Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Enneagram forum

Twój typ to:
1
15%
 15%  [ 5 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
6%
 6%  [ 2 ]
4
18%
 18%  [ 6 ]
5
18%
 18%  [ 6 ]
6
6%
 6%  [ 2 ]
7
15%
 15%  [ 5 ]
8
9%
 9%  [ 3 ]
9
9%
 9%  [ 3 ]
Głosowań: 32
Wszystkich Głosów: 32

Autor Wiadomość
Mongward 
Wojownik
Sługa uniżony...



Wiek: 33
Dołączył: 06 Wrz 2008
Posty: 32
Skąd: Or-tench
Wysłany: 2009-03-15, 22:32   

Piątka ze skrzydłem sześć: 5w6 - "Rozwiązywacz problemów"

Skrzydło sześć daje piątce umiejętność skupienia się na detalach i technicznej wiedzy, oraz daje umiejętność do sekwencyjnego myślenia na temat biegu wydarzeń. Piątka z tym skrzydłem ma dar wyciągania znaczących wniosków z niewielkiej ilości faktów. Zwłaszcza intelektualna piątka, która jest znacznie bardziej analityczna niż piątka ze skrzydłem 4. Może być też lojalna wobec przyjaciół, oferując im silne wsparcie. Uprzejma, jest cierpliwym nauczycielem, ekspertem w danej dziedzinie. Może mieć poczucie misji i ciężko pracować. Czasem ujawnia się u niej aura nadwrażliwego kujona i jest niezdarna w komunikowaniu się z innymi. Gdy jest w pozycji obronnej, może być onieśmielona oczekiwaniami innych. Może bardziej lubić niektóre osoby, ale też bardziej niektórych unikać. Szczególnie uczulona na okazywanie wdzięczności innym. Może mieć problem z wypowiedzeniem "Dziękuję". Boi się rozpoczynania działania, za to rozwija "uzależnienie" od informacji. Zadaje mnóstwo pytań, ale zwleka z podjęciem "zbyt" pochopnej decyzji. Gdy 5w6 jest w stresie, staje się podejrzliwa co do motywów działania innych ludzi, ale również ślepo za niektórymi podąża. Może przez długi czas nie zmieniać uczuć, utrzymując je na stałym poziomie. Może być zimna, ironiczna i odizolowana od innych.
Skrzydło 6 może być fobiczne lub antyfobiczne. Antyfobiczne skrzydło daje piątce, odwagę i umiejętność przeciwstawiania się autorytetom. Przyparta do muru potrafi zadrwić z autorytetu lub w złości odpowiedzieć by się odczepił. Ma tendencję do eksperymentowania by znaleźć jakie są granice zachowania. Phobiczne skrzydło powoduje, że piątka staje się mniej ufna wobec innych i doszukuje się ich prawdziwych intencji.

Słynne piątki ze skrzydłem sześć: Sigmund Freud, Bill Gates, Alfred Hitchcock, Isaac Asimov, Sam Neil.


That's me. Coś w tym musi być, skoro trzy razy z duzymi odstepami robiłem ten testi zawsze to wychodzi.
_________________
-"Dobro wygrywa tylko wtedy,kiedy ma szczęście, by służyły mu takie skurwysyny jak ja." -Mordimer Madderdin
 
 
 
theodred 
Rycerz
Emry's Guard



Wiek: 38
Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 73
Skąd: Dol Amroth
Wysłany: 2009-03-15, 23:48   

Ósemka ze skrzydłem siedem: 8w7 - "Dysydent"

Świadoma ósemka ze skrzydłem siedem jest często bardzo silna i ekspansywna. Towarzyska i chojna, może pokazywać radosne oblicze. Może być dynamiczna, skuteczna, energiczna. Często ma wysokie poczucie humoru i potrafi śmiać się z siebie. Generalnie bardzo ekstrawertyczna, ambitna i materialistyczna. Może mówić bardzo głośno i być w centrum zainteresowania, wieść prym wodzireja na imprezach. Czasem jest wizjonerska, może myśleć znacznie jaśniej niż ósemka ze skrzydłem 9; skrzydło 7 daje jej intelektualne umiejętności. Chętna do podejmowania ryzyka.
Gdy 8w7 jest w stresie, agresja połączona z apetytem, tworzy silną tendencję do uzależnień. Wiele ósemek ze skrzydłem siedem, ma problem z alkoholem lub narkotykami oraz pociąg do każdego innego rodzaju uzależnienia. Szybko zmieniający się temperament, markotność, egocentryzm, gwałtowne wybuchy gniewu. Ma tendencję do wzniecania chaosu, napuszania się, zadzierania nosa, myślenia o sobie narcystycznie. Może być beznadziejnie materialistyczna. Może wykorzystywać ludzi, wysysać z nich wszelką energię. Może mieć napady furii, jest skłonna do gwałtownych i agresywnych reakcji.

Pasuje: tyran, wybuchowy :mrgreen:
_________________
http://www.lastfm.pl/user/Ukashq
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2009-03-16, 00:02   

Chciałem sprawdzić czy kilka ostatnich wydarzeń w jakikolwiek sposób na mnie wpłynęło.

Wypadła mi jedynaczka w dwójkę. Nagashu albo R'ed powiedziecie czy ten opis do mnie pasuje..

To skrzydło daje jedynce więcej ciepła i pozytywnych odczuć międzyludzkich. Wysokie standardy i wymagania są nieco stonowane przez bardziej ludzkie oblicze. Jedynka z tym skrzydłem, rozumie i łatwiej wybacza innym za to, że nie spełniają jej oczekiwań. Ciężko pracuje, poświęca swój czas i energię, aby poprawić warunki życia innym.
Gdy jest w stresie, może być bardzo gwałtowna i agresywna. Uważa się za jedyną osobę trzymającą się zasad. Ma przerost autorytatywnych ambicji i jest zarozumiała. Może wygłaszać moralizatorskie kazania lub próbować uderzać w czyjś czuły punkt. Możliwa jest postawa "rób jak Ci mówię, a nie to co Ja robię". W tym co robi i mówi okazuje dużo hipokryzji, ponieważ jest przekonana o swoim wysokim morale, podczas gdy inni nie spełniają jej standardów. Jest też bardzo nie konsekwentna w swoim zachowaniu. Ustala własne reguły, po czym je zmienia w zależności od potrzeby chwili.
_________________

 
 
 
Vexatus 
Chłop
Rycerz Imperium



Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 32
Skąd: Marchia Wschodnia
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2009-03-16, 00:40   

"W tym co robi i mówi okazuje dużo hipokryzji. Jest też bardzo nie konsekwentna w swoim zachowaniu. Ustala własne reguły, po czym je zmienia w zależności od potrzeby chwili."

O Matko. pasuje idealnie! :mrgreen:
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2009-03-16, 10:16   

Elledan Athellen napisał/a:
Jest też bardzo nie konsekwentna w swoim zachowaniu. Ustala własne reguły, po czym je zmienia w zależności od potrzeby chwili.

Cały Ty.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2009-03-16, 11:12   

Cytat:
Ma przerost autorytatywnych ambicji i jest zarozumiała.


Hehe, coś w ten deseń :D
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2009-03-16, 11:54   

Ja bym powiedział ze calosc pasuje :D

Cytat:
To skrzydło daje jedynce więcej ciepła i pozytywnych odczuć międzyludzkich. Wysokie standardy i wymagania są nieco stonowane przez bardziej ludzkie oblicze. Jedynka z tym skrzydłem, rozumie i łatwiej wybacza innym za to, że nie spełniają jej oczekiwań.


W tym to. ;p
_________________

 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-03-16, 11:58   

Zgadzam się Elle , cłąośc do ciebie pasuje.

A Ja zrobilem sobie drugi test i wciąz tern sam.

Mimo iż sam czuje się bardziej 5w4 niż 5w6 .
_________________
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2009-03-16, 12:33   

Czwórka ze skrzydłem pieć: 4w5 - "Włóczęga"

Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią
Wychodzi że jestem EMO VHS z GTW
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2009-03-16, 12:57   

Haha, wyszło szydło z worka, Vogel ^^
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Vexatus 
Chłop
Rycerz Imperium



Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 32
Skąd: Marchia Wschodnia
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2009-03-16, 13:54   

Vogel jestes niczym Werter!
Nie pasuje...
 
 
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2009-03-16, 19:56   

Cytat:
Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią

Vogel Serapel, zapomniałeś podkreślić MOŻE. Enneagram wyróżnia jeszcze, nazwijmy je roboczo: "stany zdrowia psychicznego". Opisy przedstawiają zachowania zdrowe i te mniej zdrowe. Jeżeli jesteś zdrową 4w5, takich zachowań mieć nie będziesz miał. Zresztą mam bardzo dobrego przyjaciela z tym typem, całkiem fajna osobowość (do Wertera mu dalekoooo) ;-)
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-03-17, 11:04   

Mi wyszła sama jedynka:
"Jedynki porównują rzeczywistość do ustalonych standardów i zasad. Mogą być obiektywne, zrównoważone i heroiczne, lub też mogą być represyjne, krytyczne i pedantyczne.
Jedynki mają silną nieświadomą tendencję do porównywania rzeczywistości z tym co uważają, że być powinno. Generalnie mają zbiór opracowanych ideałów za pomocą, których mierzą czyny i zachowanie swoje oraz innych osób. Te ideały mogą się zmieniać w zależności od osoby. Niektóre jedynki przejmują się ideałami w duchowym znaczeniu, podczas gdy inne skupiają się na dobrym zachowaniu i odpowiednich manierach. Jedne jedynki mogą być reformatorami, z kolei inne są po prostu pochłonięte odpowiednim sposobem życia czy doskonaleniem się w pracy.

Zdrowe jedynki specjalizują się w moralnym postrzeganiu i obiektywnej ocenie. Bardziej niż inne style, jedynki mogą być badaczami etyki, obiektywni i bezstronni. Mogą być świetnymi duchownymi i sędziami, tak jak i konstruktywnymi interpretatorami życia. Zdrowe jedynki mogą być moralnie heroiczne, chętne do poświęceń w imię zasad. Jeśli mają odpowiedni powód lub misję, będą ciężko i odpowiedzialnie pracować aby ją spełnić. Cenią wyżej etykę i jedność ponad korzyści, zysk czy łatwe rozwiązania. Ludzie z tym stylem są często postrzegani jako zrównoważeni, zadowoleni perfekcjoniści z usposobieniem gotowym do wybaczania i współczucia.

Gdy jedynki są mniej zdrowe, ich zainteresowania, zasady i wysokie ideały przeradzają się w bardziej przyziemne zainteresowanie przepisami. Takie jedynki nadal mogą walczyć o zasadę ale angażują w to więcej swojego ego, nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Często mylą moralność z moralizatorstwem i roztropność z osądzaniem. Mniej zdrowe jedynki mogą się poświęcać by nagiąć niektóre zasady ale nadal nieświadomie są tym urażone. Jedynki stają się krytyczne i rozzłoszczone gdy ich zapał do reform nie jest podzielany przez pozostałych. Nadal mogą ciężko pracować, ale mogą znacznie częściej ujawniać swoją złość. Rygorystyczne postrzeganie świata przez jedynki może zubożyć ich zdolność do obiektywnego oceniania sytuacji, sprowadzając rozwiązywanie skomplikowanych problemów do prostych wyborów "tak" lub "nie". Próba jedynek do bycia dobrym powoduje u nich napięcie, często prowadzące do nieugiętego zachowania i obsesyjnego zamartwiania się. Wiele jedynek walczy ze swoimi potrzebami, zwłaszcza złymi (wg ich przekonania). Problemy socjalne mogą się łączyć ze sobą ponieważ jedynki mają problem ze zrozumieniem kiedy są rozzłoszczone i dostrzeżeniem jak bardzo represyjne i karcące są w oczach innych. Gdy jedynki czują się niepewnie lub mają poczucie bycia krytykowanym, ich obronną reakcją staje się obwinianie za daną sytuację innych. Nie akceptują rzeczywistości taką jak jest i uważają, że ty też nie powinieneś. Cokolwiek jedynka potępi w swoim własnym zachowaniu jest tym co piętnuje u innych. Czasem mogą nie pozwalać sobie na złe zachowanie, ale to nie oznacza, że nie chcą. Jedynki w tym stadium, mają w zwyczaju zwalczanie swoich potrzeb, a następnie uzewnętrznianiu ich. Więc jedynka może widzieć doskonałe miejsce do pływania w letni dzień i nagle zaczyna rozmawiać o zgubnych skutkach lenistwa i zbyt skąpych ubraniach kąpielowych, które ludzie noszą w dzisiejszych czasach.

Bardzo niezdrowe jedynki mogą być obsesyjne, paranoidalne i zazdrosne. Mogą być okrutne i prześladować innych w imię dobrobytu. Jedynka może być moralnie próżna i hipokrytą, jak również obsesyjnie wypełniać wątpliwe zadania i misje. Wiele rodzajów religijnych i ideologicznych zachowań fundamentalistów są przejawem ducha bardzo niezdrowej jedynki."
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Reyned 
Wojownik Szkieletów



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 666
Wysłany: 2009-03-17, 15:03   

5w4
_________________
Cytat:
Every theory of love, from Plato down, teaches that each individual loves in the other sex what he lacks in himself.
G. Stanley Hall

That's why love theories are bad.
 
 
 
Herder 
Adept



Wiek: 30
Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 21
Wysłany: 2009-03-23, 21:38   

Mi wyszło 6w7... ciekawe ;o
 
 
Czapa 
Marmurowy Gargulec
Poszukiwacz Śmierci



Wiek: 38
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 266
Skąd: Z ciemnej uliczki
Wysłany: 2009-06-21, 15:13   

Czwórka ze skrzydłem pieć: 4w5 - "Włóczęga"
Włóczęga ze mnie prawie dosłowny, ale tylko w nocy. W dzień jak wampir: muszę się ukryć przed słońcem i ludźmi :-?
 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2009-06-21, 15:37   

Czapla napisał/a:
W dzień jak wampir: muszę się ukryć przed słońcem i ludźmi


To wbijaj do grupy Hord, wampirów nigdy za wiele, jeno dwa mamy na forum :]
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Czapa 
Marmurowy Gargulec
Poszukiwacz Śmierci



Wiek: 38
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 266
Skąd: Z ciemnej uliczki
Wysłany: 2009-06-21, 15:48   

Jeśli można być w dwóch grupach to nie ma problemu.
Aktualnie próbuje się dostać do Legionów, ale chyba za mało "spalony" jestem. Niech mnie ktoś wepchnie w ogień ;>

OFFTOP. Kolejne posty nie na temat będą kasowane. R'ed
Ostatnio zmieniony przez R'edoa Yevonea 2009-06-21, 16:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Zodd 
Rycerz piekieł
Aktywny palacz



Wiek: 36
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-07-06, 02:58   

7w6 - Komik wtf? :O serio?
_________________
We don't need no education!
 
 
 
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2009-07-06, 10:47   

Eeeech, kolejna 7 ;P= (W realu "przeważnie" działają mi na nerwy :lol: )
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum