Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Nagash ep Shogu
2010-06-24, 22:47
Komentarze, część 2.
Autor Wiadomość
Pete 
Inkwizytor



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 704
Wysłany: 2009-03-05, 08:06   

Vexatus napisał/a:
Co tu dużo mówić- .dat niszcząc klimat i sprowadzając disa do poziomu HOMM (pod względem trudności) zabiło tę wspaniałą serię. Szkoda :-/

Nie wiem już nawet czy kupię tego gniota choć zawsze uważałem się za fana.



Denerwują mnie tego typu odpowiedzi skąd to możesz wiedzieć grałeś już w tą grę lub jej demo :?: :!:
Mówicie tak na podstawie screenó i filmików a niewiecie jak będzie w rzeczywistości...
Ja ocenię grę jak zobaczę ją na żywo w monitorze... :-P :devil4:
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2009-03-05, 10:23   

Pete przecież oni sami piszą, iż wyrzucają z gry wszystkie charakterystyczne dla serii elementy i zastępują je oklepanymi lub herosowatymi rozwiązaniami.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Pete 
Inkwizytor



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 704
Wysłany: 2009-03-05, 10:32   

Vogel Serapel napisał/a:
herosowatymi rozwiązaniami.


Ale tobie chodzi o strefe techniczną czyli zasady walki itp. wiem o co Ci chodzi... :-P
Ale przecierz i tak Disciples będzie disciplesem nawet z elemętami heroesa... :-P :devil3:
 
 
 
mozora 
Adept
Tłumacz



Wiek: 32
Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 800
Skąd: Du Weldenvarden
Wysłany: 2009-03-05, 10:35   

Albo Herosem z elementami disciplesa.
_________________

 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2009-03-05, 10:42   

Bardziej to co napisał Mozora. Pete to że gra będzie nosiła nazwę Disciples nie znaczy, że nim będzie. Wszak jeśli na onuce Gaderica powiem róże to nie zaczną one pachnąć różami.
Najgorsze jest to jak oni bezczelnie mówią iż zachowują klimat i odrębność tytułu choć autora tego artykułu przekonać im się nie udało, czyżby w końcu pisał ktoś kto zna poprzednie części :?:
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Vexatus 
Chłop
Rycerz Imperium



Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 32
Skąd: Marchia Wschodnia
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2009-03-05, 17:34   

Pete napisał/a:
Denerwują mnie tego typu odpowiedzi...


Jeśli dalej wierzysz że D3 będzie dobrą kontynuacją to jest to, delikatnie mówiąc nieracjonalne.

Jako oddzielna gra D3 może wypaść nieźle, ale z popularnością HOMM nie ma co się mierzyć.
Ostatnio zmieniony przez Vexatus 2009-03-05, 20:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-03-05, 18:12   

"W Disciples i Disciples 2 problem decydował się za pomocą rózg, które przekształcały niedużyty kawałeczek ziemi. Całkiem mały ale to starczało, żeby zaczepić o najdroższą nam kopalnię. Stawiać swoje i oddalać cudze kije umieli bohaterzy tylko jednej klasy. Podróżowali oni ciągnąc te właśnie buławy tam i siam. W Renaissance z podobną krzątaniną nie mamy juz do czynienia"

Ciekawe, czy długo będzie trzeba czekać na disa na rapidsharze :-D Bo jeśli będzie on wyglądał tak, jak się zapowiada, to szkoda na niego pieniędzy, niech ruski dostaną finansowo po dupie za taką herezję.
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2009-03-05, 18:18   

Ja tam mam zamiar to kupić. Choćby tylko ze względów etycznych.
Zaś co do filozofii ubijania ruskich pieniężnie: pomyślał z was ktoś, jaka firma zainteresuje się licencją do tytułu który przyniósł straty? Zapewne nie. A takie działania oprócz .dat zabiją też markę.
_________________
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2009-03-05, 19:28   

Wiszu89 napisał/a:
Ciekawe, czy długo będzie trzeba czekać na disa na rapidsharze

Propagowanie pirackiego oprogramowania na forum jest tez sprzeczne z regulaminem wiec się w to nie zagłębiaj.
Wiszu89 napisał/a:
to szkoda na niego pieniędzy, niech ruski dostaną finansowo po dupie za taką herezję.

Akurat to ze Ty nie kupisz to ich mało interesuje. Ze sposobu przekazywania informacji o grze i ogólnie stosunku do fanów zagranicznych razem z mozorą doszliśmy kiedyś do wniosku, iż interesuje ich głównie rynek wewnętrzny.
Vozu napisał/a:
A takie działania oprócz .dat zabiją też markę.

A to sie jeszcze nie stało :?: no tak w sumie dopiero po premierze będzie można uznać, iż dekapitacja Disciplesa została dokonana.
Vexatus napisał/a:
Jako oddzielna gra D3 może wypaść nieźle, ale z popularnością HOMM nie ma co się mierzyć.

A ja sadzę, ze po wprowadzeniu wielu elementów znanych z Heroes wzbogaconych świerzym i odmiennym sposobem awansowania może wśród wielbicielu bohaterów znaleźć wielu fanów.

Gra jest nastawiona na odbiór przez nowych graczy, którzy wcześniej nie mieli kontaktu z serią. Własciwie coraz częściej przychodzi mi do głowy to iż ta gra nie jest robiona dla nas tylko dla fanów Heroes ponieważ sa liczniejsi i głośniejsi.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-03-05, 20:14   

Myślał ktoś o petycji by zmieniono tytuł gry by nie szarpać marki Disciples?
_________________
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2009-03-05, 20:17   

Za dużo dali za prawa autorskie by zmieniać tytuł ;pp
_________________

 
 
 
Allemon 
Obrońca Wiary
były inkwizytor



Wiek: 32
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 549
Skąd: Temperance-Zdrój
Wysłany: 2009-03-05, 20:43   

Niech zmienią na Apostołowie: Wersja Judasza.
_________________
Allemon
(-) Z Łaski Wszechojca, Wysoki Komisarz ds. Administracji, Porządku, i Konserwacji Jedynego Słusznego Forum
 
 
 
Vidriel 
Adept
a.k.a FiNCu



Wiek: 39
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 59
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-03-05, 20:47   

Widzialem nowe screeny i filmiki po dluzszej nieobecnosci (brak neta)..nadal jestem zdecydowany nabyc gre i jestem jak najlepszej mysli.
_________________
Miłość , wierność , przynależność
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2009-03-05, 20:48   

Fajnie...

Apostołowie Wersja Judasza - jestem jak najbardziej za.
_________________

 
 
 
Vexatus 
Chłop
Rycerz Imperium



Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 32
Skąd: Marchia Wschodnia
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2009-03-05, 20:57   

DeathCloud napisał/a:
Myślał ktoś o petycji by zmieniono tytuł gry by nie szarpać marki Disciples?


Śmieszne. Gra musi mieć w nazwie Disciples chociażby z tego względu że występuje w niej Wrzechojciec, a takiego boga nie spotykamy nigdzie indziej. Zresztą co Ci po zmianie nazwy jeśli akcja i tak toczyć się będzie w Nevendaar...
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-03-06, 09:23   

O to chodzi że top nie Disciples, akcja nie dzieje w Nevendar i nie ma tam High Fathera. Są tylko nazwy które chyba większosć się zgodzi że każdemu wyszło by na dobre jakby je porzucili.
_________________
 
 
 
Pete 
Inkwizytor



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 704
Wysłany: 2009-03-07, 09:28   

Szkoda mi nerwów aby odpisywać na takie posty co są wyżej... :-P
Ale Ja oczym innym Elle napisał coś o filmiku na stronce gry.. jak klikam to nic nie wyskakuje tylko biał obraz...
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2009-03-07, 11:22   

Mi nowa stronka D3 strasznie sie tnie. Ale filmiki mi chodza. Sproboj na stronie Feanora (Heroes World) tam tez jest.
_________________

 
 
 
mozora 
Adept
Tłumacz



Wiek: 32
Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 800
Skąd: Du Weldenvarden
Wysłany: 2009-03-07, 12:24   

Obejrzałem filmik. Podobają mi sie areny w miastach. Areny na świerzym powietrzu są nienaturalnie kwadratowe, co w miastach wyglada narmalnie. Podziemia takie herosowate, ale "loch" był naprawdę dobry ( jak inne areny w ruinach )

Niektóre ataki jednostek fajnie wygladają.

Diadra z tą czapką wyglada idiotycznie.

Ten początek kampanii zaaranzowany jest podobnie jak niektóre misje w HoMM. Dobrze że stare dialogi zostały.

Domyslam się że scenki przed kampaniami będą zrobione podobnie jak ta na końcu ' coming soon ", co dla mnie jest plusikiem.
_________________

 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2009-03-07, 12:27   

Jezeli chodzi o Driade to czekam na reakcje R'ed :PP Idiotycznie wyglada Moz masz racje.

Scenki se moga byc jakie beda. NIektore ataki wygladaja dobrze, a inne zas idiotycznie. Co do aren to te podziemia i areny na swiezym powietrzu wygladaja zle, Reszta przejdzie choc proba oddania arta z D2 (Areny walki w Elfickej stolicy) sie nie powiodła.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum