Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakupy online
Autor Wiadomość
Ebenezer Meshullam 
Wiedźmiarz
T.o.Y.



Wiek: 36
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 680
Skąd: Ferlan
Wysłany: 2010-09-29, 21:08   Zakupy online

W tym temacie chciałem uzyskać rady, wskazówki od forumowiczów odnośnie zakupów przez sieć. Konkretnie chodzi mi o polecenie zagranicznych sklepów, zamierzam sobie nabyć coś u nas niedostępnego (BlazBlue: Calamity Trigger, w końcu i to wszyło w wersji PC), a nie chciałbym się naciąć na niesolidne lub bardzo drogie usługi zagraniczne (Cethu coś mi całkiem niedawno rzucił na gg, ale nie mam tego w archiwum i nie wiem czy obejmuje gry).
Na stronie gry są odnośniki do kilku sklepów, przy czym oferta z amazon wydaje się najbardziej atrakcyjna:
http://www.amazon.co.uk/B...85786200&sr=8-7
(tylko zastanawia mnie skąd taka duża obniżka w cenie - czy to dla klientów, którzy poczynili już tam jakieś zakupy, czy to trwająca przez jakiś czas oferta specjalna? Są w tym jakieś kruczki, haczyki?).
Poza tym, jak wysokie mogą być koszta przesyłki i od czego zależą?
Poza samą grą przydałby mi się odpowiedni kontroler i myślę też nad nabyciem pada do XBoxa 360 (bo konwersja na Windę jest zrobiona z wersji XPudłowej) - warto byłoby kupić razem z grą czy też u nas w kraju (bo pady jak i ich wersje - zbliżone formą do oryginału powinny być dostępne).
_________________
Deal with it.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum