Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
League of Legends
Autor Wiadomość
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-08-01, 20:40   

Pierwsza penta, do tego zdobyta w grze rankingowej :-)

Niestety, gra przegrana, bo wróg w walkach zaczął mnie focusować, a reszta zespołu poza małpą nie wiedziała, co robić i padali jak szmaty. Elo Hell wita i boję się, że będzie jeszcze gorzej :-(
Xina mam, ale gra nim mi i nie wychodzi, i nie pasuje. Zresztą jaki on tam żywotny, jeśli się wcześniej nie napasie, to dużo później nie zrobi. Zaś Shena za bardzo nie widzę pod obrażenia, już prędzej bym się zastanowił nad Garenem. Jeśli Olaf mi nie wyjdzie, zastanowię się nad nim.
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-08-02, 14:39   

Wisz napisał/a:
Xina mam, ale gra nim mi i nie wychodzi, i nie pasuje. Zresztą jaki on tam żywotny, jeśli się wcześniej nie napasie, to dużo później nie zrobi. Zaś Shena za bardzo nie widzę pod obrażenia, już prędzej bym się zastanowił nad Garenem. Jeśli Olaf mi nie wyjdzie, zastanowię się nad nim.


A próbowałeś grać Irelią? Mi ona bardzo podchodzi.

Co do Olafa, grałem nim jakiś czas, nie cierpię tej postaci, ma słabe cc, a ulti też nie zachwyca. Jest Op na 3vs3, ale na 5vs5 posysa, przynajmniej dla mnie. Jako jungler przy taki Warwicku czy Udyrze wymięka totalnie..
 
 
Zarrr 
Krasnolud
Dziadołak



Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 6
Wysłany: 2011-08-02, 14:48   

Jeśli ma być wytrzymały to myślę że dobry by był Jarvan z buildem pod survi i atmą.

UP
Fighterzy już mają to do siebie że w 3vs3 miażdżą, jednak na 5vs5 są już znacznie mniej przydatni.
 
 
Verthiss 
Wiedźmiarz
The Nameless One



Wiek: 32
Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 329
Skąd: Alzonia
Wysłany: 2011-08-03, 00:42   

Olaf jest najszybszym Junglerem, Aro xD
Ale prawdą jest, że rzadko spotyka się go na Summoners Rift. Jest tak od czasu over-nerfa Garena i Olafa który miał miejsce już wiele patchy temu. Późniejsze buffy na powrót uczyniły te postaci grywalnymi, ale niesmak pozostał i rzadziej się je spotyka :P
Polecam też wypróbować Trundle, ma świetną dżunglę, ciężko go ubić i jest specyficzny jako postać, przy czym przydatny dla drużyny (dobrze użyty pillar potrafi dużo namieszać)
_________________
Masz trochę niespożytkowanego czasu? Myślisz, że małe dziewczynki i chomiki z zasady nie są niebezpieczne? Chcesz osiągnąć wyższy stopień nerdostwa? Zagraj z nami w LoLa! :D
http://signup.leagueofleg...ea06b8464041734
 
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2011-08-03, 07:38   

Verthiss napisał/a:
Polecam też wypróbować Trundle, ma świetną dżunglę, ciężko go ubić i jest specyficzny jako postać, przy czym przydatny dla drużyny (dobrze użyty pillar potrafi dużo namieszać)


Że tak powiem - a idź pan... Ten jego filar to jedna z bardziej upierdliwych rzeczy jakie pamiętam :-P
Powinienem jednak chyba milczeć skoro już sobie wywaliłem toto z dysku i nie prorokuję powrotu ^ ^'
_________________
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-08-03, 08:34   

Verhtiss pod względem trudności jest dla mnie gorszym junglerem, o ile łatwo radzi sobie z tamtejszymi potworkami o tyle słabe cc nijak ma się w porównaniu z ulti ww czy stunem udyra.

Ja tam jungluje Ilelią i jest ok. Nawet Lux mi się udało, muszę przyznać że ma najszybszego ganga jakiego kiedykolwiek widziałem: snare + kulka + auto attack + ulti i gośc pisze "co jak gdzie kiedy?"

Warto umówić się na jakiegoś normala wspólnego.

PS:Vozu popełniłeś jeden z największych błędów w swoim życiu LoL to najlepsza gra internetowa, przynajmniej jak dla mnie.
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2011-08-03, 09:06   

Arosal napisał/a:
PS:Vozu popełniłeś jeden z największych błędów w swoim życiu LoL to najlepsza gra internetowa, przynajmniej jak dla mnie.

To nie błąd tylko świadoma decyzja bazowana na własnych odczuciach i opinii.
Twoja opinie tyczy się ciebie ;>
_________________
 
 
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-08-03, 18:05   

A czy najszybsza dżungla jest taka ważna dla gry? Sam rzadko widywałem dobrych junglerów, najczęściej to ci gracze psuli grę. Bo co z tego, że sama dżungla dobrze mu szła, jeśli w walkach z przeciwnikiem się nie odnajdował. A aby osłabić zagrożenie gankiem wystarczy mieć warda i można spokojnie cisnąć linię. Ja osobiście bardzo lubię kontrować jungle, małym kosztem można zdobyć fraga i buffy, a takiego Olafa, co biega z 300 PŻ kładzie się na dwa zaklęcia.
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Alexij Septimus 
Paladyn
Bronie



Wiek: 29
Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 341
Skąd: Tarnowskie Góry :)
Wysłany: 2011-08-03, 20:28   

Jeżeli Olaf biega tobie po jungli z 300Hp to jest idiotą. Ja jungluję prawie zawsze i jeszcze nigdy nie miałem problemów z kontrą, prawdopodobnie za słabi przeciwnicy.
_________________
 
 
 
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-08-20, 00:03   

Mam prośbę: podajcie mi oryginalne angielskie nazwy skórek królewskiego shaco i penta sony. Bo mam polską wersję, a nie wiem, czy przetłumaczę zgodnie z oryginałami.
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2011-08-20, 08:43   

Royal Shaco
Pentakill Sona
_________________
 
 
Alexij Septimus 
Paladyn
Bronie



Wiek: 29
Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 341
Skąd: Tarnowskie Góry :)
Wysłany: 2011-10-08, 11:41   



Coś dla ciebie Ravy. Bardzo podoba mi się jego styl. Do tego wróg TFa :D
_________________
 
 
 
Reyned 
Wojownik Szkieletów



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 666
Wysłany: 2011-10-09, 18:53   

Ta ^w^ najprawdopodobniej się nim zainteresuję. Pytanie tylko kim on będzie? Pachołkiem Doktorka czy samym doktorkiem?
_________________
Cytat:
Every theory of love, from Plato down, teaches that each individual loves in the other sex what he lacks in himself.
G. Stanley Hall

That's why love theories are bad.
 
 
 
Fergard 
Rycerz piekieł
Już nie emo półdemon



Wiek: 29
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 188
Skąd: Czy to ważne?
Wysłany: 2011-11-08, 20:34   

Zacząłem grać niedawno, gra jest awesome.

Nie jestem jakimś tam dobrym graczem, ale wydaje mi się, że najlepiej gram Garenem(kupiony), Gravesem(Ów gość z dwururką) i Mordekaiserem(Kiedy grałem wcześniej, ale potem przerwałem na długi czas). Mój nick w grze to Daeva of Spira.
Przyznam się z miejsca, nie kojarzę za bardzo tych wszystkich skrótów, którymi ludzie się posługują i moje umiejętności, jak wspomniałem, trochę leżą, ale wierzę, że mogę robić za kompetentnego przeciwnika.

Pozdrawiam
_________________
Your hope ends here... And your meaningless existence with it!
 
 
 
Verthiss 
Wiedźmiarz
The Nameless One



Wiek: 32
Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 329
Skąd: Alzonia
Wysłany: 2011-11-09, 11:22   

http://riot-web-static.s3...er-Final_pl.jpg

To jest to! xD
Kiedy wszyscy moi znajomi zaczynali grać w LoLa (maj 2010?), nie mogłem się przezwyciężyć, by zacząć grać bo z obrzydzeniem patrzyłem na takie postacie jak Veigar i Annie z powodu ich cukierkowości. Kiedy jednak wszystko to przetrawiłem a potem i polubiłem, zaczęła mi niemal przeszkadzać tendencja do umroczniania lub ukozaczania każdego świeżego championa w League. Oczywiście co bardziej mroczni typowie są jedneocześnie moimi ulubionymi (patrz np. Malzahar, Morde (RIP) i Noc ;D ) ale gra traciła na wspomnianej przeze mnie "cukierkowości" która nadawała LoLowi tak charakterystyczny klimat. Wygląda na to, że RIOT nawraca się i chociaż na chwilę wraca do pierwotnego konceptu ;D
_________________
Masz trochę niespożytkowanego czasu? Myślisz, że małe dziewczynki i chomiki z zasady nie są niebezpieczne? Chcesz osiągnąć wyższy stopień nerdostwa? Zagraj z nami w LoLa! :D
http://signup.leagueofleg...ea06b8464041734
 
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-11-09, 12:03   

Oh, jakiś Ty Verthiss mhroczny... :->

Jeśli chcecie możemy się na wspólnego normala umówić. Obawiam się jednak, że większość wyemigrowała ze strachu przed ruskimi na zachód, a na wschodnim prawdopodobnie zostałem tylko ja Verthiss i Matuzaleth. Chyba, że ktoś ma konto na USA to można ewentualnie tam.
 
 
Verthiss 
Wiedźmiarz
The Nameless One



Wiek: 32
Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 329
Skąd: Alzonia
Wysłany: 2011-11-09, 12:15   

Mam konto na zachodzie także nie widzę problemu. Wprawdzie zagrałem na nim tylko kilka gier ale darmowe postaci zupełnie mi wystarczą w razie czego :P

nick: Vesemirt
_________________
Masz trochę niespożytkowanego czasu? Myślisz, że małe dziewczynki i chomiki z zasady nie są niebezpieczne? Chcesz osiągnąć wyższy stopień nerdostwa? Zagraj z nami w LoLa! :D
http://signup.leagueofleg...ea06b8464041734
 
 
 
Reyned 
Wojownik Szkieletów



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 666
Wysłany: 2011-11-10, 07:51   

Czy tylko mi to przypomina...


Champ może być ciekawy.
Też gram teraz na wschodzie, obecnie mam prawie 30 (jednej wygranej mi brakuje, ale jakoś nie mam czasu dobić) grywam głównie w soboty.
Nick: 7Ravy czyli bez zmian.
_________________
Cytat:
Every theory of love, from Plato down, teaches that each individual loves in the other sex what he lacks in himself.
G. Stanley Hall

That's why love theories are bad.
 
 
 
Qumi 
Adept



Wiek: 37
Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 516
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-12-10, 19:36   

Mam jedno zaproszenie do DOTA2 beta jeśli ktoś chce? Potrzebuję tylko konta steam do którego mam wysłać.
_________________
The brighter light shines upon you, the darker becomes your heart.
 
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-12-14, 13:26   

Hmm… dostałem PW na forum Lola :
Kod:
Gratuluję, zostałeś wybrany w naszym losowaniu! Nagrodą jest 3500 Riot Pointów (RP) i Zestaw Gamer's Choice, aby odebrać nagrodę należy wejść i potwierdzić swoje konto...


i tutaj pojawia się link, moim zdaniem to podpucha, a co Wy o tym sądzicie?

EDIT:

Jestem niemal pewny, że ktoś chciał to konto zhakować. Oto link do tej strony, tylko niech nikogo nie pokusi, żeby tam cokolwiek wpisywać, hack murowany... na pierwszy rzut oka widać, że coś jest nie tak http://www.lol-reward.pl/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum