Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Mapka
Autor Wiadomość
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2010-08-18, 13:05   Mapka

Oto link do zapowiedzianej przeze mnie mapki. Narazie nie posiada fabuły ani zadań. Tak jak wspomniałem tworzona była tylko na rzecz wspólnej rozgrywki.

***
Mapka została zaktualizowana, poprawiłem kilka lokacji.

Nevendaar.rar
Pobierz Plik ściągnięto 2038 raz(y) 34,71 KB

Ostatnio zmieniony przez Arosal 2010-08-22, 18:49, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2010-08-18, 13:10   

Jak duże toto jest? Mój komp jakichś gigantów nie pociągnie, więc to ważne gdybym chciał sprawdzać czy dla rozgrywki "tnij i siecz" D3 się nadaje :-P
_________________
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2010-08-18, 13:15   

Wielkość 100x100 więc jest trochę mniejsza od tej Qumiego. W między czasie poprawie pozostałe mapki i może je też tu zaprezentuję. Z fabułą będzie trudniej, na razie nie mam pomysłu. :-P
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2010-08-18, 13:17   

A możesz powiedzieć w odniesieniu do map z kampanii jak to się ma? 1-2-3-4 misja?
Aż dziw że tyle zainteresowania wykazuję ;-)
_________________
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2010-08-18, 15:16   

Wielkością przypomina przedostatnia misję. Jest dość duża. Postawiłem przede wszystkim na rozwój: są dostępne 3 rasy, każdy ma swój połać terenu gdzie można wylevelować i zaopatrzyć jednostki. Jeśli zauważycie jakieś przeszkody czy niepotrzebne utrudnienia piszcie. Mi ta mapka przypadła do gustu, mam nadzieję, że i Wam się spodoba :->

***
Kilka wskazówek:
Instalujemy tak samo jak mapę Qumiego. Mapka jest mocno zalesiona, szczególnie terytorium/wyspa elfów może przypominać trochę labirynt, nie zrażać się… ;-) pracujcie kamerą, zbierajcie surowce leżące na drogach, gwarantuje, że wszędzie da się dojść. Zwracam uwagę gdyż nie dalej jak wczoraj, natknąłem się na kilka wątpliwych miejsc. Obracając kamerę znajdziecie surowce które czasami torują drogę. Mam zastrzeżenia co do balansu mobów, wydaje mi się, że te początkowe są zbyt łatwe, ale to się jeszcze zobaczy.
Co do zadania głównego, niedługo coś sklecę, póki co osoby które ściągnęły mapkę mogą ukierunkować się na podbój stolicy przeciwnika. W lewym dolnym rogu widać wyspę zajętą przez hordy nieumartych, najprawdopodobniej to tam rozegra się decydująca o zwycięstwie bitwa. Niestety nie mam na razie czasu by to wszystko obmyślić.
 
 
Qumi 
Adept



Wiek: 37
Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 516
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-12-16, 10:28   

Tutaj więcej różnych map ze strony kalypso: http://forum.kalypsomedia...tid=5962&page=5
_________________
The brighter light shines upon you, the darker becomes your heart.
 
 
 
Michal787 
Adept
Łowca...



Wiek: 29
Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 124
Wysłany: 2011-03-02, 23:22   

To znaczy póki co powiem tyle, że jak na razie gram ale patrze iż ciężko mi trafić z tym doświadczeniem (na początku brałem na najmniejszy, który nie wypalił, teraz gram dośw. x3), bo jeszcze nie wyszedłem daleko od swojego miasta, a już jestem na Paladynach z dużym doświadczeniem, choć z drugiej strony niewiem czy z doświadczeniem x 1,5 dam radę zdobyć niektóre miasta. No ale to chyba bardziej z powodu tego, że wolę bitwy w których nie ma zabójczego ryzyka, tak więc moje ograniczone podejście, muszę je zmienić. Jednak to problem z wcelowaniem w dobre opcje. Mapka stoi mimo tego niuansu na wysokim poziomie :) Zapowiada się ciekawa rozgrywka, bo elfy prą do przodu coraz dalej w głąb mapy (gram Imperium) :mrgreen: No dobra powiem, że skończyłęm i wszystko było dobrze, tylko komputer przy tym poziomie moich jednostek nie narzucił zbytniego poziomu jeśli chodzi o wrogich bohaterów. Teraz mam nadzieję, że będzie lepiej, gram elfami ale tu muszę zwrócić uwagę, że elfy mają za łatwo w początkowej części. Rzecz jasna im dalej w głąb tym ciężej co jest na plus ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum