Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Pyriel
2007-07-12, 10:00
Fan Fiction - komentarze, żale, skargi, pozwy etc ;)
Autor Wiadomość
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2007-06-15, 19:42   

Cytat:
mhhhrrroczny gniew wybrednej elfki

Czytaj: podrapie Cię pazurkami i opluje :lol:

Ciekawe, kto wystąpi kiedy przyjdzie czas na Imperium... Robimy zakłady? :mrgreen:
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2007-06-15, 21:12   

Gaderic, reczę Ci, że nie zgadłbyś :-P Ale zakłady możecie zrobić, tylko stawki niech beda przyzwoite... Ciekawe kto mi zaproponuje 70% z wygranej, abym umieścił w fanfiku jego typa... :roll:

R'edoa, "mhhhrrroczny" mówisz... Brzmi intrygujaco... :] Nie tupaj z niecierpliwosci nózka, tylko poczekaj do sobotniego wieczoru ;-)
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2007-06-15, 22:07   

do WIECZORA!? cóż, szkoda. a tak BTW, to pisze się Fan Fiction nie Fun.
_________________

 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2007-06-15, 23:04   

Faktycznie... :oops:

Możesz mnie za to spalić na stosie :-P

P.S. W przypadku sobotniego wieczoru/wieczora; obie formy są poprawne, jesli masz na myśli koniec dnia (gdy mówisz o np. imprezie towarzyskiej, to już poprawna jest jedynie forma "wieczoru")... ;-)

A u nas i tak zwykło się pisać po angielsku tak jak sie słyszy i czyta bo pisownia prawidłowa to jakaś bez sensu jest. Amerykanie piszą taka czytaja zupełnie inaczej :-/ I gzdie tu sens :?:
Pyriel
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

Ostatnio zmieniony przez Pyriel 2007-06-16, 00:52, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2007-06-16, 21:46   

No więc? Wieczór, tak jakby jest.
_________________

 
 
 
Książę Bythazar 
Rycerz piekieł
Demoniczny Lord



Wiek: 31
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 301
Skąd: CYtadela Far'Nuli
Wysłany: 2007-06-16, 21:59   

Z powodu depresji wywołanej banem na forum www.sacred.pl potrzebowałem czegoś do czytania więc pomyślałem o dziele nagasha.Przyznam szczerze bardzo dobra powieść, nie spodziewałem się że usłyszę coś kiedyś o angmarze pierwszych nieumarłych a tu proszę :shock: .Daję 6+
_________________
 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2007-06-17, 10:02   

Głupio mi się tak upominać o fika, ale się nudzę... Nagash, umarłeś?
_________________

 
 
 
Książę Bythazar 
Rycerz piekieł
Demoniczny Lord



Wiek: 31
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 301
Skąd: CYtadela Far'Nuli
Wysłany: 2007-06-17, 22:31   

Nowa część powinna już być.A kiedy będę ja?A chcę być przedstawiony jako obżartuch.
 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2007-06-18, 13:31   

Dobra. zgadzam się na jakiekolwiek elfy - byleby w końcu były. (i tak spodziewam się jakiejś perwersji z domieszką sodomii XD)
_________________

 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2007-06-18, 23:50   

Jessu, ja wiedziałem, że tak będzie... Cały piątek, bez snu na nogach, sobota rano egzam, a potem zaciągli do jednej knajpy, drugiej... i nagle sie okazało, że to już poniedziałek :shock:

Ja elfy przepraszam bardzo, leżą wciąz u mnie na kompiku leżą rozbabrane niemiłosiernie, nagie i obciekające krwią oraz perwersją, mam cichą nadzieję, że skończę ta część szybko (ba, z dedykacja dla R'ed bedzie... a niech ma... wynagrodzenie za cierpliwe czekanie :P), ostatni egzam w poniedziałek, więć bądźcie dobrej myśli.
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2007-06-19, 06:12   

Elfy przyjęły przeprosiny i czekają na dedykację.
_________________

 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2007-06-21, 07:23   

Żebyście nie musieli dłużej czekać, 1/3 pierwszej części umieszczam już teraz, reszta powinna sie ukazać w okolicach południa.
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2007-06-21, 08:12   

Hm... cóż... prezes jest zadowolony 8-)

z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy, bo jedyne, co mi przeszkadzało, to mierna długość tego odcinka.

Acha, nie wiem, czy przeczytałeś to w opisie nad moim avatarem - jak chcesz, to użyj. Jestem córką Tora'acha, może ci się to przydać.

I mały EDIT posta - masz talent, kochasiu, a ja wiem co mówię, nie darmo 6 lat publikuję w necie. Pisz, bo robisz to na dobrym poziomie.

mały EDIT 2 - z tymi kobietami w ciąży... lekka przesada. Wystarczyło zwyczjnie zabić, serio.
_________________

Ostatnio zmieniony przez R'edoa Yevonea 2007-06-21, 08:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2007-06-21, 08:31   

Heh, powiedzmy, że słowa prezeska mile połechtały ego autora ;-)

EDIT

Motyw z kobietami w ciąży nie jest tylko wytworem mojej chorej fantazji, takie "zabawy" miały miejsce w każdej z wojen, w której środkiem napędowym była nienawiść rasowa. Działo sie to podczas zmagań rusko-tatarskich, działo podczas wojen kozackich, taka zabawe lubili też bolszewicy. Dzikie elfy, jak dla mnie, nie mają jakiegoś kodeksu walki, wszystkie chwyty dozwolone, a że napedzała ich nienawiść... Chciałem tylko zwrócic uwage, co wojna zrobiła z moralnościa i poczuciem etyki dzikich elfów :roll:

Ale skoro uważasz, że przesadziłem, to zmienię ten motyw. Zaczekam jeszcze na jakąs inna wypowiedź na ten temat.
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-06-21, 09:58   

Woaw zrobiłeś z Elfów Kozaków i chłopstwo ukraińskie w czasie powstania Chmielnickiego.
Całkiem ciekawe, choć z tymi kobietami w ciąży to też lekka przesada, Elfy nie są ludzie by sie aż tak zniżać do ludzkiego barbarzyńskeigo poziomu, od razu mi sie skojażyli z niemcami którzy w czasie wojny zabawiali sie na różne barbarzyńskie sposoby z Żydami i innymi nacjami.
Wystarczyłoby to co pisała Elfka.

A dokładnie kto wypowiada te słowa o tej rzezi bo nie jestem pewny?

CO do Zodda t oteż skojażył mi się z Gollumem, albo jakimś parobkiem, myślałem on jest jakimś demonologiem, bo faktu że jest arcydiabłem to nie da sie zauważyć.

Co do Templariuszy, to według mnie to nie są oni żywi, są bardziej czymś pośrednim między nieumarłymi i żywymi, więc w stlolicy Nieumarłych moze nie byc żadnych prawdziwie żywych.

Jedynym mankamentem tego ficu jest dla mnie to że inne rasy, zwłaszcza Demony i Nieumarli są przedstawiani zbyt ludzko.

Co do tytułu tego fanfiction to mi isę odrazu nasuwa: "Dwa Antagonizmy".
_________________
 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2007-06-21, 10:49   

Nagash ep Shogu napisał/a:
zmienię ten motyw.


Nagash, nie zmieniaj. Jesteś autorem tego fika i to ty tak naprawdę decydujesz co będzie, a co nie - inaczej zrobi się z tego koncert życzeń i będziesz po 20 razy zmieniał każdą część. Ja tylko wyraziłam swoją opinię, nie zmuszam cię do zmiany!

I naprawdę, NAPRAWDĘ mi się podoba, "słońce".
_________________

 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2007-06-21, 11:00   

Mike xxx napisał/a:
Woaw zrobiłeś z Elfów Kozaków i chłopstwo ukraińskie w czasie powstania Chmielnickiego.


Nie nadinterpretuj Mike, napisałem dokładnie to, co chciałem napisać; tam gdzie drwa rąbia, wióry lecą, raz mniej okrutne, raz bardziej.

Mike napisał/a:
Całkiem ciekawe, choć z tymi kobietami w ciąży to też lekka przesada, Elfy nie są ludzie by sie aż tak zniżać do ludzkiego barbarzyńskeigo poziomu


Mechanizm wojny jest taki sam, niezależnie od tego, czy wojują ludzie, czy elfy, czy inne stworzenia. Zezwierzęcenie jest powszechne, a nie widzę powodu dla którego elfy nie miałyby sobie pouzywać na ludziach, zwłaszcza, że wystepująca tutaj grupa leśnych drapieżców to nie wymuskana szlachta, która chciałaby szybko, bezboleśnie i żeby mozna było potem ballady tworzyć. Jeśli chodzi o kwestię ciężarnych, ok, przekonaliście mnie, ocenzuruję to ---> EDIT, nie, nie ocenzuruję jednak :-P

Mike xxx napisał/a:
CO do Zodda t oteż skojażył mi się z Gollumem, albo jakimś parobkiem, myślałem on jest jakimś demonologiem, bo faktu że jest arcydiabłem to nie da sie zauważyć.


A czy każdy mag to musi byc dystyngowana szychą roztaczajaca wokól siebie nimb autorytetu, żeby było wiadomo z kim ma sie do czynienia?

Mike xxx napisał/a:
Jedynym mankamentem tego ficu jest dla mnie to że inne rasy, zwłaszcza Demony i Nieumarli są przedstawiani zbyt ludzko


No cóż... jedyne co mam na swoja obronę, to to, że w większości każdy z trupów był kiedyś człowiekiem. Wsród demonów tez nie brakuje zresztą opętanych.
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
MachaK 
Barbarzyńca
Mojra Nevendaaru



Wiek: 111
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 936
Skąd: Popielisty wschód
Wysłany: 2007-06-21, 12:26   

licentia poetica-nagash może zmieniać fakty jeżeli dzieło na tym zyska.

Ach, jaka masakra. Czytając czekałam tylko aż zielonooka przebije Jona na wylot i każe spalić jego zwłoki. No ale cóż, poszło inaczej, pokojowo. Co do zarzutów, że elfy są zbyt krwawe, Dobrze chyba, że Nagash odszedł od konwencji miłych, pokojowych elfów na rzecz barbaryzacji.
_________________
Szaleństwo jest bramą, po której znajduje się nieśmiertelność. Nieśmiertelni mają wgląd na czas i przeznaczenie, a mając wgląd ma się też wpływ. Poddaj się władzy Mojrom, byś się nie rozpadł.
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-06-21, 13:08   

Cytat:

Mechanizm wojny jest taki sam, niezależnie od tego, czy wojują ludzie, czy elfy, czy inne stworzenia. Zezwierzęcenie jest powszechne, a nie widzę powodu dla którego elfy nie miałyby sobie pouzywać na ludziach, zwłaszcza, że wystepująca tutaj grupa leśnych drapieżców to nie wymuskana szlachta, która chciałaby szybko, bezboleśnie i żeby mozna było potem ballady tworzyć. Jeśli chodzi o kwestię ciężarnych, ok, przekonaliście
Jednak to trochę przesada, ale to w końcu dzikie Elfy więc można to zrozumieć.

Cytat:
A czy każdy mag to musi byc dystyngowana szychą roztaczajaca wokól siebie nimb autorytetu, żeby było wiadomo z kim ma sie do czynienia?
Ale nie musi od razu być taki jak tutaj, żeby chociaż dało sie zauważyć że to Demon.

Cytat:
No cóż... jedyne co mam na swoja obronę, to to, że w większości każdy z trupów był kiedyś człowiekiem. Wsród demonów tez nie brakuje zresztą opętanych.
Racja, ale to co lubie właśnie w Demonach i Nieumarłych to właśnie brak ludzkich cech i wad.
Dla mnie nieumarli powinli być po części czymś w rodzaju Borg ale w konwencji fantasy.

Cytat:
Co do zarzutów, że elfy są zbyt krwawe, Dobrze chyba, że Nagash odszedł od konwencji miłych, pokojowych elfów na rzecz barbaryzacji.

Jednak nie można tak łamać kanonu, bo co dalej, miełe, pokojowe orki ?
Całe szczęście ze to tylko część Elfów i że reszte będzie taka jak powinna.

Co do rzezi to zastanawiam sie jak to będzie wyglądać takie cos robione przez nieumarłych, w końcu oni nie będą kierowanii żadnymi żądzami i mieszkańcy miast i wsi czy raczej i trupy stanowią dla nich surowiec.

Jestem ciekaw kto będzie w naste pnym rozdziale, bo czy jest sens dawać od razu ludzi i karasie, skoro ci nie biorą udziału w wojnach?
_________________
 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2007-06-21, 13:21   

Mike xxx napisał/a:
Jednak nie można tak łamać kanonu, bo co dalej, miełe, pokojowe orki ?
Całe szczęście ze to tylko część Elfów i że reszte będzie taka jak powinna


Mike, nie łamie zadnego kanonu, to fanfik, opieram się mniej lub bardziej na tym, co można było zobaczyc podczas gry w Disciples.

Mike xxx napisał/a:
Co do rzezi to zastanawiam sie jak to będzie wyglądać takie cos robione przez nieumarłych, w końcu oni nie będą kierowanii żadnymi żądzami i mieszkańcy miast i wsi czy raczej i trupy stanowią dla nich surowiec.


Biorąc pod uwagę, iz znaczna część wojsk nieumarłych to automaty zaprogramowane na "znajdź, zabij", które, jak wspomniałeś żadnych rządź nie wykazują, to rzeź w ich przypadku przybiera postać wyłącznie systematycznego eliminowania z pola walki siły żywej przecinika, bez czerpania jakiejs przyjemności z zabijania. zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że "rzezie: nieumarłych sa jakby bardziej humanitarne :-P No chyba, że maja ze soba ghuli, to już troszke inaczej wygląda...

Mike xxx napisał/a:
Jestem ciekaw kto będzie w naste pnym rozdziale, bo czy jest sens dawać od razu ludzi i karasie, skoro ci nie biorą udziału w wojnach?


Jak to mawiali starożytni Indianie; pożywiom, uwidim ... ;-)
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum