Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Nagash ep Shogu
2010-06-24, 22:46
Komentarze
Autor Wiadomość
Qumi 
Adept



Wiek: 37
Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 516
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-09-16, 12:52   

Elementarysta fajnie wygląda :-P

Pod apprentice'em w jego roli napisane jest że ma kilka ról... ciekawe... podobnie sukkubus, choć wiedźma ma już tylko jeden wcześniej...

Anioł ma atak piorunem :-D

Tiamat kiepsko wygląda... gdzie jego macki ;-(
_________________
The brighter light shines upon you, the darker becomes your heart.
 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2008-09-16, 13:04   

Nie wiem co napisać. Nawet nie wiem od czego zacząć. Bardzo chciałbym napisać coś niecenzuralnego, ale nie mogę, bo bym musiał sam sobie osta wstawić. O wyglądającym jak konserwa Nosferacie nie będę się rozpisywał. O Królowej Liszy może też nie, bo to COŚ, poskręcane i groteskowe na takie miano nie zasługuje. Nekromanta... :haha: Szkoda słów. Wcześniej sądziłem, że ta mizerna jednostka to zapewne inicjat, ale nie mogę uwierzyć, że jednostkę 3 poziomu przedstawiono tak kaszanowato. Tfu, o mrocznym słudze nie wspomnę.

Jeśli chodzi o Hordy, na które najbardziej czekałem, to odstawiono KICHE, KICHE i jeszcze raz KICHE. W związku z czym realizuje zapowiadany wcześniej krok i z całego serca życzę Akelli bankructwa, amen.
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Qumi 
Adept



Wiek: 37
Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 516
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-09-16, 13:06   

Niektóre są zbyt niewyraźne żeby stwierdzić jak to będzie wyglądało... a zombii jest spoko :-P

Tylko tancerka płomieni jakaś taka zbyt niewinna wyszła, jakby brakowało jej ognia ;-P

Po przeglądaniu stwierdzam, że część jednostek jest super, część beznadziejna... zobaczy się jak to będzie w grze no ale... nie wszystkie jednostki w D2 mi się też podobały :-P Szczególnie elfów, mimo, że moja ulubiona rasa, były niedopracowane, choć niektóre również super.
_________________
The brighter light shines upon you, the darker becomes your heart.
Ostatnio zmieniony przez Qumi 2008-09-16, 13:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2008-09-16, 13:09   

Qumi, na temat zombiego już się wypowiadałem. Hordy w D3, na podstawie tego, co pokazano, nie mają w ogóle stylu, co bezpłciowe. ja za coś takiego dziękuję.

EDIT

Uh, spojrzałem na Teurga, nic w nim nie pozostało z dawnej dzikości, może juz prędzej nadawała by się ta dzieweczka na archonta. Eee.
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Qumi 
Adept



Wiek: 37
Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 516
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-09-16, 13:15   

A mi się Nosferat podoba :-P Fajną ma zbroję i bez cylindra ;-) hehehe nie no serio mi się podoba, jestem ciekaw jego modelu w 3D :-p Nekromanta za to baaaardzo dziwnie wygląda, wydaje mi się że poszli nieco egipskim śladem Alkmaarów w jego tworzeniu, ale jest... dziwny... Licz queen jest średnia, ani mi się podoba, ani nie podoba, bez emocji. Pysk czerwonego smoka za chudy... ale ciekawe co to ten "Mroczny sługa" ?

Edit: Niektóre elfy bardzo klimatyczne inne beznadziejne szczególnie magicy. Np. Spiritess jest super :-D
_________________
The brighter light shines upon you, the darker becomes your heart.
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2008-09-16, 13:20   

Qumi napisał/a:
ciekaw jego modelu w 3D

Przekop screeny na forum on tam jest. Nekromanta jest strasznie mizerny i ja też myślałem ze to ten pierwszo poziomowy Wyznawca będzie. Nie mam czasu na pisanie o tym co mi się podoba, może wieczorkiem.

Ancalagon the Black napisał/a:
Akella i dat organizują konkurs, na najlepszy opis

Po teksańsku ma być czy po ruskiemu?
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2008-09-16, 13:31   

Nie rozśmieszaj mnie Qumi, Nosferat to żenada i popis dyletanctwa. Grafik nie potrafił narysować porządnej twarzy, więc musiał naszkicować jakiś pokraczny garnek? Żeby ta zbroja jeszcze była ładna, miała jakiś smaczek - nie, jakieś poskręcany blachy, które ni w pięć, ni dziesięć do Hord nie pasują. Ten Nosferat ma zamiar wysysać krew jak? Przez wizjer?

Egipski ślad Alkmaarów? Jeden wielki bull Nie Kochamy Naczelnej Terrorystki Forum, egipsko-arabsko-hindusko-japońskie (hehe) ślady zostały wykorzystane w D2 i tam się świetnie sprawdziły. twórcy z Akelli poszli śladem impotencji i bezpłciowości. Nekromanta nie jest egipski (widziałeś Qumi kiedyś na oczy egipską sztukę?), on jest rosyjski, niczym ichni kościej. Biedny, chudy i nijaki.
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Ebenezer Meshullam 
Wiedźmiarz
T.o.Y.



Wiek: 36
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 680
Skąd: Ferlan
Wysłany: 2008-09-16, 13:35   

Nie przejrzałem jeszcze wszystkich nowych screenów, ale mógłby ktos mi wytłumaczyć - jaka jest różnica między Ashakelem, a strażnikiem Legionów, tak samo jak między Illumiele, a strażnikiem/strażniczką Elfów oO ?
Na tych screenach z portretów jednak różnią się od siebie, Myzreal też nie został pokazany, a sam Strażnik Imperium...
_________________
Deal with it.
 
 
 
Qumi 
Adept



Wiek: 37
Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 516
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-09-16, 13:52   

Strażnicy to alter różdżki ;-) sadzisz takiego w ziemi, rośnie i rozrasta twój teren dookoła.
_________________
The brighter light shines upon you, the darker becomes your heart.
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2008-09-16, 14:37   

i przez to nie ma wspanialych Rozdzkarzy :D (nie zartuje)

A teraz moja opinia na temat tego co wlasnie obejrzalem. Po pierwsze powchwaly w strone ludzi ktorzy to opublikowali :D bo przynajmniej material do krytyki nam podrzucaja :D

A teraz na powaznie jednostki sa srednie. Podoba mi sie wiekszosc Elfow i Imperium i prawie cala Legiony z wyjatkami nastepujacymi: Enty wszystkiego rodzaju, Inkwizytor, chyba Strzelec lub Tropiciel jest na jednym pokazany, polowa magow LEgionu (zart normalnie wiecej nie powiem) Kaplan Imperium :O i Teurg (spodziewalem sie czegos bardziej odchodzacego od reszty :D )

A teraz pozytywne niespodzianki :D A wiec wymienic nalezy: Opetanego :D (chyba najlepsza jednostka niesamowicie trzyma klimat poprzednich czesci) Obronce Gaju i Wartowinka, a takze Zbojce, Opiekunke Gaju, Lowca Czarownic prezentuje sie wporzadku mimo nowej broni, Timath moim zdaniem jest swietny tak samo jak Moloch. Mimo krytyki ze strony Nagash uwazam Krolowa Liszow ta bardzo ciekawa :D

No to by bylo na tyle :D Reszta jest taka sobie.

Edit: Zapomnialem dodac Lesny Duszek rzadzi :D !!!

No i Zielonoskorzy to totalna bezdadzieja (Nosferat haha wyobrazacie sobie zapuszkowanego Nagasha :D )

Edit2: Kraken tak samo porazka jednak ta zmiane w pewien sposob moge zrozumiec :D

Edit3: Red jak sie podoba Grabierzca :D ??
_________________

 
 
 
Ebenezer Meshullam 
Wiedźmiarz
T.o.Y.



Wiek: 36
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 680
Skąd: Ferlan
Wysłany: 2008-09-16, 15:23   

Oż! No jasne, zapomniałem o strażnikach zasobów ^^'

Nekromanta - wygląda nie tyle kaszaniasto (bo gdyby była to inna jednostka o takim wyglądzie mogło by być ciekawie), ale nie tak jak trzeba.
Tak sama sprawa uważam jest z Nosferatem - wygląd jednostki jest w porządku, ale na truchła, którymi pogrywa Mortis - co ma konserwa do wampira? Gdyby to był jeździec - jednostka u Nieumarłych byłoby w porządku, ale nie Nosferat.

Chochlik jak i jego tłuściejsza wersja - wyglądają przyzwoicie.

Król orków - gdyby nie ta czaszka z koroną na jego prawym ramieniu nie uwierzyłbym, że to król, tutaj .dat też się nie postarali (a nawiasem dodając - od kiedy to Orkowie mają spiczaste uszy? :D )

Prymitywny gigant wygląda prymitywnie, ale ten z Disa drugiego był taki bardziej "barbarzyński", kojarzący się z dziczą pierwotnych ludów.

Smoki - różnią się od siebie wyglądem znaczniej niż te z D2, najbardziej zaimponował mi jednak kościany smok, ja chcę go zobaczyć w akcji!

Dark Servant - wygląda na "głupkowatego szaleńca", nie wiem za kogo ma być, ale jest niezły.

Krasnoludy - tutaj z mojej strony duża pochwała, wyglądają (moim skromnym zdaniem) jak trzeba.

Królowa Liszy - mogło być lepiej, mogło być gorzej.

Miso polarny - tak jak i wilki jest cacy (widać Rosjanie mają styczności z tymi "potulnymi" zwierzątkami, to im na dobre wyszło ;-) )

Włócznik tak jak i ten niższego stopnia woj są w porządku.

Zombie wygląda ciekawie, ale zobaczymy jak będzie wyglądać jednostka u Hord przed nim i wtedy wyda się konkretniejszy werdykt.

Earth i Air Elemental - ten pierwszy jest nieco niewyraźny na portrecie i jak widać - nowa jednostka (bo to nie to samo, co Golem z Imperium). Powietrzny wygląda dobrze.

Syrena... wygląda dość staro w porównaniu do tej z D2, tym razem marynarzy będzie ściągać do siebie tylko przez śpiew :-P

Po neutralnych czas na ocenę Elfów:

Magom w wersji żeńskiej mówię nie, jakoś mnie nie przekonują.
Łucznicy wyglądają nieźle (nieźle przez tego emo - Marudera :D choć nie tylko przez tą grzywkę - co to za czerwień u Elfów na twarzy czy na całym ciele/ubraniach? Powinno być więcej konkretów (ubiorów), zasłon maskujących (jak to było u Żądlca z drugiego Disa, wyglądał niemalże jak współczesny snajper z tym kamuflażem bojowym ;-) )

Jednostki leczące w porządku.

Elfy - walczący w pierwszym rządzie mogą być, ale niektóre jednostki można było lepiej zrobić pod względem wyglądu zbroi.

Ent wygląda trochę jak robot z serii Bionicle (ciekawe jak będzie wyglądać jego evil odmiana, skoro już zwykły Drzewiec wygląda mrocznie).

Verdant - to chyba tak jak Ent i Jednorożec jednostka z przywołań? Dość niewyraźnie wygląda na swoim portrecie.


Czas na Imperium.

Jednostki uzdrawiające - tutaj mamy same kobiety. Jednak kapłan Imperium jak i Hierofanta lepiej wyglądaliby z tymi wszystkimi "tabołami" w wersji męskiej.

Ścieżka magów - wyglądają nawet bardzo w porządku (najlepsze wrażenie wywarł na mnie Elementarzysta).

łucznicy - nieźle (oczywiście najgorzej z tym asasynem)

Żywa Zbroja - wygląda imponująco, ale i niewyraźnie (przynajmniej na portrecie)
Golem jest jeszcze bardziej niewyraźny.

Tytan - gladiator jest w porządku.

Jednostki walczące w pierwszym rzędzie ogólnie wyglądają dobrze, choć designerzy z Łowcą czarownic "trochę" zaszaleli z tymi ostrzami.
Giermek, Rycerz, Rycerz Imperium, Paladyn, Obrońca Wiary wyglądają bardzo dobrze. Święty Mściciel - trochę dziwna ta jego zbroja. Inkwizytor wygląda bardziej jak zapaśnik/gladiator, za to Wielki Inkwizytor jest już w porządku :-) A no i Anioł... poczekam, aż zobaczymy go w akcji, na razie mam mieszane uczucia co do jego wyglądu.


Czas na Legiony Potępionych.

Gargulce - z oceną się wytrzymam, mogę jedynie napisać, ze dość oryginalna wizja tejże jednostki.

Opętany, Berserker, Anty - Paladyn i Rycerz Piekieł są w porządku (najgorszy Anty-Paladyn).

Magowie ze ścieżki "zadających obrażenia" - ładne, napisałbym w przypadku części z nich bardzo ładnie (fajny motyw z okiem!). Tylko Modeusza jakoś nie za wiele widać na jego portrecie, poczekam, aż będzie dane zobaczyć go w akcji.
Wiedźmy, czarownice i Sukkuba - przeciętnie.
Inkub - też tak sobie.
Sobowtór wygląda zagadkowo, z jego oceną również się. wstrzymam do momentu zobaczeniu jednostki na polu walki.

Koziolud/Kozioł - ten z D2 był jednak ciekawszy.

Cerber - no tutaj jest bardzo ładnie, przynajmniej w porównaniu z poprzednikiem (ten z D2 wyglądał mniej groźnie)

Beliar również wygląda lepiej od poprzednika - tłuściocha.

Mściciel - za mało widać na jego portrecie, ale z tego co widać to jestem pod pozytywnym wrażeniem :-)

No i czas teraz na drzewko z demonami-olbrzymami.
Diabeł - w porządku, Demon - muszę zobaczyć w akcji, Moloch - zamiast dzikiej, rządnej ludzi do pożarcia bestii mamy opancerzona i uzbrojoną bestię (choć pewnie też z ochotą na ludzkie mięsko :D ), Władca Demonów - wygląda ciekawie z tą twarzą, ale z ocena też się wstrzymam. Włodarz - widzieliśmy go jakiś czas wstecz, jest w porządku (choć jego poprzednik wyglądał lepiej), Zgłębiczart - nawet ciekawiej od "Włodka", ale też gorzej od swojego poprzednika. Bestia - wygląd taki sam jak na pierwszych trailerach z D3, wygląda ciekawie, z ostateczną ocena wstrzymam się do zobaczenia jej w akcji z atakiem obszarowym.
Podobnie rzecz ma się z Tiamatem, poczekam, aż zobaczę w akcji (mnie macki jakoś się znudziły).

Podsumowując - więcej plusów niż minusów (choć chciałbym, by tych plusów było przytłaczająco więcej). Niestety jestem też myśli Nagasha, ze Hordy zostaną najbardziej dotknięte wizjami designerów z .dat, z kolei spodziewam się Krasnoludów na wysokim poziomie.
_________________
Deal with it.
 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2008-09-16, 16:28   

Zabranie Żądlcowi gilli suit (czyli tej liściastej kapotki rozmywającej kształty) to zbrodnia. Kamuflaż w kolorze czerwonym rozkłada mnie na łopatki. Taaaa, w leśnym listowiu nikt go nie wypatrzy :-P
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
mozora 
Adept
Tłumacz



Wiek: 32
Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 800
Skąd: Du Weldenvarden
Wysłany: 2008-09-16, 17:34   

Rozpisałem się, a tu trach, restart kompa, więc nie chce mi sie pisac i wystawie tylko oceny.

Imperium 4,5/5
najbardziej klimatyczne i najbardziej w starym stylu.

Legiony 3,25/5
bardzo dobre modele i bardzo beznadziejne modele.

Elfy 2,5/5
kiku łuczników mi sie podoba i większośc uzdrowicielek.
_________________

Ostatnio zmieniony przez mozora 2008-09-16, 20:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Leon 
Chłop


Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 17
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2008-09-16, 17:46   

Jej, dat. ostatnio szaleje.....

Z nowych screenów in minus
-Golem>bosh, toż to jakaś kupa gówna!Już wole tego z dwójki
-Nekromanta>zgadliście, ja też myślałem że to Wtajemniczony
-Inkub>ruska wizja batmana?
-Czarownica>matko gdzie ona ma twarz?!
-Sorcerer(Nie wiem czy to wyznawca czy czarnoksiężnik)>po prostu ohyda IMO jedna z najbrzydszych jednostek w D3.
-Król Orków-w dwójce był boski, był moją ulubioną jednostką neutralną nie licząc Mantykory, a teraz?!?Jako czempion ujdzie ale KRÓL?!!?!?MASAKRA!!!

A teraz ta przyjemniejsza część :mrgreen:
-A więc bardzo podoba mi się drzewko medyków Imperium, wyglądem dorównują tym z dwójki
-to samo o magach, ale Uczeń i Władca Żywiołów wyglądają nawet lepiej niż w D2 :shock:
-Zaryzykuje stwierdzenie że podobają mi się wszystkie jednostki Elfów z wyjątkiem wojowników i Veranta(czy jakoś tak)szczególnie grabieżca i strażnik
 
 
Qumi 
Adept



Wiek: 37
Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 516
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-09-16, 20:35   

Zastanawia mnie tylko jak wytłumaczą wygląd króla orków i zbroje.. on był miał sporo zbroi w statystykach...
_________________
The brighter light shines upon you, the darker becomes your heart.
 
 
 
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2008-09-16, 21:00   

Dobra, kilka moich uwag, tym razem na temat :-P
Echhhhhh, jednostki nie maja nic wspólnego z disem, to in OGROMNY minus. Ale postaram się skrobnąć na temat radosnej artystycznej kreatywności dat. :lol:
Co mi się podobało.... kilka rzeczy, dziwne nie? Też się sobie dziwie 8-) Po pierwsze to magowie legionistów. Naprawdę fajny motyw z tym okiem, trzeba im oddać udała się te radosne dzieło niczym nie ograniczonego tworzenia :!:
- Co do krasnoludów, to............ tu chwila napięcia przedmiesiączkowego ( cóż za długie słowo, "przedmiesiączkowy", zabawne. Prawie jak konstantynopolitańczyka....kochane panie bez obrazy) krasnolud jest całkiem fajny! To napawa mnie pewną dozą optymizmu: klany może nie będą aż tak rozjechane jak reszta ras :mrgreen: A to duży plus! Wszyscy zaczną grac klanami! I chwała Dat. za to :lol: Niestety już strażnik jest przekombinowany, ale na niego już krzywo patrzyłem od początku. Oby ruskie nie zrobiły z krasnoludów maniaków rogów i innych wyrostków, szczególnie z obuwia i naramienników :roll:
Co mi się podobało... mmmm, kilku łuczników "zielnych" ludzi z za długimi uszami całkiem fajnie wyglądało. Niestety wysokopoziomowi łucznicy to kupa lasu, znaczy z krasnoludzkiego punktu widzenia "kupa lasu" to nie kompletem. Choć pewnie elf by się nie obraził :-P Elfy są naiwne. - Co mi się podobało jeszcze, hmmm.... Ludzcy łucznicy są całkiem fajni, szkoda że nie mamy nawiązania do Robin chuda w postaci strzelca :-? O zabójcy nie będę się wypowiadał bo bym musiał wymyślać jakieś nowe krasnoludzkie przekleństwa... a na to mam dziś za krótka wyobraźnie :oops: Co mi się podobało jeszcze różdżki imperium, całkiem fajne! najlepsze z tych wszystkich różdżek i najbardziej "anielsko" i a nawet epicko wyglądająca...jednostka? Jeśli mogę pokusić się o takie nadużycie, dla tego strażnika złóż. To plus i minus. Plus bo dat. może zrobić coś fajnie anielskiego, minus to anioły właściwe, które są nędzą, taka aż aż mi się po druga puszkę piwa chce sięgać! Co mi tam się podobało, smoki ładnie wyglądają na tych obrazkach, ciekawe czy będą takie ładne na polu walki. Lecznicze panie z imperium jakoś mi nie podeszły, nie są tragiczne, ale też nic specjalnego. To takie smutne rzemiosło. Jak odgrzanie kotleta, czy filetu rybnego jaki na mnie czeka w kuchni :-P Magowie, imperium niczego sobie, nawet fajni, powiedział tak młodzieżowo że są dziezii/trędii, ale nie. Nie są dzezii ani trendi tym bardziej, są zaledwie spoko. No ale tragedii nie ma. Mogą być in plus. Niech będzie że krasnolud ma ten gest. Te spojrzenie. Ten styl. Dobra dosyć o mnie :-P Co sie podobało, kurde nie wiem. Poczekajcie chwile to się namyśle, bo ja to potrafię! O tak zapewniam was drodzy desperaci! Znaczy czytacze... Enyway Poza magami legionów (tymi od obrażeń, żeby nie było niedomówień, bo reszta albo badziew albo rzemiosło jak odgrzewanie kotleta, a nawet kupa lasu!), anielskimi różdżkami imperium, krasnoludem, wilkami i niedźwiedziem polarnym i tym stuffem co wcześniej wymieniłem. Nic mi tak naprawdę w sercu nie zapadło. Do niczego uczuciem nie zapałałem, w sensie pozytywnym.
To tera czego nie kocham i o tym krutko! Obiecuje :mrgreen:
Nie kocham demonów dwupoziomowych, starego wsparcie które było spoko, teraz jest kotlet przedwczorajszy, czyli takie gorsze rzemiosło i kupa lisci. Podobnie z jazda imperium. O!! Palladyn może in plus! reszta to samo co support demonów może gorzej. Miłością nie zapałałem do wojów ludzików z za długimi uszami. Takie se kotlety. Centaury mi sie nie podobały, ale żadnej sensownej piechoty Dat. nie zaproponowało, jedynie zbieraninę mięsa zimnego, średnio doprawionego z za cienka panierką! Panie leczące z za długimi uszami wprawdzie epatują miejscami wdziękiem, chjoc na modzie to się nie znają. Ale nie są seksi! Piersi i niezłą figurę trzeba umieć wyeksponować! Panowie z Dat. trzeba było jakaś kobietkę zatrudnić, co się na modzie zna. Bo miejscami takie lachoniarskie, piersi co wypływają spod odzienia nie wystarczą ero-karasiowi! Np. byłem zakochany w tancerce słońca, ta to miała styl, to coś, co faceta urzec potrafi. A tu silikon rulezzz! Buuuu!
Dobra, co mi się nie podobało:
Inkwizycja, tragimagowie z za długimi uszami (żallll! Gdzie jest telurg?! Co to krawttt ma znaczyć? Gdzie Archont w swojej perłowej zbroi? Buuuu, ja chcę do druidki!), demony walczące w zwarciu (choć pomysł transformacji całkiem zacny, mógł być epicko zrealizowany, skopali na całej linii, za ten spaprany pomysł ta linia jednostek na minus. Ja rozumiem brak inwencji, ale tu ja mieli z zjebczykowali na całej swojej wolono artystycznej swovodzie!). Gargulce to kupy lawy, podobni jak lasu to nie komplement, choć naiwne demony nie mniej od długouchych :mrgreen: Umarli to kupa śmiechu, nie przepadałem za ta rasaą nigdy, ale naprawdę mi ich żal, pisze to szczerze, wiem co Nagu przeżywać musi. Łącze się w bólu. Orki, prymitywny olbrzym, chłop (co to ma być? Przecież ona na reklame socjalizmu by się na dawał! A to ma być średniowiecze do cholikbki jasnej!).
Wiecie co, odechciewa mi się pisać. Pewnie wiele pominełem, ale to pewnie kiepskie lub takie se.
Dzięki z przeczytanie mych wypocin! Nie było tak źle co nie :devil: Prawda że jestem jak na krasnoluda obiektywny? :-D

A przypomniało mi się!!!!! Anioły imperium! Co top ma być? Przecież to nawet nie lata, to nie szybuje, to drąży w xiemi, niczym jakaś wąsiona czy inna dżdżownica!Nie ma w nich nic z anielskości! Nic z dodyku wszechojca! To smutne jest! *Gadi płacze bo bardzo lubił aniołki z 2ki*
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2008-09-16, 21:08   

Jak diabli... Ale dzięki Twojemu felietonowi odkryłem, że ja w ogóle nie mam ochoty pisać o tym, co z tworów Akelli nie wywołało u mnie odruchów wymiotnych :lol: Tylko po co... Hordy skopane... Zatrudnię chyba Czeczeńskich terrorystów, może oni pomogą mi w bolączce...

Nie wiem Gaderic czym się zachwycasz przy krasnoludach (taaak, wiem, to za duże słowo), na arcie pierwszy poziom wygląda intrygująco, dalej jest już sztampa.
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2008-09-16, 21:27   

Cytat:
Nie wiem Gaderic czym się zachwycasz przy krasnoludach

Przy krasnoludzie! Bo strażnik krulewski to już kupa rogu. Przekombinowany, a szkoda. Bo kto jak kto ale ruskie z tą ich Syberią powinny czuć klimat klanów.
Cytat:
(taaak, wiem, to za duże słowo)

Zdecydowanie ;-)
Cytat:
dalej jest już sztampa.

To oni pokazali jeszcze jakieś jednostki prócz strażnika i "krasnoluda" :?: Mógłbyś zalinkować mnie? Docz: MI :-P
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2008-09-16, 21:34   

Miałem stricte na myśli drugiego zaprezentowanego krasnoluda, pomijając oczywiście strażnika.
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Mongward 
Wojownik
Sługa uniżony...



Wiek: 33
Dołączył: 06 Wrz 2008
Posty: 32
Skąd: Or-tench
Wysłany: 2008-09-16, 22:09   

Wybaczcie wtrącenie, ale krasnludowie wzbudzają w tej wersji odruch wymiotny...
Co to niby ma być? Kransolud-kransolud wyglada jak drugi pilot Sokoła Millenium z Powrót Jedi, a Strażnik jak makieta do postawienia przy reklamie hack'n'slasha. Zdecydowanie bardziej wolałem modele (I portrety! ) z Dwójeczki...
_________________
-"Dobro wygrywa tylko wtedy,kiedy ma szczęście, by służyły mu takie skurwysyny jak ja." -Mordimer Madderdin
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum