall

That's why love theories are bad.
 
 
 
Gedeon 
Rycerz


Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 70
Skąd: Z Polski
Wysłany: 2009-07-07, 16:18   

Muzyka z Arcanum jest faktycznie świetna. Taki nastrój nostalgii.
Bardzo dobra jest muzyka z Kronik Czarnego Księżyca (notabene sama gra jest średnia). Głownie średniowieczne chorały, muzyka bojowa itd. Da radę ściągnąc samą muzykę. Świetna np. w czasie sesji RPG jako tło.
_________________
Mój blog: adeptusrpg.wordpress.com
 
 
Zodd 
Rycerz piekieł
Aktywny palacz



Wiek: 36
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-07-09, 08:14   

Muza z Final Fantasy 7 :) pamiętam każdy track :P a najlepszy imho jest podczas walki z Sephiroth'em :)
_________________
We don't need no education!
 
 
 
DeanDun 
Adept
Elficki Złodziej



Wiek: 24
Dołączył: 12 Lis 2010
Posty: 19
Skąd: Zaczarowany las
Wysłany: 2010-11-25, 18:19   

Ja lubię muzykę z Gothic 3, Diablo 2, Final Fanstasy X-2, HoM&M 4 oraz 5.Ta muzyka z tych gier mi się podoba, bo jest klimatyczna i wpada w ucho.
_________________
ZA PRZYMIERZE!!!
:elf:
 
 
 
Waskos 
Patriarcha
Kapłan Spamu



Wiek: 30
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 595
Skąd: Masłowy Bród
Wysłany: 2012-01-01, 22:17   

Jestem osobą, która nie zwraca szczególnej uwagi na muzykę w grach, ale nie potrafi bez niej grać. W większości gier muzyka dość wylatywała mi z pamięci, szczególnie zapamiętałem jednak dwa soundtracki. Pierwszym jest ten z Gothica 3, muzyka z tej gry wraz z pięknymi lokacjami to jej największe zalety. Drugi soundtrack jest świeższy i występuje w grze Mount&Blade Ogniem i Mieczem, muzyka o brzmieniu ludowym wprowadza bardzo dobry klimat.
_________________
I lubię patrzeć, jak w panice
Pospólstwo z mieniem pierzcha drogą,
A po ich piętach wojownicy
Depcą i ławą suną mnogą.
Lubię to sercem całym!
 
 
 
Raven 
Nosferat
Wieczny Bluźnierca



Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 784
Skąd: Tar Al'naihme
Wysłany: 2012-01-02, 09:59   

Uwielbiam nutę z Dark Messiah of Might & Magic. Tą z finałowej walki.
Icewind Dale II muzyka w Targos. Jeden z najlepszych utworów w grach jakie słyszałem.
Do tego dochodzą klimatyczne utwory z serii HoMM, szczególnie w części pierwszej i drugiej.
_________________


Jam jest Hermes
Który własne skrzydła pożerając
Oswojon zostałem
 
 
Kazgah 
Rycerz piekieł
Nikt


Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 149
Skąd: 666
Wysłany: 2012-01-02, 16:43   

Jak już to słucham muzykę z Prince of Persia
_________________
Nie ma co tu szukać, nic tu nie ma
 
 
Saemiel 
Pandemoniusz
Kaźniodziej



Wiek: 31
Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 721
Skąd: VI Piekło
Wysłany: 2012-01-03, 09:44   

Ha, sprecyzuj! Jak znam życie to pewnie chodzi o PoP: Warrior Within (IMHO gra majstersztyk, chociaż bez pada bym nie zagrał) gdzie najlepsze kawałki są od Godsmacka. Swoją drogą bez wokalu brzmi zdecydowanie lepiej.
No ale mogę się myli, bo w dwie ostatnie odsłony tj. tego nowego Prince of Persia i Prince of Persia: Forgotten Sands jeszcze nie grałem i nie mam zielonego pojęcia jak tam jest z muzyką.
_________________
Vituperatio stultorum laus est
 
 
 
Verthiss 
Wiedźmiarz
The Nameless One



Wiek: 32
Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 329
Skąd: Alzonia
Wysłany: 2012-01-03, 13:27   

Tower Encounter Stuarta Chatwooda z Warrior Within <3

Ja tam mimo posiadania pada grałem na klawiaturze i tak mi było wygodniej :P
_________________
Masz trochę niespożytkowanego czasu? Myślisz, że małe dziewczynki i chomiki z zasady nie są niebezpieczne? Chcesz osiągnąć wyższy stopień nerdostwa? Zagraj z nami w LoLa! :D
http://signup.leagueofleg...ea06b8464041734
 
 
 
Kazgah 
Rycerz piekieł
Nikt


Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 149
Skąd: 666
Wysłany: 2012-01-03, 13:51   

Saemiel napisał/a:
Ha, sprecyzuj! Jak znam życie to pewnie chodzi o PoP: Warrior Within (IMHO gra majstersztyk, chociaż bez pada bym nie zagrał) gdzie najlepsze kawałki są od Godsmacka. Swoją drogą bez wokalu brzmi zdecydowanie lepiej.
No ale mogę się myli, bo w dwie ostatnie odsłony tj. tego nowego Prince of Persia i Prince of Persia: Forgotten Sands jeszcze nie grałem i nie mam zielonego pojęcia jak tam jest z muzyką.


Prince of Persia - The Sands of Time (2003) Stuart Chatwood
Prince of Persia - The Two Thrones (2005) Stuart Chatwood
Prince of Persia - The Sands Of Time (2010) Harry Gregson-Williams

Może być ;]?
_________________
Nie ma co tu szukać, nic tu nie ma
 
 
mortis 
Chłop
początek końca



Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 28
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-01-04, 10:35   

Heroes of Might and Magic III i IV, Icewind Dale I i II, Neverwinter Nights, Diablo, Might and Magic VIII(szczególnie motywy muzyczne z lokacji Wąwóz Garoty, Alvar, Splądrowane pustkowia i Murmurwoods), Age of Empires II wraz z dodatkiem oraz wyśmienity jak dla mnie soundtrack z Kronik Czarnego Księżyca. No i oczywiście seria Disciples.
 
 
Souler 
Krasnolud


Dołączył: 20 Wrz 2011
Posty: 5
Wysłany: 2012-01-04, 20:02   

Moje ulubione utwory pochodzą z Gothica 3 i Obliviona oraz Skyrima. Muzyka w tych grach jest bardzo klimatyczna i nadaje grom charakteru.
 
 
TadeuszKruk 
Chłop


Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 1
Skąd: Grunwald
Wysłany: 2012-04-10, 17:35   

Jak dla mnie najlepszą scieżkę dźwiękową ma Lineage II. Super klimatyczna muzyka, która do dziś siedzi w głowie, a jak się ją usłyszy to przed oczami od razu ukazuje się wioska, w której dana muzyka leciała. Na youtube jest wiele coverów na różnych instrumentach tych melodii :)
_________________
http://opinie24.com
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum