Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Sacred
Autor Wiadomość
Książę Bythazar 
Rycerz piekieł
Demoniczny Lord



Wiek: 31
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 301
Skąd: CYtadela Far'Nuli
Wysłany: 2007-06-16, 22:13   Sacred

Sacred jest to bardzo ciekawy rpg, niektórzy twierdzą że jest podobny do diablo (nie grałem w diablo więc nie wiem) sam strasznie się wciągnąłem i gram od potad dwóch miesięcy.
 
 
 
Gallean 
Nekromanta



Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 368
Skąd: Brzuśnik
Wysłany: 2007-06-17, 09:43   

Fajna gra ale ma kilka błędów np: Mroczny elf gdy nauczy się paraliżować to nie podskoczy mu nawet smok bo nim smok otrząśnie się z paraliżu Mrocznemu elfowi zregeneruje się paraliż i sparaliżuje znowu biednego gada...
_________________
Mors certa, hora incerta

http://s19.gladiatus.pl/game/c.php?uid=68723
 
 
 
lis
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-17, 11:46   

Ja mam orginalną polską wersję Sacreda a i tak można znaleźć w niej masę błędów.Gość mówi"masz,oto twoja nagroda"i nic się nie dostaje.W jednej z misji nie sposób było odszukać zaginionego konia.Poza tym denerwowało mnie to,że nie można było dodać sobie jakiegoś czaru lub umiejętności wraz z poziomem/tak jak w Diablo/tylko należało sobie ją znaleźć.Mapa nie powiem spora tyle że nie w każde miejsce da się wejść.W Sacreda grałem ok.20h.Mimo archaicznej grafiki zdecydowanie wolę Diablo2.
Mam pytanie do Mamuta:udało Ci się kiedyś spotkać wampira?Bo mi ani razu choć w poradniku jest napisane że istnieje.
 
 
Smash 
Zbir
Strażnik Lorda Rahla



Wiek: 40
Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 223
Skąd: D'Hara
Wysłany: 2007-06-17, 14:23   

Co mnie w tej grze zniechęciło do grania:
- respawnujące sie przeciwnicy i to ze zdolnością paraliżu więc nie można koło nich przebiec.
- cooldown globalny dla wszystkich czarów, używasz jednego wszystkie się resetują oraz każdy z osobna ma jakiś cooldown (rzucasz fireball, nudzisz sie 3s znowu rzucasz znowu nudzisz sie i tak w kółko).
- mało ciekawe postacie, brak radości z gry postaciami.
- koń, trzeba było z niego schodzić przed każdą walką bo walka na nim to męczarnia i nie wszystkich czarów można używać.
... (do tego można dopisać trochę błędów w grze).

- na plus design potworów.
_________________
Sword of the cold, dark void, free yourself from the heaven's bonds! Become one with my power, one with my body and let us walk the path of destruction together! Power that can smash even the souls of the Gods! The Sword of Darkness, which can cut the Gods themselves! RAGNA BLAD
 
 
Książę Bythazar 
Rycerz piekieł
Demoniczny Lord



Wiek: 31
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 301
Skąd: CYtadela Far'Nuli
Wysłany: 2007-06-17, 16:07   

Cytat:
Mam pytanie do Mamuta:udało Ci się kiedyś spotkać wampira?Bo mi ani razu choć w poradniku jest napisane że istnieje.


Jasne spotkałem nawet kilka i ich królową.Ja gram na necie w dodatek usunięto w nim masę błędów i są nowe postacie.
_________________
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2007-07-16, 14:29   

No to i ja zadam male pytanko. Kiedy wychodzi (a moze juz wyszla) druga czesc serii ??
_________________

 
 
 
Lady Arien 
Adept
Crystal Noir



Wiek: 34
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 20
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-01-08, 21:38   

Druga musibyc super zastanawiam sie na jakich komputerach bedzie dzialac, mam nadzieje ze z postaci bedzie dalej elkfa - moja ulubiona ; ) ja jak narazie zachwycam sie pierwsza; sacred ma niepowtarzalny klimat i te rysunki ^^ uwielbiam te gierke ;> 8-)
_________________
"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej tam Prosiaczka nie było"
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2008-01-23, 08:45   

Oficialna Stronka Gry (co dziwi przetlumaczona na Polski)
pokazala nam dotychczas czterech bohaterow.

Wojownik Cienia (zlo)
http://www.sacred2.com/in...&setStyle=boese

Wojownik Cienia (Dobro)
http://www.sacred2.com/in...yle=good_shadow

Serafie (dobro)
http://www.sacred2.com/in...=7&setStyle=gut

Wysokiego (Szlachetnego) Elfa (Dobro)
http://www.sacred2.com/in...7&setStyle=gut2


Potwierdzono inofrmacje o 6 postaciach do wyboru w podstawce. Oprocz wymienionych wyzej w grze pojawi sie Driada, Inkwizytor i Straznik Swiatyni (Tempel Guardian)

http://www.sacredwiki.org...ed_2:Characters

Gra powinna sie ukazaw we wrzesniu 2008 czyli w podobnym czasie co DIII. Szukuje sie ciekawy rok dla graczy.
_________________

 
 
 
gunio1991 
Chłop



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 11
Wysłany: 2008-01-23, 11:44   

Witam . Ja też grałem w tą gre, gra jest podobna do diablo. Ale diablo jednak ma coś w sobie takiego że , chce się a nią gra. A w sacredzie jest mnóstwo zadań ale gra jest troche monotonna, dla mnie np. tak jest. W sumie nie gralem bardzo dlugo w nia wiec sam nie wiem dobrze.Gralem na multiplayerze czesto, a w single tak troche. Gra jest bardzo dluga, ogolnie nie ktore rzeczy sa dosc fajne. Ale gra jest taka z deczka nie dopracowana.I model postaci jest troche sztuczny.
 
 
sebahofi 
Adept


Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 5
Wysłany: 2008-01-24, 09:16   

mam pytanie jak gra siew kampanie podstawowej wersji gry to jak trzeba dojsc do klasztoru serafii(w górach na śniegu) to nie wiem któredy isc
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2008-09-26, 21:42   

http://www.gram.pl/sk2_9w...llen_Angel.html

Nadszedl wreszcie ten dzien :D Do premiery Sacred II juz tylko kilka tygodni :D
_________________

 
 
 
Lady Arien 
Adept
Crystal Noir



Wiek: 34
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 20
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-12-11, 20:46   

Grę mam już zaintalowaną ^^ Sacred 2 jak to można było się spodziewać porywa grafiką chociaż ciężko mi się przestawić z "rysunkowej jedynki sacred'a", interfejs dziwaczny w obsłudze, Serafia odmieniona mi się podoba to moja ulubiona postać i z zadowoleniem stwierdzam że jej nie skrzywdzili w 2 części ani wyglądem ani umiejętnościami ^^ grafika zachwyca podczas akcji z zaklęciami. Ogólnie nie zawiodłam się, fabuła nie jakaś bogata ale można wybrać 2 strony gry; good and evil. Wydanie polskie fajne i cenowo bo 79zł to się opłaca : )
_________________
"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej tam Prosiaczka nie było"
 
 
 
DziQ666 
Chłop


Wiek: 40
Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 8
Wysłany: 2009-02-07, 11:55   

Niestety muszę ostrzec Was przed Sacred 2 .. gra aż roi się od bugów, które naprawiane sa prze zpatche ważące ponad 1 gb ( oczywiście nalezy je ściągnąć samemu i to jeszcze trzeba wiedzieć skad i w jakiej kolejnosci, bo te z OFICJALNEJ strony sa, krótko mówiąc zEBane i nie chcą sie instalować poprawnie, a reinstalka gry ważącej 12 GB (20GB z dodatkowym pakietem elite grafiki) to jednak jest TROSZKĘ czasu !!

Online, no niby jest zamkniety i otwarty ale, nie dośc że gra mało osób ( świat jest podzielony na lobby - u nas EE ) to jeszcze Ascaron co chwile ma jakis problem i ostatnio np ponad tydzień nie mozna bylo grac online - koszmar !!

Ja sobie urzeczony demem zakupiłem orginalną wersje i troszki nocami po pracy gram, więc jeśl :-o i ktos ma ochote to zapraszam, w grze narazie nick V666V wojownik cienia.. pomimo wielu wad grac się da i sprawia to wieeele radości więc zapraszam ( górne strofy to ostrzeżenie żeby nikt nie twierdził że nie ostrzegałem !!)
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2009-02-07, 18:30   

Sprzet nowy na chate przyjdzie to właczam sie do grania. Na starym mimo, ze minimum miał to nie poszła mi gierka.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum