Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Filmy i seriale SF
Autor Wiadomość
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2008-11-06, 17:49   

http://www.smog.pl/wideo/...iezdnych_wojen/
Coś dla fanów SW

a to jeszcze lepsze :admin:

http://www.smog.pl/wideo/...gwiezdne_wojny/
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Pete 
Inkwizytor



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 704
Wysłany: 2008-11-07, 17:36   

Heh fajna konwersacja Yody ogólnie rzecz biorąc to gwiezdne wojny są już dla mnie przedawnione... :-P
 
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2008-11-07, 17:39   

Bluźnisz :-P Gwiezdne Wojny są zawsze aktualne i nieśmiertelne :-P
_________________
 
 
Pete 
Inkwizytor



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 704
Wysłany: 2008-11-08, 11:57   

No wątpie kiedy ostatnio wszyła jakaś nowa produkcja :?: :-P
Mnie nigdy nie kręciły filmy z tej serii ale już nie drążmy tego tematu będzie offtop...
 
 
 
Ebenezer Meshullam 
Wiedźmiarz
T.o.Y.



Wiek: 36
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 680
Skąd: Ferlan
Wysłany: 2009-04-20, 18:57   

Nie chciałem dawać tego do tematów o filmach, które warto/nie warto oglądać, bo to w końcu trailer ( być może kontynuacja będzie lepsza od pierwszej części w wydaniu Michaela Baya).

Transformers 2: Revange of the Fallen (official trailer)

''Podczas tegorocznego ShoWest Michael Bay odebrał nagrodę Vanguard Award za mistrzostwo w filmowaniu. Przy okazji pochwalił się zebranym fragmentami "Transformers: Zemsta upadłych". Wczoraj klip ten pojawił się w sieci.

Bitwa o Ziemię zakończyła się, ale bitwa o wszechświat właśnie się rozpoczęła. Po powrocie do Cybertronu, Starscream przejmuje dowodzenie nad Deceptikonami i decyduje się na powrót na Ziemię z nowymi siłami. Autoboty, wierząc, że pokój był możliwy, dowiadują się, że ciało Megatrona zostało skradzione z armii Stanów Zjednoczonych przez Skorpinoxa, który przywraca go do życia. Teraz Megatron wraca szukając zemsty razem z Starscreamem i innymi Decepticonami. Autoboty będą musiały stawić im czoła."
_________________
Deal with it.
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2009-04-20, 20:18   

A ja nie oglądałem pierwszej części z góry zakładając że nie jest warty poświęcania mu czasu.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2009-04-20, 20:25   

Ja oglądałem ze znajomym który u mnie nocował i byliśmy na gazie po imprezie.. film nawet się miejscami podobał ;P= Ale stężenie alkoholowych wyziewów w pokoju nieco dekoncentrowało ;-)
Dla fanów kreskówki - profanacja. Na szczęście nie jestem ortodoksom ;p= Może pójdę ze względu na efekty specjalne :lol:

http://www.youtube.com/wa...-8&feature=fvst
Terminator te się przejdę żeby się przekonać czy kaszana xP=

http://www.youtube.com/watch?v=P0xaCB2nLS0
Nowy Star Trek, Trek już tylko z nazwy... wyjdzie z tego kolejny film akcji bez przesłania, z bohaterskimi nastolatkami w roli głównej :zly:

http://www.youtube.com/watch?v=hm9XdGayw0M
Volwerin, podobno film bez efektów, ale jednak wyciekł do sieci ;P=
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2009-04-20, 20:47   

Obejrzałem i ani T ani ST mnie jakoś mnie nie zaciekawiły.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
Ostatnio zmieniony przez Vogel 2009-04-20, 20:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-04-20, 20:49   

Cytat:
A ja nie oglądałem pierwszej części z góry zakładając że nie jest warty poświęcania mu czasu.
TO poco w ogóle tutaj o tym piszesz?

Cytat:
Nowy Star Trek, Trek już tylko z nazwy... wyjdzie z tego kolejny film akcji bez przesłania, z bohaterskimi nastolatkami w roli głównej :zly:
Tu się neizgodzę. Wciąż mam kredyt zaufania dla nowych twórców Treka, zwłaszcza po chale jaką obstawili panowie B&B.

Cytat:

No wątpie kiedy ostatnio wszyła jakaś nowa produkcja :?: :-P
Nielicząc dobrej serii animowen komputerowo, no i zapowiadanego serialu.

Dla nowego Terminatora też mam dobre myśli.
_________________
 
 
 
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2009-04-20, 21:11   

Cytat:
Wciąż mam kredyt zaufania dla nowych twórców Treka, zwłaszcza po chale jaką obstawili panowie B&B.

Hmmm, co by tu napisać, żeby dobrze mnie zrozumiano... Co do nowego treka mam mieszane uczucia. Z czego to wynika:
- Prequel- nie cierpię prequeli!
- Gdyby był to prequel przygód Enterprise D, to bym się jeszcze cieszył, jestem wielkim fanem łyska :-P
- Kirka i spółkę trawie tylko z filmów z serialu niezbyt :-> No Spock był spoko ;-) Volkanie są fascynujący zawsze i wszędzie ^^'
- Film nie bedzie nawiązywał do późniejszego serialu, będzie alternatywną linia czasową - tak napisał sam SCENARZYSTA :roll:
- Obawiam się przerostu formy nad treścią, tak popularnej teraz w filmach dla młodszych widzów do których ten film jest kierowany - przynajmniej tak twierdziły spoty nadawane w USA, nazywając fandom trekowy... hmmm "dziadkami". Ja sobie wypraszam taki traktowanie, aż taki stary nie jestem, a Kirka kojarzę! :lol:
A pozytywnie to film ten zapoczątkuje nową serie Trekowa już maja kręcić następna cześć, a scenariusz będą pisać osoby które pisały scenariusze do serialów. Czyli można oczekiwać większej zgodności z kanonem.
Film przyciągnie nowych fanów i ożywi scenę...
Na premiere sie wybieram, trza pokazać że trek polakom nie obcy! :mrgreen:
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-04-20, 21:35   

Cytat:
- Prequel- nie cierpię prequeli!
TO nie prequel, to coś jak sequeloprequel, znaczy podróże w czasie się tu wieszały (choć wiadomo jak z nimi jest, nie wzbudzają dobrych mysli, zwłaszcza po entku)

Cytat:
- Gdyby był to prequel przygód Enterprise D, to bym się jeszcze cieszył, jestem wielkim fanem łyska
ST to nie tylko Picard.

Cytat:
Kirka i spółkę trawie tylko z filmów z serialu niezbyt :-> No Spock był spoko ;-) Volkanie są fascynujący zawsze i wszędzie ^^'
A ja ich lubię także z TOSa, z resztą nie pałam cąłkowitą nienawiścią do obsady voya i entka także.

Cytat:

- Film nie bedzie nawiązywał do późniejszego serialu, będzie alternatywną linia czasową - tak napisał sam SCENARZYSTA :roll:
Podróże w czasie. Poza tym to pozwoli na unikniecia psucia canonu. Jedynie problem to sam wątek podróży w czasie.

Cytat:
- Obawiam się przerostu formy nad treścią, tak popularnej teraz w filmach dla młodszych widzów do których ten film jest kierowany -
Znaczy czego się obawiasz, lubię jak ludzie używają bezsensownych i banalnych ogólników. Penie jeszcze będziesz się czepiać że to będzie film skierowany do dzieci i mógłby być róznie dobrze produkowany przez Disneya?

Cytat:
przynajmniej tak twierdziły spoty nadawane w USA, nazywając fandom trekowy... hmmm "dziadkami". Ja sobie wypraszam taki traktowanie, aż taki stary nie jestem, a Kirka kojarzę!

Po pierwsze w USA jest tak że różne grube ryby uważają ludzi za idiotów (tylko żadnych mi tu anty amerykanizmów i innych aluzji politycznych) zwłaszcza świeżego odbiorcę.
Po drugie to raczej "dziadkami" nazywano maniaków TOSa (który w Stanach ma spory kult) i ortodoksyjnych trekenów.

Cytat:

A pozytywnie to film ten zapoczątkuje nową serie Trekowa już maja kręcić następna cześć, a scenariusz będą pisać osoby które pisały scenariusze do serialów. Czyli można oczekiwać większej zgodności z kanonem.
Film przyciągnie nowych fanów i ożywi scenę...
Ja bym wolał nowy serial prostujący wszelkie bzdury Treka nie tylko te z czasów Beviesa i Buttheada.
_________________
 
 
 
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2009-04-20, 21:51   

Cytat:
ST to nie tylko Picard.

No fakt, młody Sisco walczący/upokozony ze/przez swoim/ego Volcanskim dowódcą/ę xD= To jest motyw na pięęękny serial! :mrgreen:
Cytat:
Poza tym to pozwoli na unikniecia psucia canonu.

No właśnie, jest to najgłupszy, najbardziej wkurzający pretekst by olać wszystko- innymi słowy usprawiedliwienie lenistwa i nieznajomości tematu. Grrrr! I niemocy twórczej!
Cytat:
Znaczy czego się obawiasz, lubię jak ludzie używają bezsensownych i banalnych ogólników.

Hmm o0d czego by tu zacząć:
Sulu walczący kataną z romulaninem...zaraz! Co do cholery! Dlaczego Sulu walczy kataną z Romulanami? I dlaczego to znów musi być zasrana katana! :evil:
Kirk dzieciak ucieka?! Przed policjantem...eee robotem? Co to jest w ogóle?! A ponoc Data był taki wyjątkowy.... Ucieka samochodem- a ponoć Kirk nie umie prowadzić, cóż pewnie zapomniał- i jakże efektowny skok z kanonu... tylko po co to? I co to ma wspólnego z trekiem?
Innymi słowy efekciarstwo, efekciarstwo....i tony tego słowa. każda scena zamiast w sposób madry zgodny z kanonem i wykorzystaniem wszystkich trekowych zabaweczek- takich jak transportrr- zamiast skakać ze spadochronem- też efekciarstwo niepotrzebne.....
Ech naprawde kontynuować? Z trailerów film ten jest przedstawiany jako głópi film akcji- jakich od cholery. Tylko że osadzony w świecie treka... Tego się najbardziej obawiam. Głópich poscigów i strzelanin i nawalanki- to nie jest Star Trek. :-/ Gdzie tu duch eksploracji? Gdzie duch treka?
Cytat:
Po drugie to raczej "dziadkami" nazywano maniaków TOSa (który w Stanach ma spory kult) i ortodoksyjnych trekenów.

Włąsnie w tym spocie jakby bardziej nazywano dziadkami wszystkich fanów, przynajmniej ja takie wrażenie odniosłem. Morze to gdzieś wyszperam na YT...
Cytat:
Ja bym wolał nowy serial prostujący wszelkie bzdury Treka nie tylko te z czasów Beviesa i Buttheada

A kto by nie wolał :-D Może kiedyś....
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-04-21, 18:07   

Cytat:

No fakt, młody Sisco walczący/upokozony ze/przez swoim/ego Volcanskim dowódcą/ę xD= To jest motyw na pięęękny serial! :mrgreen:
To nie jest dobry pomysł na serial, prequel jako serial , nawet związany z podróżami w czasie to zły pomysł (już poza tym wykorzystany i to marnie).

Cytat:

No właśnie, jest to najgłupszy, najbardziej wkurzający pretekst by olać wszystko- innymi słowy usprawiedliwienie lenistwa i nieznajomości tematu. Grrrr! I niemocy twórczej!
Bardziej pozwala rozwiniecie skrzydeł autorom którzy nie będą musieli obawiać sie że coś popsują, w zasadzie to bardziej sequel niz prequel.

Cytat:
Sulu walczący kataną z romulaninem...zaraz! Co do cholery! Dlaczego Sulu walczy kataną z Romulanami? I dlaczego to znów musi być zasrana katana!
Mnie też to wkurza całe te traktowanie katany jako super miecza, bo to w końcu broń Mary Sue :P

Cytat:
Innymi słowy efekciarstwo, efekciarstwo....i tony tego słowa. każda scena zamiast w sposób madry zgodny z kanonem i wykorzystaniem wszystkich trekowych zabaweczek- takich jak transportrr- zamiast skakać ze spadochronem- też efekciarstwo niepotrzebne.....
Z drugiej stano można powiedzieć że efekciarstwo używanie wszytkich trekowych zabaweczek.

Cytat:
Ech naprawde kontynuować? Z trailerów film ten jest przedstawiany jako głópi film akcji- jakich od cholery.
Z trailerów nie zauważyłem nic co stwiało by ten film na niskim poziomie Nemesisa. Sama obecność acji to nie powód do narzekania, poza tym większośc filmów trekowych to głónie akcja.

Cytat:
Gdzie tu duch eksploracji? Gdzie duch treka?
Ja w zwiastunach je widziałem , no i w tym filmie chodzi tutaj bardziej o to by Kirk i spółka spełnili swoje przeznaczenie .

Cytat:

Włąsnie w tym spocie jakby bardziej nazywano dziadkami wszystkich fanów, przynajmniej ja takie wrażenie odniosłem. Morze to gdzieś wyszperam na YT...
Nie widziałem tamtego trailera, prawdopodobnie histeryzujesz. No i czasem patrząc na zachowanie i wypowiedzi Trekenów to mogę zrozumieć ten trailer.

Cytat:

A kto by nie wolał :-D Może kiedyś....
Ale naprawde poprawiający w dość drastyczny sposób, zwłaszcza ograny i głupi od początku motyw ze specialnoscią i lepszością ludzi.
_________________
 
 
 
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2009-05-10, 12:10   

Moja mini recenzja- czy tez raczej wrażenia z filmu...dość chaotyczne :-P
UWAGA SPOILERY!!!
Od czego by tu zacząć, no wiec tak byłem na filmie w kinie. Niestety byłem w towarzystwie które treka nie zna prawie w ogóle, stad nie mogłem się skoncentrować w 100% na filmie :-> Nowy trek jest reanimacją oryginalnej załogi, stąd film nawiązuje to pierwszych Treków kolorystycznie- niekumaci zarzuca pastelowość miejscami, ale TOS właśnie taki był! (IMHO to tam było dużo gorzej niż jest teraz). Niestety takie założenia jak i to że załoga ma się poznać, zgrać i ukształtować w ciągu niespełna 2 godzin - siła rzeczy MUSI powodować niespójności i spore miejscami uproszczenia.
Rozpoczęcie filmu czyli scena z USS Kelwin jest "w dechę" :mrgreen: Rozpoczynamy od trzęsienia ziemi, szkoda że dalej napięcia niekoniecznie rośnie, no ale to nie jest horror ;-) Najbardziej podobały mi się sceny z Wolkana- naprawdę klimatyczne. No i Spock-dziecko, napastowany przez rówieśników za odmienność (jest tylko pół Wolkaninem) i fantastyczny dialog:
Spock: Jak mniemam, przygotowaliście nowe obelgi.
Prześladowca: Potwierdzam.
:lol: Prowokacja w iście wolkańskim stylu.
Film ma kilka głównych osi - Przede wszystkim przyczyna- Nero z jego chęcią zemsty. Ech, naprawdę nie podoba mi się motyw z zemstą, jest ograny- a tu dość głupi, zamiast się mścić trzeba było zmienić przyszłość i do pewnych rzeczy po prostu nie dopuścić i wszyscy byli by szczęśliwi! No ale filmu by nie było, a Romulański górnik może nie jest mistrzem intelektu...
Druga wielka osią jest Kirk i jego chęci zostania kimś (tu rzeczywistość została zmieniona, Kirk wychowuje się bez ojca, nie ma wzorców- i taki z niego trochę buntownik- czy na silę oceńcie sami).
Trzecia osią jest jego hmm... "Rywalizacja" ze Spockiem, czyli na początku niechęć, miejscami wręcz wrogość, później współpraca a na końcu przyjaźń - i w tą przyjaźń moge uwierzyć, w sumie ta cześć została zrealizowana dość sprawnie- uczucia tych panów wobec siębie można wyraźnie wyczuć, gra aktorów jest całkiem niezła! Czuć ta wrogość czy niechęć. Ocieplenie relacji tez jest wyczuwalne :-)
Dobry jest też elemet Humorystyczny, którego w filmie sporo, ale nie zmienia go w parodię, Bones też nie jest Trekowym JarJar Binksem- jak to ortodoksi zarzucą xD= On jest po prostu sobą, świetnie zagrany, mechanik z ironicznym humorkiem :-P
Efekty niezłe, muzyka też spoko- choć jakoś tak nie zapada w pamięć- nie ma wyrazistych utworów.

Po krotce bo tu można by prawdziwy esej napisać, i to niejeden :lol: Czego mi w filmie zabrakło/było mało/nie do końca się podobało/za brakło wyjaśnien/ były niespójnosci:
Eksploracja! Nie ma tu nieznanego do badania! Ale przy takich założeniach filmu mogę to przełknąć- oby w następnym filmie, bo na niego się na pewno wybiorę ;) Eksploracji nie zabrakło, w końcu końcówka filmu z nieśmiertelnym podążać tam gdzie nie dotarł jeszcze nikt inny zobowiązuje :mrgreen:
Technobełkot i sprawa technologi w ogóle: mało i strasznie zaburaczona! SPOILER ALERT: Co to jest czerwona materia? i dlaczego jej efekty są takie dziwne? Powoduje powstanie czarnych dziur- jednocześnie te dziury przenoszą w czasie a nie niszczą?!? Albo też niszczą wybiórczo WTF?! Planeta/księżyc/olbrzymia asteroida czy cokolwiek to było- dlaczego można było z niej obserwować efekty działania tej dziury a sama nie została zniszczona?
Statek Nero- co to jest do jasnej anielki? Statek górniczy?! Z TAKIM uzbrojeniem O_o
Postacie Takie jak Uchura czy Chekow nie zostały w ogóle pokazane poza epizodycznymi wcinkami :-|
Generalnie mogło być lepiej, scenariusz mugł być bystrzejszy, i za dużo szczęśliwego przypadku, trochę efekciarstwa i niekoniecznie trekowe decyzje bohaterów :-/

NIe mam weny więc podsumiją 8-)
Film mimo tych niedociagnieć MA KLIMAT. Nie jest to klimat znany z TNG czy DS9 czy choćby VOY. Ale ma jakiś taki9 dziki pierwiastek TOSowy, że ogląda się go miło nawet pomimo sporych miejscami błedów logicznych. Generalnie opłaca się iść do kina. Beton Trekowy bedzie czuł się zawiedziony (jak ja jestem po częsci) ale nie beton powinien sie dobrze bawić. No i opinia człowieka który treka nie zna: :Film taki sobie, nie był zły."
Generalnie takie 8/10 - za klimat i grę co poniektórych..
PS: Kapitan Pike jest fajny ^^'
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
Alexij Septimus 
Paladyn
Bronie



Wiek: 29
Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 341
Skąd: Tarnowskie Góry :)
Wysłany: 2009-05-22, 10:32   

5 czerwca odbywa się Polska premiera filmu "Terminator: Ocalenie", chcę pojechać, ale liczyłbym też by ktoś kto pojedzie napisał parę słów recenzji.
_________________
 
 
 
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2009-05-22, 11:59   

Oj ja idę na ten film w przyszłym tygodniu, tylko nie wiem czy wyrobię się przed sobotą :/=
Spodziewam się profanacji :-P
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
Pete 
Inkwizytor



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 704
Wysłany: 2009-05-22, 14:05   

Nie oczekiwałbym wielkiej rewelacji Drogi Gadericu...
 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2009-05-22, 17:16   

Zapewne obejrzę ten film jak już TVN wykupi do niego prawa, o ile wcześniej nie będzie końca świata. A i to nie jest pewne.
_________________

 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2009-05-22, 18:27   

No trudno mi sobie wyobrazić by zrobili coś gorszego od "Terminatora 3" wiec zapewne jak w TV poleci to nie omieszkam spojrzeć.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2009-05-22, 20:01   

Ech ne znacie się na zabawie! Tu chodzi o to, żeby film muc krytykować to trzeba go obejżeć! Podobnie miała sie sytuacja z nowym Star Trekiem, na początku byłem przeciwny i uważałem nowy film za profanacje, potem miałem to gdzieś bo powiefdzieli że to odmienna linia czasu :lol: A niedawno byłem w kinie i przekonałem się że film nie był taki zły... ba całkiem fajnie zrealizowany! I tylko w 3 momentach zgrzytałem zębami :mrgreen:
Terminator też może być ciekawy... ja tam nie przekreślam produkcji tylko dlatego że ma idiotyczne założenia.... No dobra Disa przekreślam :lol: :-P
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum