Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Obrazki
Autor Wiadomość
MachaK 
Barbarzyńca
Mojra Nevendaaru



Wiek: 111
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 936
Skąd: Popielisty wschód
Wysłany: 2007-06-08, 20:36   

Smash napisał/a:
Nie mogę ocenić Ashgana mógłby ktoś zamieścić obrazki tych jednostek w pełnej krasie? Z portretu wygląda jak następna ewolucja Mistrza Szkieletów.


No to może zrób grubą poziomę linię oddzielającą go od szkieletów?
_________________
Szaleństwo jest bramą, po której znajduje się nieśmiertelność. Nieśmiertelni mają wgląd na czas i przeznaczenie, a mając wgląd ma się też wpływ. Poddaj się władzy Mojrom, byś się nie rozpadł.
 
 
Smash 
Zbir
Strażnik Lorda Rahla



Wiek: 40
Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 223
Skąd: D'Hara
Wysłany: 2007-06-08, 23:26   

A po co jeśli można wiedzieć? Albo nie zrozumiałaś mojego postu albo sobie kpiny ze mnie urządzasz, mam przedziwne uczucie, że jednak to pierwsze :)
_________________
Sword of the cold, dark void, free yourself from the heaven's bonds! Become one with my power, one with my body and let us walk the path of destruction together! Power that can smash even the souls of the Gods! The Sword of Darkness, which can cut the Gods themselves! RAGNA BLAD
 
 
MachaK 
Barbarzyńca
Mojra Nevendaaru



Wiek: 111
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 936
Skąd: Popielisty wschód
Wysłany: 2007-06-09, 07:19   

Może lepiej się zastanów czy na pewno pierwsze (koniec offtopa bo nas zabiją)
_________________
Szaleństwo jest bramą, po której znajduje się nieśmiertelność. Nieśmiertelni mają wgląd na czas i przeznaczenie, a mając wgląd ma się też wpływ. Poddaj się władzy Mojrom, byś się nie rozpadł.
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-06-09, 18:59   

Smasz chodzi Ci o to że strażnikowi spod kaptura goła czaszka :?: Idąc tym samym tokiem myślenia dlaczego nie napiszesz że w DII Lisz wygląda jak kolejny poziom Widmowego wojownika :?:
Jeżeli kierowałeś się czymś innym to pisz posty jasne i zrozumiałe.
Bo w tej chwili popieram MahaK z tą jej wielką krechą.

Co do obrazków z DIII to mi one najmniej odpowiadają a to ze względu na ich realność, ot zwykła buźka kobiety
_________________

 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2007-06-09, 20:33   

Smashowi chodziło o to, że art jest małowyraźny. Niestety nie pokażę Ashgana w całej okazałości, print screen'y z D1 zapisuja sie mi w 16 kolorach i nic na nich nie widać.

Potrzebny jest program do robienia zrzutów. Ja takowy posiadam i po paru poprawkach /nie zrzyca niektórych czarnych pikseli/ zamieszczam tu obrazki.
Pyriel
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

Ostatnio zmieniony przez Pyriel 2007-06-09, 22:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Smash 
Zbir
Strażnik Lorda Rahla



Wiek: 40
Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 223
Skąd: D'Hara
Wysłany: 2007-06-10, 00:00   

Dokładnie chociaż Nagash mnie zrozumiał :/, różnica na portrecie między Władcą szkieletów a Ashganem jest minimalna, dlatego chciałem zobaczyć Ashgana w całej okazałości. Pyriel oczywiście, że portret lisza nadaje się na następny poziom bo ma stylowe wdzianko który do wojownika też pasuje ale w wyglądzie są duże różnice nie sądzisz? Odrazu widać, że to 2 inne jednostki.
Co innego z tym level up?
_________________
Sword of the cold, dark void, free yourself from the heaven's bonds! Become one with my power, one with my body and let us walk the path of destruction together! Power that can smash even the souls of the Gods! The Sword of Darkness, which can cut the Gods themselves! RAGNA BLAD
 
 
lis
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-11, 01:07   

Na minus dla D1 w porównaniu do D2
-wojownik i złodziej(ka)-nie wyglądają wcale jak jednostki nieumarłych
-duch- nie ma w sobie nic orginalnego, ot zwykła postać owinięta w jakieś szmaty.Widmo też się nie wyróżnia
-jednostki są jak dla mnie zbyt do siebie podobne/smoki, dzewko wojowników/
-Licz/czym on się różni od Lisza?/
Na plus
-Upiór
-Rycerz Śmierci
Ashgan z jednej strony jest lepszy od tego z D2,a z drugiej niezbyt orginalny po szkielety są przecież u wojowników
Co do Legionów na plus złodziej/porównawczo o niebo lepszy/,szatan/w D2 czart/mroczny/anty/paladyn.Opętany ma równie ch...wy portret jak ten z D2.Cała reszta na -.Berserker wygląda jak barbarzyńca.Demony do pięt nie dorastają swoim braciom z drugiej części.Czarownica jest brzydka.Poza tym jednostki są jeszcze bardziej do siebie podobne w zestawieniu z Hordami.Za dużo czerwieni.
Mógłby ktoś pokazać tu screeny podczas walki w stolicach?

Będzie z tym troche roboty, ale zobacze co da się zrobić.
Pyriel
Ostatnio zmieniony przez Pyriel 2007-06-11, 11:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-06-11, 12:03   

Obrazki uprościłem wycinając obrazki walczących jednostek ponieważ za dużo jest roboty z ich poprawianiem. Tu możecie zobaczyć strażników w pełnej okazałości:


Imperium atakujące dtolicę Hord



Klany atakujące dtolicę Imperium


Legion atakuje stolicę Klanów


Horda atakuje stolicę Legionu
_________________

 
 
Książę Bythazar 
Rycerz piekieł
Demoniczny Lord



Wiek: 31
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 301
Skąd: CYtadela Far'Nuli
Wysłany: 2007-06-11, 18:16   

Mam pytanie czy w jedynce można było zdobyć stolicę wroga?
_________________
 
 
 
MachaK 
Barbarzyńca
Mojra Nevendaaru



Wiek: 111
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 936
Skąd: Popielisty wschód
Wysłany: 2007-06-11, 19:58   

Móc zapewne tak, ale przy dużych nakładach finansowych (miksturki, armie) i magicznych (przywoływanie potworków) jednak na razie nie znalazł się żaden chętny (przynamniej ja o nikim nie słyszałam) co chciałby iść na misję samobójczą.
_________________
Szaleństwo jest bramą, po której znajduje się nieśmiertelność. Nieśmiertelni mają wgląd na czas i przeznaczenie, a mając wgląd ma się też wpływ. Poddaj się władzy Mojrom, byś się nie rozpadł.
 
 
Smash 
Zbir
Strażnik Lorda Rahla



Wiek: 40
Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 223
Skąd: D'Hara
Wysłany: 2007-06-12, 02:43   

Hordy:
Bardziej mi się jednak podoba ten w d2, chociaż tam jakiś rewelacyjny nie jest, ten w d1 wygląda zbyt zwyczajnie.

Legiony
Ładnie wygląda ale nie ma najmniejszych szans z Ashkael'em z d2 który dla mnie obok onyxowego gargulca ma najładniejszy wygląd i animacje ataku, wielka szkoda, że go już w d3 nie zobaczę. Próbował ktoś ustawić obrońcę w edytorze jako zwykłą jednostkę? Mi się nie udało :/

Imperium
Bardzo mi się podoba ten obrońca z d1, w d2 wygląda lekko zniewieściałe/kiczowato oO

Klany
Bardzo fajny, czyżby Thor we własnej osobie? :) Wole jego niż tego spasionego Vithara.

Winik końcowy 2-2 :P
_________________
Sword of the cold, dark void, free yourself from the heaven's bonds! Become one with my power, one with my body and let us walk the path of destruction together! Power that can smash even the souls of the Gods! The Sword of Darkness, which can cut the Gods themselves! RAGNA BLAD
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-06-12, 13:06   

Mamut napisał/a:
Mam pytanie czy w jedynce można było zdobyć stolicę wroga?

Największe szanse ma się atakując Legionami naszpikowanymi eliksirami i mającymi co najmniej dwa inkuby. Przypominam jednak, ze w Apostołach szanse trafienia były niższe niż w DII
Podoba mi się atak obrońcy hord, Ręce umarłych wciągające wojowników pod ziemie :mrgreen:
_________________

 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2007-06-12, 13:25   

O to, to, atak Ashgana w D1 byl o wiele lepszy, niż w D2, szkoda, że tego nie rozwinęli. To w jedynce były inkuby? Musze zagrać, bo juz nie pamietam... :roll:
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Książę Bythazar 
Rycerz piekieł
Demoniczny Lord



Wiek: 31
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 301
Skąd: CYtadela Far'Nuli
Wysłany: 2007-06-19, 22:15   

Ashgan ogólnie bardziej mi się podobał z dI niż z dII, był bardziej mroczny i lepszy.

P.S. Niech mi ktoś napisze jak powinno się wymawiać nazwy strażników stolic.
_________________
 
 
 
Gallean 
Nekromanta



Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 368
Skąd: Brzuśnik
Wysłany: 2007-06-19, 23:06   

Ashgan - Aszgen lub Aszgan
Ashkael - Aszkejl
Illumielle - Ilumieli
Vithar - Witar
Myzrael - Mizrial lub mizriel
Chyba dobrze
_________________
Mors certa, hora incerta

http://s19.gladiatus.pl/game/c.php?uid=68723
 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2007-06-20, 03:05   

No nie wiem... To raczej brzmi tak:

Aszgan
Aszkel
Illumielle, tak jak sie pisze, a nie "Ilu mieli" :->
Myzrael raczej też czyta sie tak, jak się pisze.

Tak się czyta jak powinno i powinno sie pisać na temat :!: Schodzicie ze wskazanej drogi panowie.
Pyriel


"Illumielle: się czyta "Illumiell" z akcentem na "e". R'ed
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

Ostatnio zmieniony przez R'edoa Yevonea 2007-11-06, 10:51, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
gufi102 
Wtajemniczony



Wiek: 37
Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 23
  Wysłany: 2007-07-06, 18:23   

nie tu nie ma co porównywać te obrazki postaci z disciples 1 biją na głowę te z 2
 
 
Eldehast 
Wtajemniczony
Plague Lord



Wiek: 33
Dołączył: 05 Paź 2007
Posty: 399
Skąd: Z otchłani bólu
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2007-10-06, 09:21   

Disciples 1 miało klimat tych jednostek , a 2 już nie , hrmpf a 3 będzie miała w ogóle portrety jak w poprzednich seriach,czy może coś pokombinują i dadzą inaczej..
_________________
Mściciel,działający dla Mortis, zabijący przez swoje cierpienie , ujeżdżający najpotężniejszego lorda smoczych liszy - eldehast...

Wojna Nevendaaru trwa! Renaissance!

www.anotherheroes.yoyo.pl - humor
www.sunless.yoyo.pl - fabuła
www.bitwy.com - uczestnicze tu
 
 
Kathrin 
Rycerz piekieł



Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 444
Wysłany: 2007-10-08, 11:43   

Na screenach z pola bitwy dokładnie widać, że każda jednostka ma własny portret.
_________________

 
 
 
Łowca Czarownic 
Wtajemniczony



Wiek: 29
Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 10
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-06-20, 20:03   

Mi bardziej przypadły do gustu portrety z D1, może dlatego, że były rysowane ołówkiem, którym rysować uwielbiam. I jest to dzieło ich rąk. Portrety są klimatyczne i mają w sobie to coś. Te z d2 dużo tracą. Nie ma porównania.
Smash, za wszleką cenę, widzę, bronisz D2. Pewien jestem, że gdybyś zagrał w D1, a szczególnie, jeśli najpierw zagrałbyś w D1, a potem w D2, uważałbyś atak i wygląd Ashgana za dużo lepszy niż w D2. Uważałbyś, że zniszczyli jego wizerunek i atak. Ja tak uważam i inni, których znam tak uważają.
No i Ashgan nie wydaje mi się kolejną jednostką awansu Mistrza Szkieletów.
Po pierwsze: Ashgan bardziej wygląda, jak lish, gdyż w oczodołach płoną mu oczy, czego nie widać u bezmózgich ożywionych trupów jakimi są woje.
Po drugie: Dlaczego wspaniały Mistrz Szkieletów zrezygnował z hełmu na rzecz szmacianego kapturka? :D
I po trzecie, choć trochę bardziej uparte i naciągane: Czaszki wojów są bardziej normalne i widać jak u Mistrza gnije czaszka coraz bardziej. U Ashgana czaszka 'magicznie' by mu pojaśniała (chyba, że coś bredzę:D) a jego zwykłe ludzkie zęby dziiiwnym trafem zamieniłyby się w ostre kły :D

Ale tak w ogóle, to co za idiota dorysował wszystkim nieumarłym źrenice w ich pustych oczach?! Zapewniam, że w grze nieumarli nie mieli źrenic (przynajmniej u mnie :-D )
_________________
"Nie jest umarły ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum