Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Nagash ep Shogu
2010-06-24, 23:18
Legiony Potepionych
Autor Wiadomość
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2010-05-07, 23:24   

Z tym piekłem i przyzywaniem demonów to jest dość ciekawa sprawa. Otóż pamiętacie misję, w której trzeba było po raz drugi ukatrupić Azterotha. Wpierw należało zabić Wyznawcę/Demonologa (nie pamiętam już), który demony przyzywał. Wydaje mi się w związku z tym, iż samo piekło jest rezerwuarem demonicznych bytów, nad którymi władzę sprawują ci, którzy je wezwali. Stąd posłuszeństwo demonów przyzwanych przez wspomnianego Wyznawcę/Demonologa względem Uthera. Przy czym inaczej trzeba by było traktować demony żyjące na powierzchni, tzn. te, którym w kampanii przewodzimy.

Padło pytanie o sposób komunikacji Betka z podwładnymi. Otóż komunikacja kwiczała i leżała z powodu zamknięcia Betka w więzieniu. Boska natura mogła pomóc mu w przekazywaniu swych myśli do wybranych jednostek, ale nie było szans na bezpośrednie rozkazywanie, nie w obliczu zamknięcia Bethrezena. To by też mogło tłumaczyć późne rozwiązanie sprawy Uthera, bodajże w 5 misji Betkowi dopiero udaje się odezwać do swego ludu.
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2010-05-08, 08:24   

A mi się coś tak kojarzy, że ta informacja była misję-dwie wcześniej, przyniósł wieść Gargulec Onyksowy i chyba się go zabijało jako oszusta.... i dopiero w czwartej mamy konkretne postawienie sprawy Uthera, zabijanie Asterotha i w ostatniej misji walkę z Utherem, chyba, że coś kręcę, nie pamiętam takich szczegółów potępieńczej kampanii...
_________________
 
 
Verthiss 
Wiedźmiarz
The Nameless One



Wiek: 32
Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 329
Skąd: Alzonia
Wysłany: 2010-05-09, 12:49   

Onyks przychodził na początku misji, w której mamy już Asterotha jako pomocnika, czyli bodajże czwartej.

Wydaje mi sie, że Nagash ma rację w sprawie komunikacji, chyba właśnie tak ona wyglądała.
_________________
Masz trochę niespożytkowanego czasu? Myślisz, że małe dziewczynki i chomiki z zasady nie są niebezpieczne? Chcesz osiągnąć wyższy stopień nerdostwa? Zagraj z nami w LoLa! :D
http://signup.leagueofleg...ea06b8464041734
 
 
 
Raven 
Nosferat
Wieczny Bluźnierca



Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 784
Skąd: Tar Al'naihme
Wysłany: 2010-05-09, 16:02   

No raczej. Bo gdyby miał tak dobry kontakt z demonami jak Mortis z żywymi trupami to cała maskarada Uthera szybko by upadła i nie miałby szansy tak zbałamucić Legionów. Zdemaskowano by go już na samym początku. A tak nasz upadły aniołek miał kłopoty z komunikacją ze swoimi wyznawcami. Wydaje mi sie też, że mógł przez swoje uwięzienie nie do końca wiedzieć co dzieje się w świecie śmiertelników.
_________________


Jam jest Hermes
Który własne skrzydła pożerając
Oswojon zostałem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum