Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
The Elder Scorlls V ; Skyrim
Autor Wiadomość
Asuda 
Opętany



Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 22
Wysłany: 2011-11-16, 01:23   The Elder Scorlls V ; Skyrim

Więc tak jeśli ktoś grał to proszę o komentowanie bo się przymierzam do zakupu gry, ale czy warta swej obecnej ceny ? 120zł?
 
 
 
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2011-11-18, 20:07   

Ja gram obecnie, czy też próbuje bo czasu mało. Ale kilka godzin zaliczyłem.
Na plus: Klimat. Bo jest zarąbisty i go sporo. Śnieg ^^' Ale seria TES zawsze klimat ma (Jedynie Obek słabszy był) ;-) Graficznie daje radę, zwłaszcza czary są niezwykle widowiskowe. No i widoki ładne, cieszą me serce (bo ja górolubny jestem). Masa zadań, fabuła ciekawa. System craftingu. I parę smaczków. Otwarty duży świat. I muzyka! Genialna!
Na minus: interfejs konsolowy do bólu, ale mam nadzieje na jakiś mod zmieniający go (ale da się grać). Upraszczanie mechaniki (choć to nie minus dla niektórych), po części jednak system perków to rekompensuję.
Parę pomniejszych bugów - ale nic uniemożliwiającego grę.
Czy warto 120 zł wydawać, raczej tak. Ale trzeba mieć masę czasu dla tej gry.
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2012-02-19, 12:41   

Od jakiegoś czasu ta gra nie daje mi spokoju. Planuję jej zakup, obawiam się jednak, że mój sprzęt nie pociągnie albo zabije mi cały efekt. Największy problem stanowi karta graficzna. NVIDIA GeForce 9400 GT, wie ktoś może czy na tym szmelcu da się coś ugrać? To coś miało drobne problemy z Risen, choć dało się na średnich detalach...
 
 
Saemiel 
Pandemoniusz
Kaźniodziej



Wiek: 31
Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 721
Skąd: VI Piekło
Wysłany: 2012-02-20, 11:10   

Jeśli faktycznie chcesz kupić oryginał to na prawdę nie będzie nic zdrożnego w ściągnięciu pirata, żeby sprawdzić czy gra ci pójdzie. Dema na PC jak zawsze nie ma, więc niczego złego nie zrobisz.
_________________
Vituperatio stultorum laus est
 
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2012-02-20, 11:58   

A sprawdzić nie zawadzi, bo gra w wymaganiach ma podane tak diabelnie niskie, że chyba po prostu ma mocne skalowanie ilości detali (co by jednak oznaczało, że widoczków nie uświadczysz na zbyt słabym sprzęcie).
_________________
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2012-02-22, 11:25   

Dzięki za odpowiedzi, ale i tak stało się... zamówiłem, jakoś wystrzegam się piractwa choć to może przejaw skrajnej głupoty.

Jak tylko przejdę a stanie się to na sto procent, napiszę co o tej grze sądzę. W tej chwili ślinię się na sam jej widok (muzyka, screeny itp. :F )
 
 
Saemiel 
Pandemoniusz
Kaźniodziej



Wiek: 31
Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 721
Skąd: VI Piekło
Wysłany: 2012-02-23, 09:34   

Piractwo,a ściągnięcie gry w celu sprawdzenia czy komputer spełnia wymagania to zupełnie dwie różne rzeczy. Nawet pogranie30 min. żeby zobaczyć czy gra się do czegoś nadaje czy nie to też nie jest piractwo,przynajmniej jeśli nie ma dema,co jest normą na PC.

Najbardziej ujęło mnie to, że Skyrim nie ma dema, co twórcy tłumaczą tym, że takiej gry nie można ująć w demie. Szkoda, że na PC tego nie można ująć, bo na konsolach takie demo jest...
_________________
Vituperatio stultorum laus est
 
 
 
Mirningir Mingi 
Giermek


Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 8
Wysłany: 2012-03-09, 09:10   

W grę grałem, jest epicka. Na pewno warta swojej ceny :P
Po odpaleniu gry na Ultra, poczułem się jakbym naprawdę walczył ze smokiem, chodził po jaskiniach, lub rozwiązywał zagadki...
Epickość w każdym calu :D
Ale i tak Dis lepszy :<
_________________
Niech Mortis Cię błogosławi, przybyszu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum