Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Sentyment do jednostki
Autor Wiadomość
Raven 
Nosferat
Wieczny Bluźnierca



Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 784
Skąd: Tar Al'naihme
  Wysłany: 2010-08-21, 17:41   Sentyment do jednostki

Tak w skrócie: czy darzycie jakieś jednostki grywalne szczególnym sentymentem? Bohaterów a może zwyczajnych żołdaków? Disciples to uniwersum specyficzne i na pewno każdy ma ma tam jakiś ulubieńców. I nie chodzi o statystyki. Kto rozbudza waszą wyobraźnię lub patrząc na niego uśmiech sam wam pcha się na twarze? Ja mam kilka takich, pierwszy przykład jaki przytoczę to Weteran z Górskich Klanów.
Dlaczego? Zawsze gdy go widzę już wyobrażam sobie tego doświadczonego, honorowego wojownika i wszystkie bitwy, które stoczył. Po za tym kojarzy mi się z wikingiem bardziej niż wszyscy? Bo to właśnie oni szukali godnego siebie przeciwnika, z którego ręki mogli honorowo polec na polu walki. A jak z tym u was? :mrgreen:
_________________


Jam jest Hermes
Który własne skrzydła pożerając
Oswojon zostałem
 
 
Mikael 
Giermek
Avatar Wszechojca.



Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 26
Skąd: Al Shedir.
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2010-08-21, 21:08   

Moim ulubieńcem zawsze był i jest wielki inkwizytor, ponieważ widząc jak walczy i pokonuje potężnych wrogów przypominam sobie także jak wiele musiał przejśc by stac się tak wspaniałym wojownikiem wszechojca ;-) .
_________________
Gloria Victis!
 
 
superwojtek 
Wtajemniczony
Pogromca Zła



Wiek: 30
Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 77
Skąd: Danków
Wysłany: 2010-08-21, 21:20   

A moim ulubionym był, jest i będzie Onyksowy Gargulec. Fajna animacja ataku, wygląd i oczywiście najbardziej opłacalna do zabicia z jednostek (810 EXP), których wskrzeszenie kosztuje 600 sztuk złota.
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2010-08-21, 22:13   

Mikael napisał/a:
Moim ulubieńcem zawsze był i jest wielki inkwizytor, ponieważ widząc jak walczy i pokonuje potężnych wrogów przypominam sobie także jak wiele musiał przejśc by stac się tak wspaniałym wojownikiem wszechojca ;-) .
superwojtek napisał/a:
A moim ulubionym był, jest i będzie Onyksowy Gargulec. Fajna animacja ataku, wygląd i oczywiście najbardziej opłacalna do zabicia z jednostek (810 EXP), których wskrzeszenie kosztuje 600 sztuk złota.

Ehh dwójka Disa to nie wszystko, jedyna postacią która poprzez wszelkie zmiany i trzy odsłony gry nadal wygląda interesująco to Łowca Czarownic.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Raven 
Nosferat
Wieczny Bluźnierca



Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 784
Skąd: Tar Al'naihme
Wysłany: 2010-08-21, 22:24   

Vogel Serapel napisał/a:
Ehh dwójka Disa to nie wszystko, jedyna postacią która poprzez wszelkie zmiany i trzy odsłony gry nadal wygląda interesująco to Łowca Czarownic.


Mi akurat ten z D3 nie przypadł do gustu. Ogólnie jest w porządku tylko ta broń psuje jak dla mnie cały efekt.
_________________


Jam jest Hermes
Który własne skrzydła pożerając
Oswojon zostałem
 
 
oneironauta96 
Opętany
Rzecznik Bethrezena



Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 3
Wysłany: 2010-08-22, 18:28   

A mi się zawsze podobał Wampir i Śmierć.Nie wiem dla czego ale jakoś ciągną do siebie.
 
 
Galad 
Wtajemniczony



Wiek: 28
Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 20
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-08-22, 22:07   

Moim bardzo sromnym zdaniem Wyrocznia jest jednostką emanującą klimatem sagi Apostołów. Jako psionik ma wielki posłuch wśród elfów zarówno szlachetnych jak i dzikich, posiada zdolność umysłowego jednoczenia się z elfickim bóstwem oraz zasklepiania większych ran sojuszników.

Z góry przepraszam za offtop, ale chciałbym się przywitać z Nevendaar'ską (eh ten nasz język ...) gawiedzią, ergo
Wszystkich serdecznie wita - Galad :mrgreen:
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2010-08-23, 20:52   

Ja darzę wielką estymą Tancerkę - jest przepiękna. Miałam na nią taki "smak", że nawet jeśli bardziej opłacała by mi się Sylfida, to i tak brałam Tancerkę :3

Z Imperium to Imperialny Zabójca i Łowca Czarownic. Są, och, tak pięknie animowani.
Z Legionu, to Wiedźma, również ze względu na przyjemną dla oka animację.
Z Hord - Wojownik szkieletów, ta dziwna pseudo-aureola jest świetna, animacja też ma w sobie coś bardzo trupiego.
_________________

 
 
 
Loki 
Opętany



Wiek: 33
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 3
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2010-08-23, 21:09   

Moim ulubieńcem jest Książe, bohater wojownik Legionów, nie mający sobie równych na polu bitwy, atakujący z okrzykiem swym piekielnym mieczem ;)
W Disciples I również go bardzo lbiłem, ale w DIII stacił swój urok ;(
 
 
Axhezer 
Wtajemniczony



Wiek: 31
Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 65
Wysłany: 2010-08-23, 21:22   

Ja mam sentyment do jednostki nieumarłych zombi prawie zawsze go wybieram, pamiętam że jako pierwszy D1 awansowała mi ta jednostka, no i jeszcze zombi(z D2) przypomina mi kogoś.
 
 
 
Pete 
Inkwizytor



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 704
Wysłany: 2010-08-24, 08:50   

Witch Hunter - w D1 i w D2 przyzwoity a w D3 super - i jeszcze ma fajny atak 2x.
Bo wlaściwie zawsze grając Imperium wybieram te droge rozwoju giermka...
 
 
 
BrudasekPL 
Włócznik
Disciples MANIAK



Wiek: 26
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 91
Wysłany: 2010-09-26, 20:42   

Jak dla mnie to kocham sobowtóra gdyż gdy byłem żółtodzibem to tylko moja drużyna wyglądała tak
Sobowtór-Sobowtór
Sobowtór-Antypaladyn
Arcyczart-Sobowtór
_________________
Everything Must Burn...
 
 
Santus Westil 
Wojownik
Kapłan Runów



Wiek: 113
Dołączył: 16 Paź 2010
Posty: 52
Skąd: Klan Kuźni Zimy
Wysłany: 2010-10-19, 18:45   

Natomiast ja zawsze najbardziej ze wszystkich lubiłem Arcymaga Imperium (D2). Stary czarodziej, z dużym doświadczeniem, siwe włosy, skupiona twarz. Podobał mi się jego wygląd, ten fajny malachitowy i brunatny kolor jego szaty, zdobiony na krawędziach i środku złotym pasmem. Bardzo podoba mi się też jego zwykły, ale klimatyczny kostur, ale jeszcze bardziej ta fikuśna, czarodziejska czapka. Podobają mi się nawet te okulary, sterczące na nosie. Animacja jego ataku jest całkowicie inna od wszelkich magicznych ataków Imperium, ale ma własny urok. Ogólnie, podoba mi się całokształt, wszelkie animacje, wygląd, głos... to zdecydowanie moja ulubiona jednostka... bohater. :D


PS: Właśnie to mnie najbardziej wkurza w D3, mój idealny Arcymag został zmieniony na jakiegoś młodzieniaszka, który nie ma najmniejszego pojęcia o wiedzy tajemnej, wbrew opisowi. Wcale nie wygląda na takiego, co mógłby poprowadzić drużynę do boju i wyjść z tego cało. Przepraszam za offtop.
_________________
Ryje w ciężkim kamieniu,
Grzebie w gęstym cieniu,
Magią swoistą napełnia,
Runem ognistym, swe żniwo, uzupełnia.
 
 
 
Geras 
Chłop



Wiek: 36
Dołączył: 07 Lis 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-11-07, 21:03   

Obrońca Wiary, Prorokini, Rycerz Pegazów - moje ulubione combo i wielki sentyment do tych postaci i całego Imperium.
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2010-11-07, 21:58   

Biały Czarodziej i Archont... Portret tego pierwszego przywodzi mi na myśl Sarumana z Władcy Pierścieni,ta jego duma i majestat coś wspaniałego. Jeśli chodzi o Archont, jest to jednostka perfekcyjna pod każdym względem... no może nie licząc samej przydatności w grze bo z tym jest różnie ;-)
_________
Niestety w Disciples 3 obydwie jednostki zostały pozbawione klimatu. Biały jakoś tak bez pomysłu, wyszła taka krzyżówka Gandalfa białego, Sarumana i Dumbledore co dało dziwny efekt końcowy, co do Archnta, tutaj nie musze zbyt wiele pisać to pogwałcenie wszelkich norm etc.
Ostatnio zmieniony przez Arosal 2011-02-25, 15:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Michal787 
Adept
Łowca...



Wiek: 29
Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 124
Wysłany: 2010-11-08, 00:07   

Ja mam duży sentyment do Bandyty i Grabieżcy, gdyż idealnie mi pasują do wizerunku dzikiego elfa, zaś do szlachetnego to Archont, kojarzący mi się z elfami z Władcy Pierścieni. No i jeszcze Wartownik o bardzo fajnym wyglądzie, opisie, pokazującego rzeczywiście istotę pochodzącą z dalekich, zimnych lądów, gdzie zawsze jest zawierucha śnieżna :-) Dodam jeszczę Książę Demonów, zawsze ukazującego według mnie siłę i potęgę Legionów. No oczywiście z tej frakcji to jeszcze Demonolog i Inkub, którzy lepiej wyglądać nie mogą. Dorzucę do nich wszystkich ostatecznie Łowce Czarownic (wygląd, opis, w 3 tak samo), Anioła(budził zawsze wizerunek potężnego przeciwnika pomimo dość drobnej sylwetki) no i jeszcze Odcień budzący grozę. To chyba na tyle :mrgreen:
 
 
DeanDun 
Adept
Elficki Złodziej



Wiek: 24
Dołączył: 12 Lis 2010
Posty: 19
Skąd: Zaczarowany las
Wysłany: 2010-11-13, 14:04   

Moim najulubieńszą jednostką (oczywiście u elfów) był, jest i będzie wartownik z lodowymi strzałami. :elf: Oczywiście jednostka u dalekosiężnych jednostkach.
:elf:
_________________
ZA PRZYMIERZE!!!
:elf:
 
 
 
NigoO 
Chłop
Łowca


Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 23
Wysłany: 2010-11-14, 13:14   

Hmm jedyną taką jednostką jest chyba Wojownik Szkieletorów.
 
 
 
Veze 
Opętany


Wiek: 25
Dołączył: 25 Gru 2010
Posty: 14
Wysłany: 2010-12-25, 17:45   

Moja to Książe :devil: z Legionów potępionych nie wiem czemu jakoś go lubię :mrgreen:
 
 
Wacho 
Berserker
Analfabeta



Wiek: 30
Dołączył: 15 Sie 2009
Posty: 52
Skąd: Tczew
Wysłany: 2010-12-25, 21:30   

hmmm ... InkuP , bo ma fajny atak ;p
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum