Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Nagash ep Shogu
2010-06-24, 23:00
Najładniejsza jednostka.
Autor Wiadomość
Kubil98 
Chłop
Kuba9310


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 16
Wysłany: 2009-06-05, 22:18   

Mi najbardziej podoba się Sylfida.Ma w sobie tyle gracji,piękna i elegancji charakterystycznej dla elfów,no i ten skąpy ubiór :mrgreen:Nie podoba mi się jednak kolor skóry elfki w grze.Na arcie karnacja jest blada,lekko biała, a w grze zbyt opalona co nie pasuje do elfa władającego lodem.
 
 
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-06-05, 22:24   

Kubil98 napisał/a:
Ma w sobie tyle gracji,piękna i elegancji charakterystycznej dla elfów,

Kolego, kolego, sam sobie przeczysz w jednym zdaniu. Elf i gracja? No chyba, że to o gracji charakterystycznej dla elfów to była ironia :D
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2009-06-07, 22:40   

Kolejne pytanie ode mnie :P co ma Sylfida z lodem wspólnego ;p jak ochrony daje przed powietrzem... >>??<< ;pp może coś nie doczytałem. ;p
_________________

 
 
 
Pete 
Inkwizytor



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 704
Wysłany: 2009-06-08, 13:45   

Ma tyle wspólnego jak piernik do wiatraka czyli nic... :-P
 
 
 
Kubil98 
Chłop
Kuba9310


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 16
Wysłany: 2009-06-08, 15:39   

Pete napisał/a:
Ma tyle wspólnego jak piernik do wiatraka czyli nic... :-P

Dawno już nie grałem w disca i pomyliłem się trochę.Ale i tak kolor niebieski pasuje do powietrza :P Apropo poprzedniego posta-Nie rozumiem czemu uważasz,że elfy nie mają gracji.Chyba elegancja i wdzięk to cechy charakterystyczne dla tej rasy.

Kubil98 po znakach takich jak "." czy "," daje się spację dzięki czemu post jest czytelniejszy. Podobnie traktujemy emotki, tyle że tam spacja musi być po i przed nią.
(VHS)
Ostatnio zmieniony przez Vogel 2009-06-09, 12:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Verthiss 
Wiedźmiarz
The Nameless One



Wiek: 32
Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 329
Skąd: Alzonia
Wysłany: 2010-05-17, 22:21   

Hm.... chętnie wskrzesiłbym ten temat, szczególnie, że ominęła mnie dyskusja w nim. Chciałbym jednak, aby przedstawiał się on trochę inaczej, a mianowicie rzucanie jakąś jednostką i komentarzami do niej. Gra już jest, jednostki są, można o nich powiedzieć więcej. Chyba, że taka dyskusja jest zawarta w komentarzach i nie ma sensu jej wznawiać?
 
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2010-05-18, 08:15   

W komentarzach zasadniczo skupiają się ludzie na mówieniu o tym, jakie konkretne (zazwyczaj wszystkie) jednostki są brzydkie. A sama nazwa tematu w mojej opinii pozwala wytypować tylko jednego panocka z całej gry, na pochlebne ocenianie go burzyła się już kiedyś R`ed, a mianowicie Łowcę Czarownic. Gdyby wszystkie trzymały taki poziom, to gra wizualnie byłaby znacznie lepsza :-)
_________________
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2010-05-18, 09:30   

Wymienię jednostki które dla są wręcz idealne:
Prorokini,
Obrońca Wiary,
Władca Żywiołów,
Myzrael,
Illumielle
Tancerka Słońca i Sylfida
Łowca,
Głos Dziczy,
Opiekunka Gaju,
Arhon,
Gryf,
Paladyn,
Inkwizytor,
Tytan,
Zieleniec,
Askhael,
Modeusz,
Sukkuba,
Timath,
Moloch,
Inkub,
Wszystkie Smoki,
Rycerz,
Czarodziej,
Mag,
Uczeń,
To chyba wszystko... Zadaję sobie sprawę, że co niektórym podskoczy za chwilę ciśnienie, ale spokojnie powiedzieliście kiedyś że kocham kicz więc nie musicie tego komentować.
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2010-05-18, 09:40   

Aro taki post to pod spam podchodzi, może jakieś konkrety odnośnie tego co Ci się w tych jednostkach podoba :?:
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2010-05-18, 20:39   

Najładniejsza jednostka to może być tylko jedna. zatem wybierz jedną i dopisz uzasadnienie. Masz na to 24 h, potem post wyląduje w koszu.
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
NigoO 
Chłop
Łowca


Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 23
Wysłany: 2010-10-17, 00:56   

Moją ulubioną jednostką jest Bestia.Nie wiem czemu bardzo mi się podoba jej styl walki.
 
 
 
Michal787 
Adept
Łowca...



Wiek: 29
Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 124
Wysłany: 2011-01-11, 20:51   

Po raz kolejny odkopię ten temat bo mimo wszystko o jednostkach w D3 można jeszcze dużo zdań wymienić bez względu czy nam się podobają czy nie. No a więc ja na najładniejszą jednostkę typuję Myzraela. Od istoty tej bije taka potęga i majestat. Bardzo ładnie połączono kolory, nie ma też naćkanych ponad miarę ozdób. Do tego ładnie wyszły skrzydła, które dodają efektowności jednostce. W porównanaiu z poprzednim wizerunkiem jest jak dla mnie jedyną jednostką wyglądającą lepiej, przy której ja nie widzę żadnych kontrowersji w mówieniu tego gdyż w 2 strażnik Imperium był typowym mocnym średniakiem, jako jedyny zreztą wśród obrońców stolic. Reszta pomimo swojego dobrego wyglądu może co najwyżej się równać z innymi (poza jeszcze nowym wizerunkiem Łowcy Czarownic), bo w D2 moim zdaniem postawiono mocno poprzeczkę pod względem wizerunku naszej armi.
 
 
Haron 
Opętany



Dołączył: 17 Mar 2011
Posty: 5
Skąd: Cmentarz
Wysłany: 2011-03-17, 15:07   

Mi najbardziej się podoba strażnik stolicy Legionów i ten elf co ma dwie kusze na rękach Mroczny Tancerz chyba sie nazywał.
 
 
Waskos 
Patriarcha
Kapłan Spamu



Wiek: 30
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 595
Skąd: Masłowy Bród
Wysłany: 2011-04-18, 22:00   

Mi do gustu przypadł czarny smok, o ile w D2 jego barani łeb wzbydzeł we mnie śmiech, to wygląd w D3 to prawdziwe cudo. Teraz czarny smok wygląda majestatycznie i szlachetnie.
_________________
I lubię patrzeć, jak w panice
Pospólstwo z mieniem pierzcha drogą,
A po ich piętach wojownicy
Depcą i ławą suną mnogą.
Lubię to sercem całym!
 
 
 
Iskariota 
Wtajemniczony



Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 44
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-04-19, 12:14   

W stosunku do D2 Tytan wygląda znacznie, znacznie lepiej. Choć i tak najlepszy był moim zdaniem w D1. Strażnik stolicy imperium jest bardzo efektowny i czesto sę najzwyklej w świecie na niego gapię ;)
Legiony mogą się pochwalić ładnym z pyszczka Czartem, całkiem innym niż te znane nam wcześniej.
Elfy, hmm podobają mi się jednostki magiczne oraz wsparcia, takie delikatne elfki, czuć od nich szlachetność i związek z naturą.
 
 
Agrael 
Opętany



Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 5
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-06-04, 06:55   

MI podoba się jednostka Modeusz.
 
 
xperios 
Giermek
xperios



Wiek: 25
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 18
Skąd: Z Nieba
Wysłany: 2012-12-09, 22:25   

Mi się najbardziej podoba Swięty Mściciel :)
_________________
,,Nie ma takiej chwili żebym nie był przy tobie''
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum