Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Vozu
2011-09-15, 09:44
Mały problem z aktem VI
Autor Wiadomość
Labeox 
Chłop


Wiek: 54
Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 2
  Wysłany: 2010-02-11, 10:14   Mały problem z aktem VI

Witam,

Mam mały problem z przejściem aktu VI. Odsłoniłem już cały dół mapy, zdobyłem wymagany pierścień lecz gdy wracam do jedynego przejścia na górną część mapy - leży zawalone drzewo a za nim czekają dwa kościeje - nic nie mogę zrobić. Czy ktoś mógłby mi doradzić jak dalej należy postąpić bo utknąłem na dobre w tym miejscu i nie mogę kontynuować gry...
Serdecznie dziekuje za pomoc.

Pozdrawiam
Piotr
 
 
barczjano1988 
Chłop


Dołączył: 20 Lut 2010
Posty: 3
Wysłany: 2010-02-20, 13:03   ??

mam ten sam problem!! czy ktoś już przeszedł akt VI proszę o pomoc!!
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2010-02-20, 13:24   

Nie grałem w tą misję, ale według ruskiego forum trzeba zanieść zdobyty pierścień do jakiegoś dębu ("You have to get the ring to the oak"-nie mam pojęcia o co dokładniej chodzi bo nie widziałem tego scenariusza na oczy) po czym pójść z nim do tego zawalonego drzewa - powinna zacząć się automatyczna konwersacja z nieumarłymi po której droga zostanie odblokowana. Pomoc z drugiej ręki jak widać, innej zaoferować nie możemy...
_________________
Ostatnio zmieniony przez Vozu 2010-02-20, 13:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
barczjano1988 
Chłop


Dołączył: 20 Lut 2010
Posty: 3
Wysłany: 2010-02-20, 14:21   

hym dalej nie moge tego przejść tam gdzie jest te drzewo przewalone to niema zadnych postaci :/ wogóle u mnie niema... i nie mozna sie dostac na gorną część mapy :/

Korzystaj z opcji edycji postów zamiast pisać jednego pod drugim.
Vogel
Ostatnio zmieniony przez Vogel 2010-02-20, 15:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2010-02-20, 14:24   

W takim razie nie jestem w stanie pomóc - z tego co wiem, jest to dość popularny problem, ale nikt poza tym, co napisałem, nie był w stanie powiedzieć.
Chyba, że Elle jak wpadnie wieczorem to coś napisze (zaliczył całą kampanię Imperium z tego co wiem).
_________________
 
 
barczjano1988 
Chłop


Dołączył: 20 Lut 2010
Posty: 3
Wysłany: 2010-02-20, 15:21   

ok mam nadzieje ze cos pomoze :)
 
 
Labeox 
Chłop


Wiek: 54
Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-02-20, 16:14   

Witam,

Mi już udało się przejść..... nie do końca dobrze zrozumiałem za pierwszym razem co należy zrobić. W momencie zdobycia pierścienia należy przejść w prawy dolny róg mapy... tam jest takie szerokie lekko podświetlone (płonące) drzewo - DĄB. Po najechaniu na niego kursorem nie zauważycie żadnych zmian kursora tak jak ma to miejsce przy budynkach itp. Wystarczy podejść bardzo blisko drzewa i automatycznie rozegra się scenka... następnie po wysłuchania tej scenki można wrócić do tych dwóch kościeii - przepuszczą was.

Akt VI jest aktem końcowym !

Pozdrawiam
 
 
Nanny 
Chłop


Dołączyła: 25 Sie 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-08-25, 15:23   

Hej, mam podobny problem i nie bardzo wiem co z tym fantem zrobić. We wspomnianym VI akcie wykonałam zadanie z pierścieniem, odniosłam do tych kościotrupów, oni mnie przepuścili, doszłam do starca, pokonałam go. I co dalej? Odkryłam tyle mapy ile mogłam, ale pozostaje czarna plama tam gdzie jest ten portal i nie można się do niego dostać, ścieżka jest przecięta jakąś terenową przeszkodą. Zauważyłam też, że w "Zadaniach" nie miałam napisane "Ukończono" zarówno przy zadaniu z pierścieniem, jak i z utorowaniem drogi do świątyni. A przecież je ukończyłam. Czy coś pominęłam, czy się zbugowało, czy przeinstalować grę czy...?
 
 
antonio_corr 
Chłop


Dołączyła: 24 Wrz 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-09-24, 16:12   Re: Mały problem z aktem VI

Witam, mam podobny problem jak koleżanka wyżej, dodam, że mam wersję 1.6.02 rus oryginalną, kupiłem bo przy okazji się dokształcam zawodowo :) nie wiem jak skończyć 6akt imperium, cała mapa odkryta, starzerc pokonany, podpowie ktoś?
 
 
Verthiss 
Wiedźmiarz
The Nameless One



Wiek: 32
Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 329
Skąd: Alzonia
Wysłany: 2010-09-24, 23:55   

Moja kopia DIII odmówiła posłuszeństwa, nie pochwalę się więc screenem, sądzę jednak, że to nie błąd. Przejście jest bardzo słabo widoczne, aby do niego dotrzeć, musisz podejść od południowo-zachodniej strony ukryteego pod mgłą wojny terenu.
 
 
 
antonio_corr 
Chłop


Dołączyła: 24 Wrz 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-09-25, 08:32   

zaraz pójdę połazić, tylką z tą mglą to ciężko bo czarem odkryłem całą mapę :oops:

EDIT: dla potomnych, ogarnąłem temat, mniej wiecej śrdoku mapy jest taki ołtarz? z niebeiskim kółkiem, nie da się na niego kliknąć etc. ale jak sie podjedzie najbliżej jak się da, pojawia się pentagram i legiony, bitwa i koniec :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum