Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Filmy których nie warto oglądać
Autor Wiadomość
Horror 
Rycerz piekieł
Przegniły Męczennik



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 176
Skąd: Krwawa Dziura
Wysłany: 2007-08-30, 12:30   Filmy których nie warto oglądać

Że do tej pory czegoś takiego jeszcze nie było, zapraszam do wymieniania tytułów filmów, które, w waszym uznaniu, są podprzeciętne/nie warte oglądania/ogólnie beznadziejne.
Filmy których ja nie polecam to:

Amerykańscy chłopcy (Niby poważny film, efekt dobre, ale niektóre dialogi są naprawdę denne…)
AvsP (Alien versus Predator – połączenie dwóch świetnych postaci SF – obcego, znanego jako Xenomorph oraz Predatora zwanego łowcą. Film jednak okazał się naprawdę słaby, mimo niezwykłych efektów specjalnych.)
Alien4 przebudzenie (Film jeśli chodzi o efekty to niezły, lecz mniej-więcej tu się jego zalety kończą. Duża ilość scen paskudnych, odrażających, dziwnych, głupkowatych, nielogicznych.)
Harry Potter i Zakon Feniksa (Ja wciąż po godzinie nudów miałem nadzieję, że akcja się rozwinie, lecz tak naprawdę wartych obejrzenia jest tylko kilka ostatnich scen [z powodu genialnych efektów specjalnych])

Jeśli ma ktoś inne zdanie proszę o wypowiedzenie się.
_________________
Żegnaj, świecie...
Żegnajcie, ludzie...
Witajcie, demony!
Ostatnio zmieniony przez Vogel 2009-05-01, 08:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zodd 
Rycerz piekieł
Aktywny palacz



Wiek: 36
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-08-30, 21:25   

Ja chciałbym Was uchronić przed obejrzeniem szajsu jakim jest "7-dmiu krasnoludków: Historia prawdziwa". Zabierając się do oglądania liczyłem na dobrą dawkę humoru, a tu... strasznie słabe i tanie żarty, po 15 minutach byłem już znudzony... Nie warto nawet rzucać na to okiem.
_________________
We don't need no education!
 
 
 
Thrall 
Giermek
Kolega Myzraela



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 24
Skąd: RP
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2007-08-31, 19:49   

"Śmiertelna zaraza"-film tan samo gówniany jak tytuł.Początek obiecujący reszta to kit.Nawet nic nie jest wyjaśnione.
2."Najemnik"Jeden z tych swietnych filmów akcji.Zresztą tego typu szajsu jest bardzo dużo.
3.Harry Potter
4.Straż nocna
5.Hostel 1 i 2.Jedno gorsze od drugiego.
_________________
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać."
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-09-02, 14:40   

Hostel ja polecam jak ktoś lubi trochę sadyzmu, co do dwójki to się zgodzę jest słaba
„Armia Boga 4” – krótka, nudna, słabo obstawiona kontynuacja jednego z moich ulubionych filmów.
„Gwiezdne Wojny” – wszystkie części usypiają mnie lepiej niż proszki nasenne.
„Desperado II” – kto widział ten wie, kto nie widział temu radzę by tego nie zmieniał

Może sobie jeszcze coś przypomne
_________________

Ostatnio zmieniony przez Vogel 2008-11-01, 08:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-09-04, 09:34   

Moze podawajmy jakies nowe pozycje, co by uchronic przed strata kasy na bilety, czy czasu na ekhem "sciaganie"...z onlinowych kin ;-) itp.
No wiec odradzam film Pathfinder, znany u nas pod tytulem - Tropiciel, poniewaz jest nudny ma strasznie slaba fabule, ktora po 1h wogole sie nie rozkreca. Drugi film to Sunshine - u nas tytul -W strone Slonca - niby cos tam sie kreci ale w sumie nudziarstwo.
 
 
 
Eldehast 
Wtajemniczony
Plague Lord



Wiek: 33
Dołączył: 05 Paź 2007
Posty: 399
Skąd: Z otchłani bólu
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2007-10-06, 12:26   

Wszystko co wymienili poprzednicy , jest prawdą i sądze to samo. Niekończące się seriale są jeszcze do kitu , i te nowe bajeczki kinowe ...To już nie to co shrek albo wpuszczony w kanał...
_________________
Mściciel,działający dla Mortis, zabijący przez swoje cierpienie , ujeżdżający najpotężniejszego lorda smoczych liszy - eldehast...

Wojna Nevendaaru trwa! Renaissance!

www.anotherheroes.yoyo.pl - humor
www.sunless.yoyo.pl - fabuła
www.bitwy.com - uczestnicze tu
 
 
mozora 
Adept
Tłumacz



Wiek: 32
Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 800
Skąd: Du Weldenvarden
Wysłany: 2007-11-22, 00:01   

Najgorsze filmy jakie ogladałem to:

Stowarzyszenie umarłych poetów - prawie zasnełem na tym filmie.
Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa
Dirty Dancing

i inne lecz ich narazie nie pamiętam.
_________________

 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2007-12-17, 22:48   

Gatunek 3
Gdy tylko zobaczycie tą pozycje radzę ominąć szerokim łukiem. Film nie zawiera w sobie niczego, co było w poprzednich odsłonach. Tandetna fabuła, gra aktorska a naga odtwórczyni głównej roli oka nie cieszy. Podręcznikowy przykład wyciągnięcia od ludzi pieniędzy oferując jedynie tytuł.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Pete 
Inkwizytor



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 704
Wysłany: 2008-08-02, 17:29   

25 lipca wyszedł film Czarna Owca z ciekawości oglądnełem...
Broń Boże go oglądać taka beznadzieja że żal pl.
 
 
 
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2008-09-23, 23:18   

Mumia 3 - czytaj zróbmy jak najbardziej durny scenariusz który zawiera kalki z kilku innych produkcji. Władujmy tam jak najwięcej bujd w stylu Yeti.... Mumia i jeti! HAHAHAHAHA *histeryczny śmiech* Do tego dodajmy źródło wiecznej młodości (nie nie o tytuł filmy skądinąd dobrego, mi chodzi), cesarza-mumie który dysponuje mocami ful serwis ( włada żywiołami i potrafi zmieniać się w co zechce). Oczywiście film nie ma "fabuły", akcja szczątkowa... W sumie to brak!!!! Są tylko jakieś wybuchy, strzelaniny, pościgi wszystko to nie ma sensu! Nie trzyma w napięciu! I jest nudne! Przeładowane efektami specjalnymi! Kiczowate! I tak wiemy jak się skończy. Wszystko to już było i to w znacznie lepszym stylu. I wszystko to jest totalnie przepakowany efektami specjalnymi. BA! Ten "film" jeżeli moge to coś takim mianem określić został zrobiony tylko i wyłącznie dla efektów specjalnych! Kiepska gra aktorska (no może kilku skośnookich zagrało przyzwoicie a nawet dobrze, o ile przy takim scenariuszu nafaszerowanym idiotyzmem można mówić o grze aktorskiej). Po prostu rozpacz! Dobrze że w kinie na tym nie byłem ^^'
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
Pete 
Inkwizytor



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 704
Wysłany: 2008-09-25, 08:56   

Dlaczego tak sądzisz :?:
Mnie się podobał :-P
 
 
 
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2008-09-25, 09:29   

Cytat:
Dlaczego tak sądzisz

Przecież napisałem.
Cytat:
Mnie się podobał

Coś z tobą nie tak :-P Nawet hamburgero-żerom amerykańskim się nie spodobał, nawet oni uznali że film ten jest głupi.... Młody jesteś, na kinie sie nie znasz, porządnych filmów nie widziałeś! Tyle Ci powiem :mrgreen:
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
Pete 
Inkwizytor



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 704
Wysłany: 2008-09-25, 09:32   

Hehe niech Ci będzię :-P
Aż tak młody nie jestem a na kinie uwież mi troche się znam ;-)
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2008-11-01, 09:04   

Znów coś starego.

Każdy zna filmy „Terminator” i „Terminator, 2” ale mam nadzieję, że jest ktoś, kto się ustrzegł obejrzenia trzeciej odsłony tego filmu. To jest dopiero przykład tandety zrobionej tylko dla kasy i oferującej jedynie tytuł. Po paru minutach filmu w głowie pojawia się myśl: „ zaraz, zaraz, ale to już widziałem” i nie opuści ona już nas do końca tej szopki. Otóż T3 jest niczym innym jak zlepkiem scen z poprzednich filmów wzbogaconych o humor: np. scena pojawiania się terminatora i zdobywanie ubrania, byłaby identyczna gdyby nie to, że okulary, jakie bierze mają kształty gwiazdek (żałosne). Pomijam fakt, iż TX niby najnowszy i najlepszy model terminatorów nie umywa się nawet do T1000, przy którym wygląda jak krzemień i słoma przy miotaczu ognia.

Dla własnego dobra omijajcie tą pozycję szerokim łukiem.

„Antygatunek” to chyba starszy film, który kusi nas, screenem jak to facet po urwaniu drugiemu głowy wkłada rękę przez szyje i za czymś grzebie. Kuszące :?: no i ja też się na to złapałem a moje wyobrażenie rozwiało się tuż po odpaleniu jeszcze zanim cokolwiek się zaczęło. Dno dna pokrytego grubą warstwą mułu.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Pete 
Inkwizytor



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 704
Wysłany: 2008-11-02, 12:13   

Wczoraj oglądalem "przyczajony tygrys ukryty smok" jezusie jakie to tępe było np. jak po dachach skakali a jak skoczyli to lecieli 3 metry i londowali gdzie chcieli, wogóle żółtki robią dziwne filmy...
 
 
 
Ansgar Malthe 
Wojownik
Wojownik z Gór



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 39
Skąd: Z Vandel
Wysłany: 2008-11-09, 18:45   

A propo "żółtych filmów" to takie same lipne akcje (z fruwaniem i innymi czarami) były w "Cesarzowej" - [film słaby chociaż ja dałem radę usiedzieć] i "Domie Latających Sztyletów" - [tu już nie wysiedziałem :D ]. Fabuła tych filmów nie jest najwyższych lotów ale ostatecznie klimat zabija oprawa wizualna.

No i już wracamy do naszych klimatów:
"American Pie" - seria filmów udających komedie, bowiem humor jest słaby nawet jak na amerykańskie standardy, a żarty są w najlepszym wypadku niesmaczne.

"Silent Hill" - ciężko mi to pisać, ale niestety film bardzo słaby. Jako fan gry BARDZO się zawiodłem, bo skopano niemal wszystko - gra aktorka jest słaba, choć kilka ról zostało świetnie odegranych to są to nieliczne wyjątki, zepsuto Piramidogłowego oraz koncepcję kultu - fabuła chociaż wzorowana na grach nie jest wierną kopią (i jest w sumie zjadliwa - szczególnie ostatnie sceny wpasowują się w klimat serii). Ehh szkoda mi czasu żeby pisać coś więcej.

"Resident Evil: Zagłada" - po fajnej klimatycznie 1 i 2 części nadszedł czas na mega gniota, fabuła jest żałosna, postacie "przerysowane" a niektóre sceny wręcz absurdalne (np banda 50 zombiaków wyskakująca z niewielkiego kontenera prawie na środku pustyni xD), wielkie rozczarowanie i skok na kasę - tyle na ten temat.
_________________
Audaces fortuna iuvat

Piękne kobiety zostawmy mężczyznom bez wyobraźni.

Życie jest jak jajko- trzeba je znieść.
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2009-02-23, 22:33   

Post nieco nie w temacie ale jednak sie komponuje.

Jak ja nienawidzę oglądać filmów z lektorem, szczególnie jeśli tłumaczenie jest robione na potrzeby telewizji. Komuś kto się w obcych językach nie rozeznaje może to nie przeszkadza ale mnie szlak trafia niemal podczas każdego oglądania anglojęzycznych filmów. Pierwszy atak zaczyna się już podczas wyświetlenia tytułu przykładowo "Die Hard" i lektor mówi nam "Szklana pułapka". Choć od podanego przykładu są jeszcze lepsze bardziej wyraźne gdzie z jednego słowa w oryginale mieliśmy 3/4 lub na odwrót.


A do napisania tego postu zmusili mnie ludzie z Polsatu którzy wyemitowali dziś X-man podczas oglądania którego dostałem ataku szału. Raz że z niewiadomych przyczyn postanowili sobie tłumaczyć nazwy własne dwa ze to spartaczyli:

Wolverine to nie znaczy WILK i nawet nie ma z wilkiem żadnego związku.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-02-23, 22:52   

Dlatego ja nienawidzę wszelkich nei oryginalnych wersji językowych.

Jak coś jest po angielsku to wolę to oglądać (grać) w oryginale (po angielsku).

I dlatego ja używam angielskich nazw jednostek z Disciples.
_________________
 
 
 
Pete 
Inkwizytor



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 704
Wysłany: 2009-02-24, 08:24   

Vogel ma rację.
Mój ojciec przyniósł kilka filmów od swego kumpla z roboty, kilka z nich maiało polski dubling w tle słyszałem po angielsku co innego a po polsku mówili wogóle nie na temat... :evil:
Moim skromnym zdaniem polacy niezabrdzo sobie radzą z takimi rzeczami... :-P
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-02-25, 11:50   

Ja to dawno zauwa?y?em. Najgorzej jest gdy produkcja posiada specjaln? terminologi? jak SF , Fantasy czy ró?ne produkcje militarystyczne. Cz?sto jest tak ?e nie cz??? s?ów nie ma polskich odpowiedników to wtedy t?umacz si? gubi, jeszcze gorzej jak produkcja ma w?asna terminologi? jak SW czy ST, a to ju? za du?o, nikomu nie chce si? zatrudni? jakiego? fana czy znawc? tego tematu. Nie ma sensu wspomina? ju? slangu czy s?owo twórstwa.

Cz?sto ludzie od polonizacji maj? to gdzie?.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum