Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Soundtrack
Autor Wiadomość
BrudasekPL 
Włócznik
Disciples MANIAK



Wiek: 26
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 91
Wysłany: 2010-12-28, 00:32   Soundtrack

Jeżeli założyłem ten temat to przepraszam:D Ale jak można zmienić soundtrack?(chodzi o ścieżkę dźwiękową podczas bitwy) Bo jeżeli podmienić nazwę to już próbowałem ;( Bardzo proszę o pomoc :grill:
_________________
Everything Must Burn...
 
 
Ebenezer Meshullam 
Wiedźmiarz
T.o.Y.



Wiek: 36
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 680
Skąd: Ferlan
Wysłany: 2010-12-28, 01:53   

Jak to zmienić soundtrack? Po co ingerować w coś, co zostało stworzone w klimat gry? Jak Ci za mało lub na dłuższą metę muzyka nuży, wyciszasz ją do zera i włączasz to, co chcesz posłuchać.
_________________
Deal with it.
 
 
 
BrudasekPL 
Włócznik
Disciples MANIAK



Wiek: 26
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 91
Wysłany: 2010-12-28, 10:31   

Ja prosiłem o pomoc nie o własne zdanie jak chcesz wiedzieć :( I chodzi o zamienienie soundtracku z tego z disa na jakiś inny
_________________
Everything Must Burn...
 
 
Equimanthorn 
Chłop



Wiek: 38
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 23
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-01-24, 18:03   

Zmiana muzyki jest prosta. Wejdź w katalog Music w folderze gdzie masz zainstalowane Disciples II i odsłuchaj wszystkie pliki swoim ulubionym playerem (polecam AIMP2).

Jak łatwo można dość do wniosku pliki ambXX.wav (gdzie XX to numer), to muzyczka która leci w trakcie eksploracji mapy, battle0X.wav to ścieżka dźwiękowa przy ubijaniu oponentów, a dwrftrkX.wav, elftrkX.wav, heretrkX.wav, humntrkX.wav, undetrkX.wav to muzyka odgrywana w siedzibach (kolejno krasnale, długouche, demony, imperium, truposze).
Reszta jest średnio interesująca jeśli chodzi o podmianę.

Teraz wystarczy tylko odnaleźć swoje ulubione mp3/ogg, zmienić je na WAV za pomocą jakiegoś konwertera (polecam Format Factory), nadać odpowiednią nazwę (np humntrk1.wav jeśli chcemy zmienić muzykę odgrywaną w siedzibie imperium) i wrzucić do katalogu Music.
Sam już dawno zmieniłem muzyczkę na zdecydowanie ciekawszą.

Cytat:
Po co ingerować w coś, co zostało stworzone w klimat gry?


http://dl.dropbox.com/u/16947862/undetrk1.7z - skonwertuj na wav i wrzuć do folderu Music. Będzie to odgrywane w siedzibie truposzy. Będziesz wiedział "po co".
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum