Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Niańka z Winchesterem na Ramieniu - Komentarze
Autor Wiadomość
Fergard 
Rycerz piekieł
Już nie emo półdemon



Wiek: 29
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 188
Skąd: Czy to ważne?
Wysłany: 2009-11-27, 22:33   Niańka z Winchesterem na Ramieniu - Komentarze

Jak w temacie. Feel free to write feedbacks.

Akceptuję nawet te nieprzychylne.
_________________
Your hope ends here... And your meaningless existence with it!
 
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2009-11-28, 09:49   

Odnoszę wrażenie, że jesteś wręcz uzależniony od mieszania w tych opowiadaniach... tak, mam na myśli postacie zapożyczone skądsiś.
Opowiadanie byłoby genialne gdyby nie:
-przesadna ilość angielszczyzny: o ile "dart" w wypowiedziach postaci nie przeszkadza mi zbytnio, to jednak narracja bardziej mi się widzi czystą polszczyzną
-to co zawsze czyli mieszanie światów, ciekaw jestem kiedy skończy się twój syndrom niebieskiego jeża (będę tak nazywał używanie cudzych postaci)
Chciałem pogratulować znacznego zmniejszenia ilości powtórzeń, w całym tekście jedno rzuciło mi się w oczy: "składać" było niepokojąco blisko siebie, trochę to mnie zakuło w oczy.
Sumarycznie, jest tak jak powiedziałem na początku: prawie genialnie.
_________________
 
 
Saemiel 
Pandemoniusz
Kaźniodziej



Wiek: 31
Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 721
Skąd: VI Piekło
Wysłany: 2009-11-28, 17:15   

To co mi się rzuciło w odniesieniu do poprzedniego opowiadania widać, że bardzo lubisz kowbojów ;P
Nieciekawie też brzmi blondwłosa lisica. Widać od tych wszystkich mang niektórym się w głowach poprzewracało. Tutaj przy okazji, kelnerek raczej nie ubiera się w koronkową bieliznę, albo z normalnego materiału albo bardziej hardkorowa, skóra albo lateks. No ale ta uwagę, co sam przyznaję, już jest czepialstwo.
No i przy okazji ubiór głównego bohatera. Wiadomo fantasy, ale jednak jakiejś logiki należy się trzymać. Jeśli ktoś ma zakrytą całą twarz to wynika to z tego, że mają jakieś niecne plany, w końcu takie chusty nosili bandyci na Dzikim Zachodzie. Równie dobrze można było ubrać się w kominiarkę. Jakoś nie widzę, żeby kogoś tak ukrytego wpuszczano do takiego przybytku.
Widać też pewną niekonsekwencję, niby nie miał uszu przez co pisk czy coś takiego nie zrobił na nim żadnego wrażenia. Z drugiej strony ogólnie wszystko słyszy. Po prostu jeśli słyszy to słyszy.
I chyba tekst był w pewnym momencie przerabiany, chodzi o moment ze stworkiem z którego wydobywał się głos. Potem zaś było coś wspominane o słuchawce, no ale przy edycji zdarza się czasem coś przeoczyć.
No i to łączenie różnych światów... Chyba nigdy mi się to nie spodoba.
Ale ogólnie jest znacznie lepiej niż przy poprzednich tekstach, tutaj przez tekst bynajmniej się nie brnęło, ale normalnie się go czytało. Zwroty akcji na ten przykład były niczego sobie.
_________________
Vituperatio stultorum laus est
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum